1.Hafta | Giresunsporumuz - Menemenspor
17-08-2019, 08:09,
RE: 1.Hafta | Giresunsporumuz - Menemenspor
Takım ümit vermedi bana. Top oynarsın pozisyonlar kaçar adamlar atar gider şanssızlık dersin de doğru düzgün pozisyona dahi giremedik.
M.Reis denilen adam bu takımda ilk 11 oynamaz, 90 dakika hiç oynamaz. Kale de kötü. Takımın en iyisi yerinde oynamayan A.Ilhandı.
Alıntı
17-08-2019, 09:04, (En son düzenleme: 17-08-2019, 09:05 chotanax.)
Dün akşmki futbol Sözeri tarzı değildi. Takım iyi futbolculardan kurulu olması ve rakibin kağıt üzerinde zayıf görünmesi sebebiyle rehavete kapıldı bence. Erkan hoca duruma el atacaktır. Ama hocayı en çok zorlayacak olan durum ön libero mevkinde hamal diyebileceğimiz Alaattin tosun, dodo tarzı futbolcuların olmaması gibi görünüyor. Kaleci güven vermiyor, ofansta üretici olamadık, ofans olayı hallolur ama içimizi rahat ettirecek bir kaleci kesinlikle alınmalı.

Taraftar kuru kalabalık, tribün grupları şu maçın kasedini izleyip yaptıkları işin destekten çok uyuşturucu etki yaptigini görmeli.

Geçtiğimiz sene çok iyi başlayıp 5. hafta sonrası dökülmüştük, bu sene kötü başlayıp iyi bitiririz inşallah.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
17-08-2019, 11:40,
Geçen sene en çok küfredilen 2 oyuncu kimdi?Landel ve reis..ilk 11 de yine ikisi başka söze gerek var mı??
Erkan sözeriyi çok begenmedigimi herkes bilir ama geçen sene takımı o kurtardı hakkını yemeyeyim umutlandım fakat dün yine hayal kırıklığına uğrattı beni
Ya o kaleciyle lig bitermi
Kayaca’na yazık oldu
Alıntı
17-08-2019, 12:41, (En son düzenleme: 17-08-2019, 12:42 kral1234.)
Ulan o değil de olan benim 60 liraya oldu. Evlât acısı gibi koydu  Sad
Alıntı
17-08-2019, 12:44, (En son düzenleme: 17-08-2019, 12:48 cotanak88.)
Dünki maçın kızgınlığıyla birşeyler demiş olabiliriz ama sonuçta ilk maç hemen karalar bağlamamak gerekir erkan hoca da örnek vermiş denizlispor geçen sene ilk maçında sahasında 1-0 yenilmiş bunlar olabiliyor şimdi özeti izledim net diyebileceğimiz 3 tane pozisyonumuz var birazda şanssız bir maç çıkarmışız tribünden fazla ayırt edemiyorsun ama izleyince daha net anlaşılıyor menemenin kontradan yakaladığı pozisyonlar var sadece geri kalan kısımda zaten yattılar.
Galatasaray,Barcelona,B.Munih gibi takımlar puan kayıplarıyla lige başladı biz başlamışız çokmu
Daha önümüzde 33 maç var , 5-6 maç sonra herşey belli olur ama ne olursa olsun sezon sonunu aynı hocayla bitirelim.
Son olarak hazır oyuncu bulabilirlermi bu saatten sonra bilemem ama TRANSFER şart oğlu şart..
Alıntı
17-08-2019, 13:07,
(17-08-2019, 02:30)genoa28 demiş ki: Aga bu nasıl mantık ya, adam milyarlar kazanacak adamın sikinde mi olur değer meğer, ayrıca milyarlar kazanıp sikime göre oynarım bana değer vermiyorlar filan Smile)) aga ptt 1.lig burası ya

ha takım ruhu da neymiş diyorsun öylemi? oysa bu ligde takım ruhu denen olayın milyar dolardan daha önemli olduğunu çok iyi biliyorsun ama sırf muhalefet olucam diye kendi bildiğini inkar edecek kadar körleşiyorsun. tabi mehmet birincinin azılı düşmanının konuya müdahil olmaması garip olurdu. hayır sorun trabzonlu olması değilse nedir peki? mahallede topunumu çaldı? topuyla seni oynatmadımı? başka ne olabilirki? teknik direktörlüğüne söyleyecek bişeyin yok olamaz. yok 1461 düşmüş falan. valla ben giresunsporluyum seni bilmem. giresunspora verdiklerine bakıyorum ben, 1461 ile başarısız olması beni zerre ilgilendirmiyor. 

(17-08-2019, 01:11)cotanak88 demiş ki: Hocam biz neyi tartışıyoruz hala çözemedim Smile sırf trabzonlu olduğu için teknik adamlar veya oyuncularla sorun yaşadığımızı hala düşünmüyorum, takıma katkıları az olduğuna inanıldığı için gönderildiklerini düşünüyorum veya özel sebeplerle..
Diğer bütün yazdıklarına katılıyorum.Trabzon insanı gerçekten birbirine bağlı,nerede olursa olsun şehrinin, takımının tanıtımı için mücadele eden insanlar bizim önce kendimize bakmamız lazım yahu giresunun nerdeyse 3 te 1'i trabzonspor fanatiği daha ne diyelim biz kendimize sahip çıkamıyoruz kolbastıya mı çıkacağız.

Mesele nezaman nasıl gönderildiği değil, takıma en faydalı olduğu anlarda bile mutlaka çekemeyenler olması, ayağı kayması için dua edenler olması. beşiktaş taraftarı şenol güneşe bayılıyormu sanki? hayır ama ilk 2 sene tek bir çatlak ses çıkmadı hepsi alkışladı başarıyı. saha içi başarısızlık gelmeye başlayınca bir kısım ağır şekilde eleştirirken bir kısım ise yaptıkları unutulamaz modunda vefa duydu. ama önemli olan sev yada sevme takıma fayda sağlayan adamı alkışladılar. bizde bu yok malesef. bizi şampiyonlar ligine katsa ona bile kılıf bulacak insanlar vardı hep. ha olay trabzonlu olduğuyla alakası yoksa daha kötü. 

Birde bu sorunlar varmı? var. bunları bugün konuşmayacazda nezaman konuşulacak başka? büyük umutlarla bşladığımız sezonda ne yaptığını bilmeyen 2 pas yapamayan takım izliyoruz. şakşakcılıkmı yapalım bazıları gibi? bu takım zaten başına ne geldiyse şakşakçılar yüzünden gelmedimi. peker de takımı yiyip bitirdiği esnada şakşakçı kitlesi tüm sorunları sümenaltı etti, eleştirenleri hainlikle suçladı. ama sonra eleştirenler haklı çıktı. bugün bu futbolu alkışlarsan, bundan 1 adım ileri gitmesi imkansız. gerekirse en sert şekilde eleştireceksinki yetkilililer şapkayı önüne alıp düşünme fırsatı bulsun.
Alıntı
17-08-2019, 13:07,
Şu menemen gibi takımlara kaybetmek acayip koyuyor geçen sene afyon maçından sonra çıldırmıştım yine aynısını yaşıyorum inşallah küme düşerler sene sonu
Alıntı
17-08-2019, 13:11, (En son düzenleme: 17-08-2019, 13:12 sokakbaşımeyhane28.)
kerasusa sonuna kadar katılıyorum..Giresun ne zaman rantcıların saksakçıların elinden kurtuldugunda adam olur her konuda..gazetecisi 500 lira kulüpten maaş alır kendini satar almayan küfreder... taraftarı beleş mazot bilet vb bulursa alkışlar yalar yönetimi tersi olursa ana avrat Çakar..menfaatsiz sevenler konuşsun gerisi umrumda bile değil
Alıntı
17-08-2019, 13:33, (En son düzenleme: 17-08-2019, 13:37 genoa28.)
@kerasus

Bomboşsun bomboş..
Alıntı
17-08-2019, 13:58,
(17-08-2019, 13:07)kerasus demiş ki:
(17-08-2019, 02:30)genoa28 demiş ki: Aga bu nasıl mantık ya, adam milyarlar kazanacak adamın sikinde mi olur değer meğer, ayrıca milyarlar kazanıp sikime göre oynarım bana değer vermiyorlar filan Smile)) aga ptt 1.lig burası ya

ha takım ruhu da neymiş diyorsun öylemi? oysa bu ligde takım ruhu denen olayın milyar dolardan daha önemli olduğunu çok iyi biliyorsun ama sırf muhalefet olucam diye kendi bildiğini inkar edecek kadar körleşiyorsun. tabi mehmet birincinin azılı düşmanının konuya müdahil olmaması garip olurdu. hayır sorun trabzonlu olması değilse nedir peki? mahallede topunumu çaldı? topuyla seni oynatmadımı? başka ne olabilirki? teknik direktörlüğüne söyleyecek bişeyin yok olamaz. yok 1461 düşmüş falan. valla ben giresunsporluyum seni bilmem. giresunspora verdiklerine bakıyorum ben, 1461 ile başarısız olması beni zerre ilgilendirmiyor. 

(17-08-2019, 01:11)cotanak88 demiş ki: Hocam biz neyi tartışıyoruz hala çözemedim Smile sırf trabzonlu olduğu için teknik adamlar veya oyuncularla sorun yaşadığımızı hala düşünmüyorum, takıma katkıları az olduğuna inanıldığı için gönderildiklerini düşünüyorum veya özel sebeplerle..
Diğer bütün yazdıklarına katılıyorum.Trabzon insanı gerçekten birbirine bağlı,nerede olursa olsun şehrinin, takımının tanıtımı için mücadele eden insanlar bizim önce kendimize bakmamız lazım yahu giresunun nerdeyse 3 te 1'i trabzonspor fanatiği daha ne diyelim biz kendimize sahip çıkamıyoruz kolbastıya mı çıkacağız.

Mesele nezaman nasıl gönderildiği değil, takıma en faydalı olduğu anlarda bile mutlaka çekemeyenler olması, ayağı kayması için dua edenler olması. beşiktaş taraftarı şenol güneşe bayılıyormu sanki? hayır ama ilk 2 sene tek bir çatlak ses çıkmadı hepsi alkışladı başarıyı. saha içi başarısızlık gelmeye başlayınca bir kısım ağır şekilde eleştirirken bir kısım ise yaptıkları unutulamaz modunda vefa duydu. ama önemli olan sev yada sevme takıma fayda sağlayan adamı alkışladılar. bizde bu yok malesef. bizi şampiyonlar ligine katsa ona bile kılıf bulacak insanlar vardı hep. ha olay trabzonlu olduğuyla alakası yoksa daha kötü. 

Birde bu sorunlar varmı? var. bunları bugün konuşmayacazda nezaman konuşulacak başka? büyük umutlarla bşladığımız sezonda ne yaptığını bilmeyen 2 pas yapamayan takım izliyoruz. şakşakcılıkmı yapalım bazıları gibi? bu takım zaten başına ne geldiyse şakşakçılar yüzünden gelmedimi. peker de takımı yiyip bitirdiği esnada şakşakçı kitlesi tüm sorunları sümenaltı etti, eleştirenleri hainlikle suçladı. ama sonra eleştirenler haklı çıktı. bugün bu futbolu alkışlarsan, bundan 1 adım ileri gitmesi imkansız. gerekirse en sert şekilde eleştireceksinki yetkilililer şapkayı önüne alıp düşünme fırsatı bulsun.
Bugün değilde en ağır eleştirileri sezon sonuna saklasak daha iyi olur kanaatimce 1.haftadan bence gerek yok söylediklerine saygı duyuyorum ama tam da şu an yaptığımız gibi yaparsak erkan sözerinin de sonu metin diyadin gibi olacak 7.haftada gönderilecek tam da senin anlattıkların gibi olacak biraz daha sabır bence.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi