4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
15-09-2019, 18:19,
RE: 4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
pozisyonun başını görmedimde, adam bizim savunma oyuncusuyla duvar pası yapmış resmen. eğer ofsayt varsa da futbolun adaleti diyelim.
Reply
15-09-2019, 18:19,
Lan şu istanbuldaki taraftar da titanik batarken keman calan ekip gibi adamlar her deplasmana yenilecegimizi bile bile gelip 90 dk destek veriyorlar helal olsun.
Reply
15-09-2019, 18:23,
adamların 8 numarayı sol kanata atmış hocaları o biçim oynuyor ona rağmen (cajic)

bizim 8 numaralar nasıl ama
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
15-09-2019, 18:24,
Büyük hoca hedef hocası gençlerbirliğini şampiyon yapan gizli hoca! Erkandiola istifa eder mi acaba?
Reply
15-09-2019, 18:30,
O sağ beki çok aramışlar mı
Reply
15-09-2019, 18:35,
Şuana kadar aldığı paranın hakkını veren tek adam ahmet ilhan başkada yok gerisi lay lay lom daha doğrusu bi sıkıntı var arkadaş bugün kaleci adriano günün iyisi diyeceğim aklıma gelmezdi valla adam resmen toplamış kendini diğerleri milli maç arasında play station ve langırt oynamış besbeslli takımda yılgınlık var koşma sorunu var, özgürcan ilk 20. dk daki pozisyonda dripling yapamadı onu bırak topa hamle yapacak güç bulamadı çok ciddi bir sıkıntı var herkes adına güveniyor sanırım aynısı erzurumda da var, sanırım erkan hoca için iç sahadaki son maç olur ben galibiyet değil ama en kötü başlangıç için 1 puan bekliyordum he pozisyon ofsayta benziyor ama ilk yarı vasat istanbula gol bulmalıydık istesek bulurdukta... bakalım neler olacak .
Başkentten !
Reply
15-09-2019, 18:39,
Bu arada uğur aygören bu lig için çok ama çok yetersiz bir topçu 2.lig biçilmez kaftan sırf 100 bin tl diye alındı sanırım yazık olmuş paraya devre arası kiralanırsa parası çıkar sanırım.
Başkentten !
Reply
15-09-2019, 18:42,
Kadronun da ligde alınan sonuçların da tek sorumlusu Erkan Hoca, bir g.t vermediği kaldı kulübün hocaya, yolları ayrimak lazım hoca ile
Reply
15-09-2019, 18:46,
ben haftalar öncesinde söylüyordum bu takım hiç bir zaman Malatya, Rize, Ankaragücü gibi seri galibiyetler alamaz diye

Birkaç arkadaş sanırım kadro kalitesine ve sözde büyük hoca Erkan Sözeri'ye güvenip seri yapacağız diyordu. Yanıldıklarını anlamışlardır
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
15-09-2019, 19:13,
(15-09-2019, 18:46)maicon_28 Wrote: ben haftalar öncesinde söylüyordum bu takım hiç bir zaman Malatya, Rize, Ankaragücü gibi seri galibiyetler alamaz diye

Birkaç arkadaş sanırım kadro kalitesine ve sözde büyük hoca Erkan Sözeri'ye güvenip seri yapacağız diyordu. Yanıldıklarını anlamışlardır

Biriside bendim hala daha inanıyorum bu takım yaşılık problemi yaşamıyor fizik kondisyon ve de taktiksel bir plan oturmadığından bu halde 2 maç yapsın devamı gelir takımda erkan hocanın hatası elbet var kaç haftadır ideal kadroyu kuramadı, iç saha maçı son ya da başlangıç olacak haftaya göreceğiz...
Başkentten !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)