6.Hafta | Balıkesirspor 2-0 Giresunsporumuz
29-09-2019, 17:38,
RE: 6.Hafta | Balıkesirspor - Giresunsporumuz
(29-09-2019, 17:36)gorelelibey Wrote: PENALTI PENALTI DEGILDI BENCE AMA NE OLURSA OLSUN BIZIM TAKIMIN DEFANSI TÜM RAKIPLERE HEDIYE VERIYORLAR YAZIKLAR OLSUN BU OYUNCULAR AMATÖRDE BILE RASLANMAZ

net penaltı penaltınında babası yaka paka adamı tutup indiriyor
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
29-09-2019, 17:39,
Ya beyler lütfen söylesin biri bizim takımımız neden böyle?
Hoca mı, oyuncu mu, başkan mı yani nedir bu takımın sorunu Allah aşkına.
Oyuncu diyecem, Muhammet Reis Akhisar'da şov yapıyor. Hüsamlı Keçiören gol yemiyor neredeyse. Del Valle, Bekir, Numan, Ahmet Kesim geçen sene play off yapıp küme çıkan takımların ilk on bir oyuncularıydı.
Hoca diyeceğim, geçen seneden beri zibilyon tane hoca değişti. Bir Metin Hoca zamanı bir şeyler yapabildik, onun harici rezil ötesi.
Harbi ne yani sorun? Bizim takımımız neden böyle?
Reply
29-09-2019, 17:42,
(29-09-2019, 17:39)bulancak28 Wrote: Ya beyler lütfen söylesin biri bizim takımımız neden böyle?
Hoca mı, oyuncu mu, başkan mı yani nedir bu takımın sorunu Allah aşkına.
Oyuncu diyecem, Muhammet Reis Akhisar'da şov yapıyor. Hüsamlı Keçiören gol yemiyor neredeyse. Del Valle, Bekir, Numan, Ahmet Kesim geçen sene play off yapıp küme çıkan takımların ilk on bir oyuncularıydı.
Hoca diyeceğim, geçen seneden beri zibilyon tane hoca değişti. Bir Metin Hoca zamanı bir şeyler yapabildik, onun harici rezil ötesi.
Harbi ne yani sorun? Bizim takımımız neden böyle?

maç sonu bunu 3 istanbul takımından örnekler vererek açıklayacağım, kanıtlı, parametrelere dayanan açıklamayla
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
29-09-2019, 17:42,
(29-09-2019, 17:38)turkuaz_0628 Wrote: Hakan hocaya helal olsun bu zmana kadar yırtındığımız şey oyuna müdahale idi renan ve m.himmet aldı oyundan yeminle helal olsun çevirin lan şu maçı ...
bu takım 2-0 dan maç çevirsin kazansın ben giresun meydanında eşek gibi anırırım.
Reply
29-09-2019, 17:44,
İşte o sene bu sene.
Bu takım düştü.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
29-09-2019, 17:56,
BU TAKIM GOL ATAMAZ TEK KALE OYNUYOR AMA GOL VURUSU YOK
Reply
29-09-2019, 18:30,
Maçı biz oynadık balıkesir 2-0 yendi s2erkim böyle işi, takım topa hakim gol yapamiyor ve bireysel hatadan yenen golden sonra dağılmadık da izahı yok abi inşallah diye diye devam edecez sanırım.
Başkentten !
Reply
29-09-2019, 18:44, (This post was last modified: 29-09-2019, 18:45 by hartama.)
2009-2010 sezonuyla beraber en kötü başlangıcı yapmıştık onu da geçtik. Ayrıca 2019 yılında henüz deplasman galibiyetimiz yok.içerde de korkulan ekip değiliz artık.
Reply
29-09-2019, 18:51,
(27-09-2019, 18:24)kral1234 Wrote: Ms 1 at fava bekle.

Dediğim gibi oldu. Hiç eleştiri bile yapmıyorum gereksiz çünkü. Ben umut besleyen arkadaşlara söylüyorum. Geçen hafta son onbeş dk ve bu maç için biz iyiydik diyorsunuzya biz iyi falan değildik. Geçen hafta son onbeş dakika tamamen karagümrük skoru korumak için geri çekildiği için iyiymiş gibi göründük. 
Bu maçın ikinci yarısında da balıkesir verdi topu bize alın oynayın ne yoracam kendimi dedi rahat rahat galibiyeti aldı. Biliyorlar ki en kötü yerimiz hücum. Iki tane gtünü kaldıramayan forvet var. Stoperlerin dengelerini bozamayacak oyuncular bunlar. O yüzden güle oynaya hiç kendilerini yormadan aldılar maçı. Basit oynayıp kazanmak bu işte. Biz de paraşütsüz gidiyoruz.
Reply
29-09-2019, 19:13,
(29-09-2019, 18:30)turkuaz_0628 Wrote: Maçı biz oynadık balıkesir 2-0 yendi s2erkim böyle işi, takım topa hakim gol yapamiyor ve bireysel hatadan yenen golden sonra dağılmadık da izahı yok abi inşallah diye diye devam edecez sanırım.
Maçı biz mi oynadık? Yenik duruma düşen takım reaksiyon olarak topa sahip olur zaten. İlk yarıya tahammül edebildim tek atak yoktu. İkinci yarının da pek farklı olduğunu sanmıyorum.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)