8.Hafta | Boluspor 2-0 Giresunsporumuz
20-10-2019, 18:14,
RE: 8.Hafta | Boluspor - Giresunsporumuz
O takımdan sadece otobüs ve Veli dayı gelsin Giresun’a
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
20-10-2019, 18:21,
BU TAKIMI KIM KURDU ISE ALLAH CEZASINI VERSIN BU OYUNCULARADA BU YÖNETIMEDE ISYAN EDIYORUM HEPSI DEV OLUP GITSIN TAKIMDA SEREFI ILE ALT LIGE GITSINNNNNN
Reply
20-10-2019, 18:22,
BU KADAR KÖTÜ OYNAYAN BIR BOLU YU YENEMIYORSAN KIMI YENECEKSINNKIIIIIIIIIIIIIIIII
Reply
20-10-2019, 18:26,
Pas hatalarında rekor kırdık herhalde iki pası zor yapan bir takımız mücadele desen hiç yok futbıla bakınca biz sanki beş sıfır önde gibi oynuyoruz düşeriz kesin kıçını yerden kaldıran yok bir tane adam akıllı futbolcu yok
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
20-10-2019, 18:39,
Bizim önce taraftar olarak değişmemiz lazım. Boluda bizi rezil edip birbirine giren taraftarlar maçı kazandı Allah razı olsun.
Reply
20-10-2019, 18:48,
Dünya’da böylesi parazit bir kulüp yok.Aklımda ki asıl soru biz yıllardır bu ligde olmayı nasıl başarıyoruz ?
Bu kadar kötü olmayı nasıl beceriyoruz anlamış değilim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
20-10-2019, 19:46,
(20-10-2019, 18:39)mcagatayy Wrote: Bizim önce taraftar olarak değişmemiz lazım. Boluda bizi rezil edip birbirine giren taraftarlar maçı kazandı Allah razı olsun.

Taraftarın birbirine  girdiği takımdan başarı gelmez.Takımi yönetimi bir kenarında bizi rezil eden taraftara sövelim once
Genç Çotanaklar

Reply
20-10-2019, 21:02,
Aga şu takım bir kere bile şaşırtmıyor. Galibiyeti olmayan takıma ilk galibiyetlerini aldırdık. Şu Poepon da maşallah her maç tıklatıyor bize anasını satayım. Bela oldu.
Reply
20-10-2019, 21:51,
işte şimdi geçmiş olsun beyler. çünkü önceden kötü de gidiyor olsak altımızda bolu vardı bizden beter durumda. bi teselli idi. onlarda komisyoncu osmanı getirdiler ki, yavşşak mavşak ama iyi hocadır. neyseki oda ilk haftalarında kötü başladı toparlayamamıştı takımı. eğer bizde yensek onunda ufaktan biletini vermeye başlardı bolu yönetimi. yani hem rakipte iç karışıklığa yol açacak hemde puan farkını açıp düşme hattından tamamen kurtulacaktık. şimdi herşey tam tersi, rakip üstümüze çıkıp tam toparlanma evresine girer. bizde 1 galibiyetle kendimize geliriz derken daha beter olduk.
Reply
21-10-2019, 11:44, (This post was last modified: 21-10-2019, 14:20 by cotanak88.)
Sanırım bu maçtan sonra bu takım iyi takım zamana ihtiyacı var, 7-8 hafta sonra oturacaktır, kaliteli oyuncularımız var gibi sahte söylemler tarihe karışacaktır, eğer ki herhangi birisi bunları söylerse tepki vermeyen basınada yazıklar olsun.Neredeyse 15 seneden bu yana bu takımı takip ediyorum bu kadar kötü bir takımı ne izledim ne gördüm, takımda 1 oyuncu sahada yürüse diğerleri de ona uyuyor bir boşvermişlik var kimse ne yaptığını bilmiyor hocayı da takmadıklarını eminim kafalarına göre top oynuyorlar(tecrübeliler ya)

Çözüm nedir nasıl ligte kalırız inan kimse bişey diyemiyor yeni hocanın da bu takıma yapabileceği birşey olmadığını da göre bu takımı kuranlar daha doğrusu kurulurken ses çıkarmayanlar gereğini yapmalıdırlar,belki yeni gelecek yönetim bu armanın ağırlığını o kendini futbolcu denen zatlara hatırlatır.

DİPNOT olarak belirtmek istiyorum Şuan 17.sıradayız ve -9 averajla ligin en kötü averaja sahip takımıyız ve kulübün resmi hesapları hala skorla beraber oyuncuların resimlerini paylaşıyor maç öncesinde gülücükler falan sanki bizimle dalga geçiyor gibiler bilmiyorum sizin tuhafınızı gitmiyormu arkadaşlar?? İlk 6 içindeyiz şampiyonluk kovalıyoruz da bizimmi haberimiz yok.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)