11.Hafta | Giresunsporumuz - Osmanlıspor
09-11-2019, 20:44,
RE: 11.Hafta | Giresunsporumuz - Osmanlıspor
Böyle galibiyet olmaz olsun
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
09-11-2019, 23:06,
Bugün oyun anlamında hiçbirşey yapmadık ama bir şekilde rakibin hediyesiyle kazanmasını bildik, maçı izlerken bir kez daha erkan sözerinin kulaklarını çınlattım rakip 18-20 yaşında çocuklarla oynarken bizim yaş ortalaması 31 di bugün en gencimiz 28 yaşında haliyle bu takımdan kontra ataktan gol bekleyemiyoruz koşamıyoki adamlar neyse öyle böyle çift haneli puana ulaştık ligte kalma adına güzel oldu bu 3 puan, kimse bu oyunla şampiyonluk beklemesin.
Reply
09-11-2019, 23:12,
Hala çok kötüyüz şans yanımızda sadece üst sıralar hayalden öte gidemez ligde kalma yolunda üçpuan iyi oldu alabildiğimiz kadar puan alalım yeter adana deplasmanını konuşmaya gerek yok adanaya hayat öğücüğü veririz çıkışa geçerler
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
09-11-2019, 23:17,
Hiç değilse içeride kazanıyoruz kötüde oynasak bunu tekrardan kazanmak önemli dışarıda zaten kaybediyoruz içeride kazanmak önemli takıma gelince hala net forvet eksikliği gözüküyor.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
10-11-2019, 00:11,
3 puana burun kıvıranlar var Smile şaka gibi lükse bak, eskişehirin - lerden depreşip gelmeye uğraştığı menemen ile k.gümrüğün kafaya oynadığı adana takımlarının ve bolunun yerlerde süründüğü altınordunun ise bu lig bize fazla düşelim dediği ortamda biz şartlar ne olursa olsun ister şans ister tu kaka 3 puan gelmiş başım gözüm üstüne . . .
Parola belli Hakan KUTLU'yu tebrik ediyorum ilk devreye alabileceğimiz en iyi puanı almaya çalışacağız diyerek en azından hayal tacirliği yapmıyor, bu takım bi şekilde puan alacak bana oyun filan lazım değil .
Başkentten !
Reply
10-11-2019, 00:53,
Özeti izledim. Anladığım kadarıyla oyun anlamında yine pek bir şey yapmamışız hatta osmanlının kaçırdığı 2 net pozisyon daha var ilk yarıda. Galibiyet tamamen rakip hediyesidir. Pozisyon içerisinde bile olmayan toptan gelen saçma sapan bir penaltı, rakibin kendi kalesine attığı gol. Kazanmak güzel ama oyun denen şey yine yok.
Devre arasına kadar 6-7 puan daha koparabilirsek ikinci yarıya yapılacak takviyeler ile sezonu ligde bitirebiliriz.
Reply
10-11-2019, 02:38,
Dışarı da 1 puan içeri de 3 puan bu şekilde şampiyon oluruz.
Şaka bir yana alınan bu puanlar altın değerinde.İyi veya kötü bir şekilde puan alıp 30 barajını geçmeliyiz.
Devre arasında mümkünse koşacak, mücadele edecek genç futbolcular bulsunlar.Özellikle ön bölgeye.Lütfen...
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
10-11-2019, 15:17,
Bu kadro ile bu kadar oynanır, bizim kazanmamız lazımdı kazandık

Mevcut orta saha oyuncuları ve forvetler ile bu puan bile iyi, devre arasına kadar 15-20 arası yaparsak yapılacak olumlu transferler ile devam ederiz
Reply
10-11-2019, 23:33,
Aşağı ile 4, play off hattıyla 6 puan farkımız var, hatta 2. ile 7 puan. Tamam karamsarız ama tabloya bakınca da içler acısı durumumuz da şimdilik yok. Ah şu milli ara haftaya olsaydı en azından bu moralle moralsiz adanayı yenerdik diye düşünüyorum.
Reply
11-11-2019, 13:30,
Oyun falan hikaye artık. Puan almaya bakacaksın. Gerekirse vur-kaç, yatış, otobüs çekme her türlü taktiği kullanarak puan ortalamamızı 1.2 civarında tutmamız lazım ki ligde kalalım.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)