11.Hafta | Giresunsporumuz - Osmanlıspor
11-11-2019, 18:53,
RE: 11.Hafta | Giresunsporumuz - Osmanlıspor
yav otobüs çekebilsek zaten saygı duyarım ama onuda yapmıyoruzki. yapamıyoruz değil, yapmıyoruz. mesela osmanlı maçı duraklama anlarında soldan köşe bayrağı yakınlarında orta yapacaktı, 3 kişiyle birden kapadık önünü ve başka tarafa pas vermek zorunda kaldı orada da yine çok kalabalık pres yapınca kaybettiler topu. yani aslında savunma dahi yapacaksak, bunu yapmamız gerekiyor maç genelinde. biz ise göstermelik bi pres yapar gibi görünüp tamamen kendi ceza sahamızda bekliyoruz, orta yapacaksa bile hiç rahatsız etmiyoruz, gelen topu ceza sahasına dılına çıkarıp yeni bi atak yapsınlar diye bekliyoruz. çek otobüsü kaleye, isterse %80 topla oynasınlar ama adam akıllı pozisyona dahi giremesinler. geçen hafta slavia prag barcelona deplasmanında 0-0 bitirdi. ki grupta inter deplasmanında da 1-1 ile dönmüşlerdi. barcelona deplasmanında gol yemeden dönüp üstelik ciddi gollerde kaçırmış olmak çok büyük iş. tamam biz s.prag değiliz ama rakiplerimizde barcelona değil ameekaa altı üstı bolu menemen falan.
Reply
13-11-2019, 16:50,
YINEDE BU KÖTÜ OYUNA RAGMEN OSMANLIYI YENMEMIZ 2 PUAN ÖNÜNE GECMEMIZ ALT SIRALARDAN AZACIK KURTULUR GIBI OLMAMIZ BIZLERI SEVINDIRDI ÖNÜMÜZDEKI ADANA VE ADANADEMIR MACLARINI KAZANABILIRSEK SANS YANIMIZDA OLURSA BAYAGI BIR RAHATLARIZ
Reply
13-11-2019, 19:00,
İki hafta üst üste mağlubiyet alırız döneriz başa.Başımıza gelmeyen, başaramadığımız iş değil.Puan farklarına aldanmıyorum ben.Ortada takım yok.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
14-11-2019, 18:16,
(13-11-2019, 19:00)mvsr Wrote: İki hafta üst üste mağlubiyet alırız döneriz başa.Başımıza gelmeyen, başaramadığımız iş değil.Puan farklarına aldanmıyorum ben.Ortada takım yok.

Aynen öyle bu haftaki rakip mesela yine maç kazanamayan düşme potasında olan adana. Giresunspor böyle takımlara yenilmeyi çok sever.
Reply
16-11-2019, 22:47,
maç kazanamayan takım yoktur, o dönem giresunsporla oynamamış takım vardır.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)