20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
03-02-2020, 04:07,
RE: 20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
Maç oncesi 1 puan verelim deseler herkes kabul ederdi ama ilk 60 dakikasini bu kadar iyi oynayi 3 puani alamamak uzuyor hocanin degisiklikleri yanlis ama kizamiyorum kulubemiz cok kotu hocaninda bence artik Ozgur Tanase gibi adamlardan umudu kesmesi lazim Ozgur girdi bugun takim dustu oyundan oynat kiraladigimiz topculari bunlar kadar oynarlar zaten en onemli kazandigimiz ozellik kaybetmiyoruz buda bize play off yaotirir umudumuz var
Reply
03-02-2020, 21:59,
Ümraniye de yenildi dün kazansaydık bayağı güzel avantaj elde etmiş olacaktık gel de yanma şimdi kaçan 2 puana...

Haftaya şu uğursuz İstanbulu ve Fatih Tekkeyi yenelim artık
Reply
03-02-2020, 22:51,
İstanbul çıkışa geçmiş olmasın
Reply
04-02-2020, 11:36,
Maçı izleyenler belki görmüştür bir atakta bekir sağ kanada ilhana hızlı bir top attı ilhan yetişemedi bekir çok sinirlendi ilhanda karşılık verdi bekirle ilhanın çok iyi arkadaş olduğunu biliyorum orda ne yaşandıysa orda kalmıştır eminim ama ben o pozisyondan sonra anladım ki bu takım bu işi başaracak takımda o hırs ve istek var.
Reply
04-02-2020, 11:38,
14 hafta kaldı.Alınacak 42 puan daha var.Bizim play-off yapabilmemiz için alınacak bu puanlardan 22 barajını geçmemiz gerekiyor.Hatay lider konumda.Puantajada bakarsak ligide domine etmiş duruyor.Öyle bir motiveye sahip takıma karşı ezilmeden 3 puanı kaçırarak ayrıldık.1 puan iyidir.
Hatırlatma yapayım.Takım yine kafasını kaldırmaya başladı.Başarı gösteriyor.Lütfen takıma engel olan, önünü kesen, fırsatını bulunca hortlayan s2kler uzak dursun.Tekrar ortaya çıkmasın.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
04-02-2020, 23:19,
istanbul maçının biletleri satışa çıkmış tarife aynı kale arkası 10 maraton 20 cumartesi kar yağışı bekleniyor insanlara eziyet çektirmektense kale arkasını satışa kapatın maraton ve kapalıyı 10 tl yapın insanları stada çekin kale arkasına toplasan kaç kişi geliyor
Reply
05-02-2020, 01:03,
(04-02-2020, 23:19)cotanak88 Wrote: istanbul maçının biletleri satışa çıkmış tarife aynı kale arkası 10 maraton 20 cumartesi kar yağışı bekleniyor insanlara eziyet çektirmektense kale arkasını satışa kapatın maraton ve kapalıyı 10 tl yapın insanları stada çekin kale arkasına toplasan kaç kişi geliyor

Fiyat ile alakası passolige teşvik etmek gerek milleti o stad yağmurlu havada bile full çektiği kale arkasında şemsiyelerin açıldığı görüntüleri biliyoruz mesele bilet fiyatı değil çok uzun konu konuşuyoruz anca
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
05-02-2020, 09:15,
Bugün internet ortamında dolaşayım dedim, bir baktım ki Erkan Sözeri'nin suyu ısınmış.
BB Erzurumsporlular illallah demişler Sn. Sözeri'den.
Galiba onun yerine gelecek adamı arıyorlar...
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
05-02-2020, 13:47,
(05-02-2020, 01:03)heyulaanil28 Wrote:
(04-02-2020, 23:19)cotanak88 Wrote: istanbul maçının biletleri satışa çıkmış tarife aynı kale arkası 10 maraton 20 cumartesi kar yağışı bekleniyor insanlara eziyet çektirmektense kale arkasını satışa kapatın maraton ve kapalıyı 10 tl yapın insanları stada çekin kale arkasına toplasan kaç kişi geliyor

Fiyat ile alakası passolige teşvik etmek gerek milleti o stad yağmurlu havada bile full çektiği kale arkasında şemsiyelerin açıldığı görüntüleri biliyoruz mesele bilet fiyatı değil çok uzun konu konuşuyoruz anca
30 bin giresunspor armalı passoligli var bence bizim şehre göre iyi bir sayı 5 bin dahi gelse yeter ama o da gelmiyor bari biletleri 10 tl sabit fiyata kilitlesinler öyle deneyelim sanki muazzam bi gelir elde ediyoz
Reply
05-02-2020, 14:09,
Sezon başını hatırlayınız.İlk defa erken kadro kurduk.
İlk defa bir teknik adam ile lig bitimi hemen hazırlık kampına giriştik.
İlk defa eksikler görülerek transfer yapılacaktı.
İlk defa iyi paralar harcandı.
İlk defa sağlam sayılabilecek oyuncular getirildi.
‘İlk defa’ tabirini yersiz kullanıyor olabilirim.İşin özü Giresun halkı bir hava yakalamaya müsaitti.İş yerimden örnek vereyim.Bütün bu doneler sayesinde ilk defa passolig çıkartıp, hatta kombine satın alarak takımı desteklemek için can atanlar vardı.Birkaç arkadaşımda storeden forma alışverişi yaparak gurbetteki yakınına gönderdi.
Gelin görinki lig başlayınca rüzgar soğuk esmeye başladı.İnsanlar ulan yine mi demeye başladı.Ben ve bizler dahi takım düşer gözü ile baktık.Yalansa yalan deyin.
Tekrardan o umudu insanlara aşılamak zor oluyor.Sizlerinde dediği gibi burada büyük rol yönetimde.Yönetimin taraftarı çekebilmesi için teşvik etmesi gerekiyor.
TFF lütfen maçlarımızı cumartesi gününe vermekten vazgeçsin.İkinci iç saha maçı ve yine cumartesi günü.Çalışıyoruz kardeşim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)