24.hafta Akhisarspor-Giresunsporumuz
27-02-2020, 14:30,
RE: 24.hafta Akhisarspor-Giresunsporumuz
Vallahi takımda bir isteksizlik var. İsteseler şu 11 maçın 8 ini alırlar. Ama istek yok. Bitse de gitsek havasındalar.
Reply
27-02-2020, 16:34,
Hoca gitmeli. Şaka gibi açıklama yapmış. 2. yarıda oynanan oyunu beğenmiş. Rakip geçti topun arkasına verdi sana topu tek pozisyon vermeden maçı bitirdi ama Hakan hoca oyunu beğenmiş. Oyunu okuması zayıf ama en azından oyuncuları motive ediyordu demiştik. O da kalmamış.
Bu fikstür bizi play off'a sokacak fikstürdü ama biz bu şansı elimizle verdik. Şu maçtan sonra hoca değişse bir kan değişimi olsa belki seri yapar kendimizi atardık. Benim hoca tercihim boştayken Yücel İldiz'den yana olur.
Reply
27-02-2020, 17:46, (This post was last modified: 27-02-2020, 17:49 by mcagatayy.)
Bu döneme kadar 1.ligde hedef maçları kazandığımız tek hoca Yücel İldiz Di adamla hedef maçlarının çoğunu kazandık. İç sahada puan bile vermiyorduk.Ki elinde de şu kadronun 3 de 1 kalitesindeydi. O da bizi play off a soktu. 11 maçımız var 7 si içerde dışarıdaki maçlarıda tek Adana Demir maçı haricinde alabileceğimiz maç normal şartlarda. Ama şöyle bir şey de var bize gelen adamlara bir şey oluyor başarı gelmiyor. Tam Hakan hoca kırdı dedik bunu Karagümrük maçını saymıyorum. İki maçtır futbol oynamıyoruz.
Reply
27-02-2020, 17:50,
Giresunspor önce şu insanlar ile t..şak geçme huyundan vazgeçsin.Ondan sonra futbolcu kalitesini, hoca idaresini, teknik ve taktik kavramları tartışırız.
Her yıl vizyon belli.Ligden düşmeyeyim, 3-5 parada dönsün yeterli.
Bende bu şartlar altında kulüp nasıl borçlu oluyor onu anlamıyorum.Zaten kaliteli diyebileceğimiz, top ayağına yakışıyordu keşke gitmeseydi dediğimiz 1 bilemedin 2 transfer yapılmıştır bu zamana kadar.Geri kalanların hepsi çöp, ucuz malzeme.Etimiz budumuz bu üstüne çıkamayız diyorsak süper ligi hak etmiyoruz demektir, tantanaya hiç gerek yok o zamanda.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-02-2020, 19:27,
Düşme hattındaki Bolu, "kendi evinde", bizim 3 yediğimiz Balıkesir ile berabere kaldı. Söyleyeceklerim bu kadar.
Reply
27-02-2020, 19:45,
Şu fikstürle ilk 2 den bile çıkmak içten değildi ama her zamanki gibi elimize yüzümüze bulaştırdık. Önümüzdeki 5 maça bakıyorum Bolu-Eskişehir-Keçiören-Osmanlı-Adanaspor hedefi olan takımın 5 te 5 yapacağı maçlar ama gel gör ki bu halimizle çok zor.

An itibariyle Altay Bursa deplasmanında 2-1 önde dk 43'' play off hattıyla puan farkımız 9
Reply
27-02-2020, 19:59, (This post was last modified: 27-02-2020, 20:00 by mcagatayy.)
Evet beyler 15 maçtır galibiyet alamayan Bolu geliyor. Giresuna gelirler. Çıkarlar maça mağlubiyet serisini bozarlar. İhtiyacı olan 3 puanı alır giderler. Biz severiz böyle ihtiyacı olan takımlara 3 puan dağıtmayı. Azcık akıllı olsalar. Önlerindeki Bolu, düşüşe geçmiş Es Es, Keçiören, Osmanlı, Adana ve yine düşüşe geçmiş arada oynayacağımız İstanbul maçını çevirip 6 da 6 yaparlar ama nerde.. İhtiyacı olanlara veririz puanları.
Reply
27-02-2020, 23:16,
Bolu bizden iyi oynuyor son haftalarda düzeldiler İstanbul spor maçını seyrettim tek kelimeyle galibiyeti kaçırdılar...landeli özleyeceğim aklıma gelmezdi
Reply
28-02-2020, 18:12,
Boluspor, teknik direktör Osman Özköylü ile yolların ayırmış artık giresun maçıyla bir çıkışa geçerler
Reply
28-02-2020, 18:23,
Rakip için bundan daha iyi fırsat olamazdı.Çok severiz böyle durumları.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)