26.Hafta | Eskişehirspor - GİRESUNSPORUMUZ
10-03-2020, 22:41,
RE: 26.Hafta | Eskişehirspor - GİRESUNSPORUMUZ
yalnız bu e spor olayı çok derin bir konu. önceden internet kafelerde olan turnuvalar sağlam yerlerde oluyor. üniversiteden beridir sıkı olarak takipteyim. bizim başkanında böyle bir atılım yapması beni çok ama çok şaşırttı.
Reply
10-03-2020, 23:55,
ben genel manada boş bir yatırım olduğunu düşünüyorum

ama bizim gibi kendi kabuğunda olan bir takım için muhteşem bir yatırım. Başkanı tebrik etmek lazım bu konuda
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
11-03-2020, 00:33,
Beyler Twitter da gördüm bende nedir bu diyordum. Harbi ismini dahi ilk kez duydum neymiş bu espor?
Reply
11-03-2020, 18:52,
(11-03-2020, 00:33)kerasus Wrote: Beyler Twitter da gördüm bende nedir bu diyordum. Harbi ismini dahi ilk kez duydum neymiş bu espor?

kanka bende çok hakim değilim ve sevmiyorum

ama genel manada futbol kulüplerinin takım kurarak yerel veya global düzeyde online oyunlarda turnuvalara katılması. Oyunlar league of legends, Cs go, Dota falan sanırım

Dediğim gibi ben sevmiyorum ama bizim gibi kendi kabuğundaki takım için iyi yatırım, vizyon işi. Dünyada manyakları var, milyonlarca, milyarlarca insan takip ediyor. Zaten oyuncular profesyonel ve maaşlı çalışan
İleride değişen jenerasyonla beraber spor dallarının önüne geçecek diyen var
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
13-03-2020, 09:34,
Karıştırmayın diye söylüyorum. Bizim katıldığımız FUTBOL ligi. Sadece 11'e 11 gerçek zamanlı oynanan futbol oyunu. Dota LoL falan değil yani.
Dota, LoL vs. için E-Spor takımı kurup turnuvalara katılmak gerekiyor. Türkiye Espor federasyonu da var. Bu organizasyonlar ciddi bütçeler de gerektiriyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)