28.hafta Osmanlıspor FK 1 - 1 Giresunsporumuz
16-03-2020, 19:15,
RE: 28.hafta Osmanlıspor FK - Giresunsporumuz
Şu forumda Bekir'i benim kadar savunan yoktur, mevcut kadro kalitesine bakıldığında da kesinlike 11'de olmalı ama dünkü hareketin hiç bir şekilde izahı yok, sene sonu Ahmet Ilhan ile beraber ikisini şutlamak lazım 

Hocanın maç sonunda Bekir ile ilgil hiç bir açıklama yapmaması ilginç
Reply
16-03-2020, 20:06,
Malum siteye bir özür yazısı döşettirir hepimiz unutur gideriz;
Bekir’den taraftara mesaj
Bekir deplasmanda oynanan Osmanlı maçında kırmızı kart görmesine sebep olan pozisyonla ilgili ‘Maçın adrenaline kapılarak yanlış bir hareket yaptım.Taraftarlarımızdan özür diliyorum.Onlara ihtiyacımız var’ dediği öğrenildi.

Benim kadar uzunda yazamaz salak oda var tabi.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
16-03-2020, 20:50,
(16-03-2020, 20:06)mvsr Wrote: Malum siteye bir özür yazısı döşettirir hepimiz unutur gideriz;
Bekir deplasmanda oynanan Osmanlı maçında kırmızı kart görmesine sebep olan pozisyonla ilgili ‘Maçın adrenaline kapılarak yanlış bir hareket yaptım.Taraftarlarımızdan özür diliyorum.Onlara ihtiyacımız var’ dediği öğrenildi.

Hahaha birde Bekir ortaya üçlü çektir tayfaya girdikmi tamamdır. Taraftarın sevgilisi Bekir olur bir anda. 

(15-03-2020, 23:57)maicon_28 Wrote: beyler asıl 40-42. dakikada falan Uğur Akdemir sağdan güzel orta yapıyor, Bekir biraz çaba gösterse veya uçarak ayağıyla dokunsa büyük ihtimalle kaleyi tutacak. Ya kaleci kurtaracak ya da gol olacak 2 ihtimal var. 

Bekir ayağını uzatır gibi yapıyor, neredeyse ayağını geri çekiyor. Top uzak gitti iması vermeye çalışıyor
ama dediğim gibi uçarak ayağıyla dokunsa kesin kaleyi tutacak

Başka dikkat eden oldu mu?

Ben zaten maçı nerdeyse izlemedim gibi bişey, yalnız tüm maçlar bitip tek bizimki kalınca bi açtım duraklama anları. 90+5. dakikada rakip ceza sahasında tehlikeli pozisyonu uzaklaştırıp taca attılar topu. bizimkiler hep birlikte geri koşması şaşırttı, yav diyorum taç bizim olması lazım nasıl bukadar bariz pozisyonu osmanlıya verdi diye. Meğer tacı zaten biz kullanıyoruz ama bizimkiler 'aman kazara gol mol atmayalım diye korkusundan geri koşuyorlarmış meğer. Play Off iddiası olan bir takım normal şartlarda o pozisyonda kaleci dahil rakip ceza sahasına girer belki bi karambol olurda gol olur falan kalabalık olmak için. biz ise tam tersine net bir şekilde "biz gol atmak istemiyoruz" dedik. Daha açıkçası "biz bu maçı kazanmak istemiyoruz" demektir. Daha daha açıkça, en salağına anlatırcasına hecelemek gerekirse, "biz PO oynamak istemiyoruz" demek oluyor. Yani o pozisyon gösteriyorki bu maç öyle kazara puan kaybedilmiş değil, planlı bir şekilde kazanmamak üzerine çıktık.
Reply
16-03-2020, 20:50,
(16-03-2020, 20:06)mvsr Wrote: Malum siteye bir özür yazısı döşettirir hepimiz unutur gideriz;

Hahaha birde Bekir ortaya üçlü çektir tayfaya girdikmi tamamdır. Taraftarın sevgilisi Bekir olur bir anda. 

(15-03-2020, 23:57)maicon_28 Wrote: beyler asıl 40-42. dakikada falan Uğur Akdemir sağdan güzel orta yapıyor, Bekir biraz çaba gösterse veya uçarak ayağıyla dokunsa büyük ihtimalle kaleyi tutacak. Ya kaleci kurtaracak ya da gol olacak 2 ihtimal var. 

Bekir ayağını uzatır gibi yapıyor, neredeyse ayağını geri çekiyor. Top uzak gitti iması vermeye çalışıyor
ama dediğim gibi uçarak ayağıyla dokunsa kesin kaleyi tutacak

Başka dikkat eden oldu mu?

Ben zaten maçı nerdeyse izlemedim gibi bişey, yalnız tüm maçlar bitip tek bizimki kalınca bi açtım duraklama anları. 90+5. dakikada rakip ceza sahasında tehlikeli pozisyonu uzaklaştırıp taca attılar topu. bizimkiler hep birlikte geri koşması şaşırttı, yav diyorum taç bizim olması lazım nasıl bukadar bariz pozisyonu osmanlıya verdi diye. Meğer tacı zaten biz kullanıyoruz ama bizimkiler 'aman kazara gol mol atmayalım diye korkusundan geri koşuyorlarmış meğer. Play Off iddiası olan bir takım normal şartlarda o pozisyonda kaleci dahil rakip ceza sahasına girer belki bi karambol olurda gol olur falan kalabalık olmak için. biz ise tam tersine net bir şekilde "biz gol atmak istemiyoruz" dedik. Daha açıkçası "biz bu maçı kazanmak istemiyoruz" demektir. Daha daha açıkça, en salağına anlatırcasına hecelemek gerekirse, "biz PO oynamak istemiyoruz" demek oluyor. Yani o pozisyon gösteriyorki bu maç öyle kazara puan kaybedilmiş değil, planlı bir şekilde kazanmamak üzerine çıktık.
Reply
16-03-2020, 21:02,
Kadro dışı bırakılmış. Ben izlememiştim bakayım dedim. Bu ne lan bu nasıl psikoloji? Adama arkadan beline tekme atmış. Sert vurmamış ama ne amaçla yapmış anlamak mümkün değil.
Reply
17-03-2020, 00:20,
RE: 28.hafta Osmanlıspor FK 1 - 1 Giresunsporumuz
Bu takımda muhtelif zamanlarda bu ve buna benzer çeşitli eyyamlarla sabote eden topçularımız oldu, hepsi üst lig topçusu salağa yatmaya gerek yok bu pozisyonu otursun izlesin hiç yalandan yere adrenalin filan çekmesin, şu papaz diye burun kıvırdığımız uğur akdemir bile mücadele ederken göz dolduruyor, hakettiğini almış terbiyesizlik yapmasın !!!
Başkentten !
Reply
17-03-2020, 23:12,
Bugün yapılan idmana yabancı oyuncuların tamamı corona virüsünü bahane ederek ve ya alacaklarından dolayı çıkmamışlar diye haber yapıldı, alacaksa pis söverimde virüsse sıkıntı yok adamlarda haklı korkmakta, tff yönetimi mala bağladı, bu adamlar deplasmana filan kayıklamı gideckler o kadar temas yolu kullanacaklarki !
Başkentten !
Reply
18-03-2020, 13:03,
Karagümrük maçı ile başlayan vurdumduymazlıktan belliydi puan kaybetmek için herşeyi yaptık
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
18-03-2020, 16:06, (This post was last modified: 18-03-2020, 16:07 by cotanak88.)
Türkiye liglerinden 1 futbolcuya eğer bu virüs bulaşırsa TFF bunun vebalini nasıl ödeyecek acaba bizim bu ülkelerden neyimiz eksik. Ölümlerin artması mı gerekiyor illaki?

EURO 2020 2021 yazına ertelendi
Şampiyonlar Ligi Süresiz ertelendi
Avrupa Ligi Süresiz ertelendi
İngiltere Nisan ayına ertelendi
Almanya Nisan ayına ertelendi
İtalya Nisan ayına ertelendi
Fransa Süresiz ertelendi
İspanya 2 maç haftası ertelendi
Avusturya Nisan ayına ertelendi
Azerbaycan Nisan ayına ertelendi
Belçika Nisan ayına ertelendi
Çekya Nisan ayına ertelendi