Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
11-04-2020, 00:25,
RE: Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
(10-04-2020, 22:46)semiko Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=g0EZ8J8V...e=youtu.be
ben bişey anlamadım bu işten
valla daha fazla dayanamadım 11 küsürde kapadım. birde kadın bi garip. sanki arkadaşıyla şakalaşıyor, arada yanlarında dil bilmeyen 3. kişiye hadi ayıp olmasın bari diye konuşları arasından bazılarını söylüyor gibi bir havası var programın. birde "come to erzurumspor" dedi 09:40 gibi ingilizce. o nedir ne alaka bişeyde açıklamadı. 

sen anlamadım derken? devamında olumsuz bir durummu var bizle ilgili yoksa benim yazdıklarımla benzer sebepler mi?
Reply
11-04-2020, 00:33,
(11-04-2020, 00:25)kerasus Wrote:
(10-04-2020, 22:46)semiko Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=g0EZ8J8V...e=youtu.be
valla daha fazla dayanamadım 11 küsürde kapadım. birde kadın bi garip. sanki arkadaşıyla şakalaşıyor, arada yanlarında dil bilmeyen 3. kişiye hadi ayıp olmasın bari diye konuşları arasından bazılarını söylüyor gibi bir havası var programın. birde "come to erzurumspor" dedi 09:40 gibi ingilizce. o nedir ne alaka bişeyde açıklamadı. 

sen anlamadım derken? devamında olumsuz bir durummu var bizle ilgili yoksa benim yazdıklarımla benzer sebepler mi?
senin dediklerin daha da devamı gereksiz gereksiz şeyler kadın giresunspor u takmayan cümleler falan kuruyor. yoksa giresunspor da online idman yapılmıyor mu çoğu takım geçti falan diyor
Reply
11-04-2020, 01:00,
(11-04-2020, 00:33)semiko Wrote:
(11-04-2020, 00:25)kerasus Wrote:

senin dediklerin daha da devamı gereksiz gereksiz şeyler kadın giresunspor u takmayan cümleler falan kuruyor. yoksa giresunspor da online idman yapılmıyor mu çoğu takım geçti falan diyor

evet online idman sorusunu gördüm. cahillikte nirvana resmen. fizik kondüsyonu kaybetmemek için evine de yakın olduğu için hemde tek başına tesise giden adama, fiziksel güç kondüsyonu kaybetmemesi için online idman öneriyor. sıfır km beyin, sahibinden kullanılmamış. ispanyolcası da, hani şu eski türk filmlerinde turiste yol tarif eden amcalar gibi,"şurdan sağa dön, sonra dümdüz go go go hah ilerde." ispanyolcan yoksa ayıp değil elbette, ya bilen biri geçsin oraya yada yok illa ben yapıcam diyorsan şu işi biraz ciddi yap.
Reply
26-04-2020, 00:13,
Evet malum futbol ne zaman başlayacak sorusu gündeme girdi bikaç tane ülke dışında karar alan yok hemen herkes kendine göre tedbirler alarak tamamlayacak, uefa ağustosta ligler bitsin kararı aldı herkes yetiştirmek adına bişeler yapacak ülkemizde ise bi ay hazırlık evresi ve haziranda başlaması muhtemel mayısın ilk ve 2. haftası takımlar idmanlara başlar, maçlar seyircisiz olacak, saha içi sağlık kontrollerinden sonra maça çıkacak, alanya ve antalya da tamamlanması süper lig için muhtemel alt ligler ne olur bilinmez, bu arada m.gladbach seyircisiz maçlara taraftar resmi basılı kartondan maket koyarak tribünleri doldurma kararı aldı açıkladıklarına göre on bine yakın sipariş almışlar Smile akıllıca .....
Başkentten !
Reply
01-05-2020, 01:02,
Fransa Ligleri bitirdi ligler son haftadaki sıralama ile tescil edilecek, lig 1 de enteresan oldu aralarında 1 er puanlı birçok takım ve bitime 11 maç varken ilk 2 üst lige yükseltildi, Türkiyede bunun bu şekilde olma ihtimali '' 0 '' Takımlar önümüzdeki pazartesi idmanlara başlayacak...
Başkentten !
Reply
01-05-2020, 16:28,
Fransa puan durumunun da sunduğu imkandan istifade hiç riske girmeyerek bence en doğru kararı verdi. Türkiye'deki cetvel sıkıntılı olsa bile yine de şu ortamda liglerin mevcut haliyle bitirilmesi en güzeli olur. İcabında kimseyi düşürmeyip, yükselecekleri yükselterek takım sayılarını artırma yoluna da gidilebilir.
Reply
01-05-2020, 22:38,
Bizim ligde ortalık çok karışacak ilk 2 den tut playoff düşme hattına sıfırdan başlamak gibi olacak özellikle playoff hesapları çok değişti
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
01-05-2020, 23:17,
Avrupa'da Fransa, Belçika ve İskoçya futbol liglerini iptal etti. Hollanda ise 1 Eylül'e kadar futbol oynanmasını yasakladı. Gözler Almanya, İspanya ve İtalya gibi diğer büyük liglerde. Bu üç ülke içerisinde futbolun yeniden başlama ihtimali en yüksek olan Almanya... İtalya'dan ise pek olumlu haberler gelmiyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun yaptığı açıklamada ise Türkiye Ligi için kritik gün yarın olarak nitelendirildi.
İngilterede devam edeceğini açıkladı...
Başkentten !
Reply
02-05-2020, 12:17,
(01-05-2020, 22:38)heyulaanil28 Wrote: Bizim ligde ortalık çok karışacak ilk 2 den tut playoff düşme hattına sıfırdan başlamak gibi olacak özellikle playoff hesapları çok değişti

Herkes ayni sartlarda baslayacak. (Lig devam ederse) Form tutmayi basarabilen takom avantajli olur. Bizim takimin yasli olmasi da handikap.
Reply
02-05-2020, 18:16,
Süper ve 1.lig devam 2 ve 3. liglerin tescili düşme olmadan deniyor ama netlik yok.
Başkentten !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)