Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
09-04-2020, 00:47,
RE: Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
Belarus ligi yeni başlamış ve devam ediyor Smile
Reply
09-04-2020, 19:52,
o değilde 53.yıl kapsamında post atanları yayınladı instagram sayfası. antonu gördüm nasıl sevindim . ulan nasıl da sevmiştim antonu . o kadar çok beğendim top oynamasını ronaldinho falan hikaye benim için Big Grin ben takımı 2004 yılında falan takip etmeye baslamıştım. onunla beraber sevgi perçinlendi Big Grin
Reply
09-04-2020, 21:22, (This post was last modified: 09-04-2020, 21:23 by 123456.)
Yalnız bundan sonra Kenan Karaman milli takımın sağ açığıdır. O da paylaşmış
Reply
09-04-2020, 22:31, (This post was last modified: 09-04-2020, 22:33 by kerasus.)
Anton konusu, pekerin bu klübe yaptığı en büyük kötülüklerden biridir. çok duygulandım be onun paylaişımını görünce.

emrah kol bile kaç sene oldu, o bile paylaşmış. oysa sadece 1 sene oynadı ve öyle bayrak futbolcularımızdan değildi. onda güzel izler bırakmışız ne mutlu. gerçi kitapçı zamanı öyleydi, gelen seviyordu bu klübü, herşeyini ortaya koyuyordu.

edit.. vay be reis orduya attığı golü paylaşmış hemde Smile 

https://www.instagram.com/p/BQX6lfjBHyd/
Reply
09-04-2020, 22:52,
(09-04-2020, 22:31)kerasus Wrote: Anton konusu, pekerin bu klübe yaptığı en büyük kötülüklerden biridir. çok duygulandım be onun paylaişımını görünce.

emrah kol bile kaç sene oldu, o bile paylaşmış. oysa sadece 1 sene oynadı ve öyle bayrak futbolcularımızdan değildi. onda güzel izler bırakmışız ne mutlu. gerçi kitapçı zamanı öyleydi, gelen seviyordu bu klübü, herşeyini ortaya koyuyordu.

altındaki yorumda benim Big Grin ne çok severdim ulan. millet taklayı attı da sevdi. mardine attığı bir gol vardı. ordaki bilek hareketi falan efsaneydi
Reply
09-04-2020, 23:03,
mehmet akyüz giresunspora gitmem hataydı diyor.
Reply
10-04-2020, 00:39,
(09-04-2020, 22:52)semiko Wrote:
(09-04-2020, 22:31)kerasus Wrote: Anton konusu, pekerin bu klübe yaptığı en büyük kötülüklerden biridir. çok duygulandım be onun paylaişımını görünce.

altındaki yorumda benim Big Grin ne çok severdim ulan. millet taklayı attı da sevdi. mardine attığı bir gol vardı. ordaki bilek hareketi falan efsaneydi
haa sen miydin o, yorumunu beğendim görürsün beni Smile valla ben tekniğine hayrandım. tr liglerinde hele bu ligde çok sık karşılaştığımız bir yetenek değil. hadi yabancı sınırı genişledikçe çok iyi oyuncular geldi ama o tarihte anton gibisi yoktu. birkaç sene faydalanıp çok iyi paraya okutabilirdik. ama peker gelince ilk iş kendi şirketinden olmayıp ve kendi getirmediği yabancıları yolladı.
Reply
10-04-2020, 16:18,
Ya bu arada dikkatimi çekti, sosyal medya yönetimini hadi bi şirkete vermişler tamam. Peki ücretsiz mi yapıyor bu şirket bu işi? ne diye paso kendi firmasını etiketleyip duruyor giresunspor paylaşımlarına? parasını alıp üzerine birde kendi reklamını yapmak.. güzel iş.
Reply
10-04-2020, 20:23,
(10-04-2020, 16:18)kerasus Wrote: Ya bu arada dikkatimi çekti, sosyal medya yönetimini hadi bi şirkete vermişler tamam. Peki ücretsiz mi yapıyor bu şirket bu işi? ne diye paso kendi firmasını etiketleyip duruyor giresunspor paylaşımlarına? parasını alıp üzerine birde kendi reklamını yapmak.. güzel iş.
bursadan bi çocuk götürüyordu bu sosyal medya işini belli ki işini geliştirmek istemiş kendi design creative şirketi kurmak istemiş. yanına da iki adam aldı mı tamamdır işte. zaten farkettiyseniz bizim futbolcuları takip ediyor onların sosyal medyasını yönetiyor
Reply
10-04-2020, 22:46,
https://www.youtube.com/watch?v=g0EZ8J8V...e=youtu.be
ben bişey anlamadım bu işten
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)