Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
10-04-2020, 00:39,
RE: Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs.
(09-04-2020, 22:52)semiko Wrote:
(09-04-2020, 22:31)kerasus Wrote: Anton konusu, pekerin bu klübe yaptığı en büyük kötülüklerden biridir. çok duygulandım be onun paylaişımını görünce.

emrah kol bile kaç sene oldu, o bile paylaşmış. oysa sadece 1 sene oynadı ve öyle bayrak futbolcularımızdan değildi. onda güzel izler bırakmışız ne mutlu. gerçi kitapçı zamanı öyleydi, gelen seviyordu bu klübü, herşeyini ortaya koyuyordu.

edit.. vay be reis orduya attığı golü paylaşmış hemde Smile 

https://www.instagram.com/p/BQX6lfjBHyd/
altındaki yorumda benim Big Grin ne çok severdim ulan. millet taklayı attı da sevdi. mardine attığı bir gol vardı. ordaki bilek hareketi falan efsaneydi
haa sen miydin o, yorumunu beğendim görürsün beni Smile valla ben tekniğine hayrandım. tr liglerinde hele bu ligde çok sık karşılaştığımız bir yetenek değil. hadi yabancı sınırı genişledikçe çok iyi oyuncular geldi ama o tarihte anton gibisi yoktu. birkaç sene faydalanıp çok iyi paraya okutabilirdik. ama peker gelince ilk iş kendi şirketinden olmayıp ve kendi getirmediği yabancıları yolladı.
Reply

Messages In This Thread
RE: Koronavirüs ( Covid-19 ) Arası Liglerin Durumu Haberler vs. - by kerasus - 10-04-2020, 00:39

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)