30.Hafta | Adanademirspor - GİRESUNSPORUMUZ
27-06-2020, 21:33, (En son düzenleme: 27-06-2020, 21:34 123456.)
RE: 30.Hafta | Adanademirspor - GİRESUNSPORUMUZ
Çok yatıyorlar. Döner mi döner ama. A. Demir kondisyonu bitti.
Eşit: biz bitmişiz adamlar değil
Alıntı
27-06-2020, 21:48,
demekki neymiş mehmet güven yerine renan özgürcan yerine veysel . çok hareketli bir çocuk
Alıntı
27-06-2020, 21:51,
Direk kırmızı ne ya Allah aşkına?
Alıntı
27-06-2020, 21:56,
Landel Karagümrük maçından sonra yine en kritik maçta kırmızı görüyor. Bu maçı geçtim iki tane önemli maçı kaçırıyor şimdi. Olursa ilk 6 kovalamak lazım artık. Demirspor'a gücümüz yetmedi.
Alıntı
27-06-2020, 21:57,
4 te 4 bekliyecez 3 ü içerde
Alıntı
27-06-2020, 22:09,
Yenilirsin tamam da. Deplasmanda 2 gol atıp puan alamamak üzücü. Çok kolay goller yedik. Üstüne Landel ve Ahmet Kesimi kaybettik. Orta saha rotasyonumuz zaten az bu iyice kötü oldu. Yarın Akhisar ve karagümrükten puan kayıpları bekliycez. 4 maç kaldı 3ü içerde. İçerde puan kaybı yaşamamak lazım.
Alıntı
27-06-2020, 22:21,
Dışarda olduğumdan dolayı sadece adanademirspora verilen penaltı kısmını ve ardından yediğimiz saçma sapan bir kontra atak golünü izleyebildim sonra da maçı kapadım.
Aslına bakacak olursak takıma kızmıyorum son 6 maçta güzel bir fikstürle 5 galibiyet 1 galibiyet elde ettik yani kazanmamız gereken maçları kazandık ama hiç direk rakibimiz diyebileceğimiz bir takımla oynamadık bu periyotta bunun dezavantajını yaşadık, bu da demek oluyor ki bursa ve erzurumla oynayacağımız maçlarda çok zorlanacağız.
Zaten Murat Sancak gibi bir başkanın yönettiği takıma karşı galip gelmemizi beklemiyordum adam maddi manevi herşeyini koydu takıma çıkmak için herşeyi yaptı yapıyor.
Neyse karalar bağlamaya gerek yok düğüm Giresunda çözülecek artık o sahayı okurmuyuz ne ederiz bilmem rakipleri oynatmamamız lazım.
Alıntı
27-06-2020, 22:36,
(27-06-2020, 19:23)genoa28 demiş ki: Hoca yürek yemiş

Hocanın yediği yürek bize pahalıya patladı
Alıntı
28-06-2020, 02:04,
Ads sezonunun oyunlarından birini oynadı o da bize denk geldi. Takım sık maç yaptı, Adana'nın sıcağı vs derken sonuç bu oldu. Ben açıkçası hedefi ilk 6 olarak görüyordum, bugün ki mağlubiyet bizi öldürmez. Gelgelelim üst üste Bursa Erzurum var içeride oynayacağımız ki biliyorsunuz biriyle yarım kalan bir meselemiz var.
Bunları burada yenemiyorsak play offta nasıl yeneceğiz diyorsunuz da play off psikolojisi her zaman farklı olmuştur 6'dan katılıp da play off alan çok takım var bunlardan birisi ne yazık ki Erzurum. Bi kaç sene evvel Alanya üçüncü Samsun altıncı, iki maçta 9 gol atıp yollamıştı Samsun. O yüzden o iş orada belli olur.
Alıntı
28-06-2020, 15:06,
Maçı izleyemedim yine malesef. Gerçi çokta umut bağladığım bir maç değildi zaten, ya olursa diyorduk olmadı. Sağlık olsun. Yalnız benim anlam veremediğim şey, Salı maç yapan takımın maçını neden Cumaya koyarsın? Bu bariz bir artniyettir. Cumartesi-çarşamba olamaz mıydı bizim maçlar? Hakeza dün yorumlara göre yine iyi değilmiş hakem. haksız penaltı, landele direk kırmızı falan. Bu saçma sapan fikstür üstüne hakem hatalarının aleyhimize olması tesadüf olamaz. Biz PO yapabiliriz, o gücümüz var ama yaptırmayacaklar galiba.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi