25.Hafta | Ümraniyespor - Giresunsporumuz
08-03-2021, 19:45, (This post was last modified: 08-03-2021, 19:54 by sy200028.)
RE: 25.Hafta | Ümraniyespor - Giresunsporumuz
(08-03-2021, 16:26)maicon_28 Wrote: Beyler şampiyonluk ve ikincilik puan baremi  ne olur
Herkes 72 ve 75'lerden bahsediyor. Cidden o kadar artar mı

Herkes 65 yeterli derken bende o zamanlar 65 yetmez diyordum ama 68-70 yeter diye düşünüyordum (70 şampiyon, 68 ikincilik için)

72-75 lere çıkarsa yandık
 72_75 yapacak dört  takım var. En az ihtimal verdiğim takım Altay her ne kadar kolay serisi de olsa tökezleyeceklerini düşünüyorum. çünkü geriye kalan dokuz maçın tamamını kazansa bile 71 puan ediyor. İstanbul yapabilir üç maç sonra onlarında zorlu serisi bitiyor bütün maçlarını kazansa bile 74 ediyor. İstanbulda tökezler. .geriye bu puanı yapabilecek iki takım kalıyor. Biz ve Samsun bizim  form düşüklüğmüzü gözönüne alırsak zor. Samsun yapabilir üç maç sonra zorlu seri bitiyor. Ama onlarda bizim gibi iyi degiller. Altı maçlık seri yapabilirler ama. Bana göre bant 65-68 biz Bandırma, Eskişehir, Akhisar, Tuzla maçlarını alıp rakiplerimiz Samsun ve İstanbula yenilmeyexegiz özelliklerde İstanbula altı puanlık maç o maç. Bizim için şampiyonluk kilidinin açılacağı veya kapanacağı maç bana göre.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
08-03-2021, 23:29,
Ads 72, Altay 71 bütün maçlarını kazanırsa. Takılma hakları yok. 68 yeter gibi.
Reply
08-03-2021, 23:43, (This post was last modified: 08-03-2021, 23:59 by kral1234.)
Geçtiğimiz yıllarda 61 puanla 2. Olan da var 71. Puanla 2. Olan da var. Samsunun bizim maçtan sonra puan kaybetmeyecegini düşünüyorum. 7de 7 yaparlar. Istanbul zaten samsunu takip ediyor fikstürde. Onların da fire vereceğini düşünmüyorum. Altayın maçlar da kolay rakiplerle. Adana demirin maçları eh işte denecek zorlukta. Bizim üç rakibe de kaybetmememiz lazım. Ümraniye maçındaki gibi oynarsak bizi ilistir ederler. Biz rakiplerimizi yendik mi kim ne yapmış umrumuzda değil. Bunu başarabilecek güçteyiz. Ama rakipler de korkutmuyor değil.
Reply
08-03-2021, 23:55, (This post was last modified: 08-03-2021, 23:56 by bulancak28.)
İstanbul'u el mahkum alacaksın, Adana Demir'e de ne olursa olsun yenilmeyeceksin. Altay-Ümraniye'nin telafisini yapacağın maç da Keçiören maçı olacak. Ondan sonra kim ne yapmış önemli değil.
Reply
09-03-2021, 09:43,
Bu ligde hele son haftalarda seri yapmak öyle kolay değil. Kimin kime çelme takacağı belli olmaz o yüzden Ben ne Altay'ın ne Samsun'un Ne Adana'nın seri yapacağını sanmam en az 2-3 maçta kayıp yazarım hepsine. Bu yüzden bence puan baremi 65-68 olacak ilk 2 için.
Reply
09-03-2021, 12:03,
Burada düşme hattında düşecek takımlar haftalar öncesinde kesinleşirse kolay serisi olan takımlar elini kolunu sallaya sallaya maçlarını alırlar dua edelim orası erken kopmasın. Bizim rakiplerimiz hem ilk altı hem ilk iki yarışı içinde olacaklar ki bu bizi çok zorlayacak. Bu yönden Altay İstanbul Samsun büyük avantaja sahip özellikle Samsun ve Altay... Bize gelirsek ilk yarıyı oyunumuz olsa gözüm kapalı rakip Ahmet Mehmet olmuş korkmazdın ama mental yorgunluk var takımda haftalardır kötüyüz ve her rakip bizi sahada eziyor. Böyle düşüşler olacaktı önemli olan çabuk toparlanmak demiştik umarım biz o geri dönüşü yaparız.
Reply
09-03-2021, 15:17,
Ya arkadaslar alta 2 mac kazandi altay ALTAY i yere göge sigdiramiyoruz adana demir samsun u yendi diye hemen zirveye cikardiniz biz bu adana demir i 2-0 yendik yinede adana demir e yenilecegimizi düsünmüyorum yenilsek de onunla 8 puan var aramizda altayla 9 puan var onlar bu zamana kadar hep kazanamadiklari maclari hep kazanacak biz kazandigimiz maclari hep kaybedecegiz yok öyle yagma takimin arkasinda olalim bu hafta hayirlisi ile bandirma yi yenelim gerisi gelir
Reply
09-03-2021, 23:58,
Maçlar bizi psikolojikmen o kadar etkilemişki eli ayağı uğurlu gelen birisi başlığı açsın ne olacaksa göreceğiz artık elimizdeki malzeme bu. Taraftar psikolojik baskı içindeyse yönetim ve futbolcuları düşünemiyorum. Gemi batmadı ışık var yola devam olsada canları sağolsun olmasada süper lig görmedik bi on yıl görmesek de ölmeyiz. Sonuna kadar mücadeleye devam gün doğmadan neler doğar.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
10-03-2021, 00:01,
(09-03-2021, 23:58)sy200028 Wrote: Maçlar bizi psikolojikmen o kadar etkilemişki eli ayağı uğurlu gelen birisi başlığı açsın ne olacaksa göreceğiz artık elimizdeki malzeme bu. Taraftar psikolojik baskı içindeyse yönetim ve futbolcuları düşünemiyorum. Gemi batmadı ışık var yola devam olsada canları sağolsun olmasada süper lig görmedik bi on yıl görmesek de ölmeyiz. Sonuna kadar mücadeleye devam gün doğmadan neler doğar.

heyulaanil ya da cezmik göreve  Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)