2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
29-07-2020, 00:44,
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
çok kötü oldu

tek bir isim seçme hakkım olsa Del Valle'yi tutmak isterdim
öbür kanada da Ofoedu

ikisi de ayıboğan fiziğine sahip yıkılmayan, sert şutları, dengesiz güçleri, sağlam hızları olan isimler

Del Valle ve Ofoedu hayali bile güzelll

Dakika 1, gol 1 hemen fire verdik iç transferde
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
29-07-2020, 01:07,
(28-07-2020, 22:40)heyulaanil28 demiş ki:
(23-07-2020, 19:22)heyulaanil28 demiş ki:
(23-07-2020, 17:49)123456 demiş ki: Hakan Karaahmet yerel medyaya göre iç transferde Del Valle, ulusal basına göre hoca olarak Hakan Keleş ile anlaşmış. Levent Eriş dönemi yardımcı hoca idi yanlış bilmiyorsam bizde.

Osman Çırak ise adaylığını açıkladı. Sponsor desteği bulduğunu söylüyor.

Yerel medya giresunspor gazete sitesi o tayfa Olguncudur ayrıca Çırak'ın başkanlığında malum nasıl tavır aldıklarıda belli  mazide Big Grin de valle falan kalacağını sanmıyorum adamların bir kere içeride alacakları var Landel dahil piar haberi gibi

Bu arada ben diyecektim ama konusu geçmiş benimde gönlümden geçen hoca adayı Yücel İldiz burada hocayı çok savundum oynattığı futbol falan beğenilmedi kamyon şoförü bile dendi adama Orduspor döneminden beri hocayı beğeniyorum inşallah kim gelirse gelsin hoca Yücel hoca olsun.

Pek yanılmam güzel piarını yaptırıyor

Eksi yazar kendisine bu durum. 1. lig yıllarının en iyi kanat oyuncusu gitti elimizden. Gerçi 40 milyonluk bir rakam söz konusu ise zaten işler berbat demek.
Alıntı
29-07-2020, 01:10,
Her sene s.kko s.kko takımlar cikiyor lige. Yakında şehir takımı kalmayacak monako. Tuzla nedir arkadaş ya?
Alıntı
29-07-2020, 01:12,
Onurcan'dan 2. kaleci olmaz. 3. kaleci olur.
Mehmer Güven vasat gerek yok.
Takimdaki tek ust duzey yetenekli adam Del Valle'ydi. Karaahmet esegi saglam kaziga baglamadan sallamis demek ki.
Atan ve tutan onemli her zaman gordugumuz sey.
Alttan Tuzla geldi. Dusmeme mucadelesi verir.
Bakalim neler gorecegiz.
Alıntı
29-07-2020, 01:37, (En son düzenleme: 29-07-2020, 01:43 123456.)
Onurcan bu ligde hiç kaleci olmazda bizde ikinci kaleci olur işte. İlk sıraya da Kayacan'ı almak lazım. Zaten bu sene Kayacan-Anıl ikilisi devam etse daha iyiydi.
Defansta olursa Hüsam da geri gelsin. Hiç ona buna gitmeye gerek yok. Yedeğe de yine Keçiören'in sol beki Giresunlu Soner var onu al. Değişerek oynasınlar.
Tandem tamamen değişecek gibi. İkna edilebilirse Numan yanınada Süper ligde yer bulamamış ya da genç kiralık gelecek bir stoper.
Sağ bekte sıkıntı yaşadık bu sene. İsim de gelmiyor oraya aklıma açıkcası. 2. ligden maliyeti düşük iki adam çek koy gerekirse.
Orta Sahada bence ilk kalması gereken adam Mehmet Taş. Tahtaya yazmasanda yedek kulübesinde 2-3 yeri yedekliyor. Landel kalsa iyi olur ama sanmıyorum. Burada net kalite bir adam şart. Gerekirse 2 yabancı hakkı kullanılabilecek bir yer.
Kanat olarak elimizde Milinkovic ve Alpay kalıyor sanırım. Milinkovic mümkünse yollanmalı. Yollanırsa buraya da 2 yabancı gelmeli.
Rusescu'nun parayı ödesinler. Takımda en kalite ayak kendisi idi. Kalırsa forvet sıkıntısı olmaz takımın.

Gençlerden Oğuzhan artık ilk 11 olmasa da takımda yer bulmalı. 2. Ligde iyi forma şansları buldu. Samet yazmış arkadaşlar.Geri gelse olabilir ama onu bonservisi ile verdik Hekimoğluna 3 senelik orada. Erolcan 3. ligde düzenli oynadı. Bu sene talibi varsa kendini bir üst kulvara atarsa çok iyi olur. Alperen gittiği Konya'da formayı alamadı. Alanya'dan gelen çocuk Rotasyonda iş yapar.

Berk İsmail ile Rusescu yedeklenebilir. Sakarya'da iyi işler çıkardı. Almanyadan gurbetçi getirilebilir. Tabi gurbetçıler takımı bozduğu için en fazla 2 gurbetçi olmalı. Mesela Taylan Duman var Dortmund 2'de . Almanya 3. liginde oynuyor. Bir ara Altınordu ile ismi anılıyordu. Bu tarz 2 deneme yapılabilir.

Yabancı sınırı kuralı ile beraber bizim lige üst taraftan gelecek yerli sayısı azalacağı için 2. lig havuzu önemli olacak bizim için. Burada umarım iyi taramalar yapılmıştır diyecem ama Big Grin hiç sanmıyorum. Yeni gelecek hoca biliyor olsa bari.

Hoca olarak Serkan Özbaltayı isterim açıkcası. Çok düşük maliyet ile iyi işler çıkardı Keçiörende. Hem bizim takımda da oynadı kendisi 2007'de şampiyon olduğumuz sene. O olmazsa Yücel İldiz çok güzel olurdu.
Alıntı
29-07-2020, 09:11,
Ali Eren sanki inadina kongre tarihini çok geç belirledi, o zamana kadar futbolcu beklermi hiç del valleninki de iş yani gide gide bandirmaya mi gittin bir bekle ondan sonra ne yaparsan yap bu başkan adayları da fos demekki hiç bir futbolcu aranmamis.
Alıntı
29-07-2020, 16:11,
(29-07-2020, 01:07)123456 demiş ki:
(28-07-2020, 22:40)heyulaanil28 demiş ki:
(23-07-2020, 19:22)heyulaanil28 demiş ki:
(23-07-2020, 17:49)123456 demiş ki: Hakan Karaahmet yerel medyaya göre iç transferde Del Valle, ulusal basına göre hoca olarak Hakan Keleş ile anlaşmış. Levent Eriş dönemi yardımcı hoca idi yanlış bilmiyorsam bizde.

Osman Çırak ise adaylığını açıkladı. Sponsor desteği bulduğunu söylüyor.

Yerel medya giresunspor gazete sitesi o tayfa Olguncudur ayrıca Çırak'ın başkanlığında malum nasıl tavır aldıklarıda belli  mazide Big Grin de valle falan kalacağını sanmıyorum adamların bir kere içeride alacakları var Landel dahil piar haberi gibi

Bu arada ben diyecektim ama konusu geçmiş benimde gönlümden geçen hoca adayı Yücel İldiz burada hocayı çok savundum oynattığı futbol falan beğenilmedi kamyon şoförü bile dendi adama Orduspor döneminden beri hocayı beğeniyorum inşallah kim gelirse gelsin hoca Yücel hoca olsun.

Pek yanılmam güzel piarını yaptırıyor

Eksi yazar kendisine bu durum. 1. lig yıllarının en iyi kanat oyuncusu gitti elimizden. Gerçi 40 milyonluk bir rakam söz konusu ise zaten işler berbat demek.

anlatamadım herhalde piarını iyi yaptırıyor diyorum yani reklamını  Big Grin de valle falan görüştüğünü sanmıyorum
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
29-07-2020, 17:37,
Piarın boş olduğunu gösterir bu da. O da eksi yazar. Onu söylüyorum bende. Hoş Giresun'da herkes herkesi biliyorda.
Alıntı
29-07-2020, 19:27,
Seneye lig 21 takımlı olacakmış. Çilemiz 1 ay daha uzayacak Big Grin
Alıntı
30-07-2020, 01:49,
Takımların düşmemesi sonucu, altyapı oyuncularını da dahil edersek ligde 100'e yakın yeni oyuncu kontenjanı ihtiyacı doğması demek bu haber. Üstüne üstlük bir üst ligde de aynı gelişme yaşanması sonucu bu ligden birçok isim gidecektir üst lige. Bol bol çöp transfer görürüz bu sene.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi