2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
Bugün, 00:26,
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
(Dün, 23:19)maicon_28 demiş ki:
(Dün, 22:45)Okan demiş ki: Instada Rustem Gongor ismi geciyor...
Dijital ortama vurgu yapmis.

Dijital Rustem Smile

ne oldu kanka ne diyorlar

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/gi...i-41566199
Alıntı
4 saat önce,
Osman çırağın spor 28 de konuşmasını diledim faceden sağdan soldan atan satılık kalemşörler nedense soru soramadılar
Madem çırakla ilgili sıkıntılar var sor bizde bilelim adam tek tek açıkladı isim isim vererek Ama bizimkiler sadece aval aval izliyorlar borç taktıysa hile hurda yaptıysa sorun kardeşim nasıl gazetecisiniz
Alıntı
4 saat önce,
(Bugün, 00:26)Okan demiş ki:

Dijital Rustem Smile

başlıkta projeleri hazır demiş ama bir tane bile projeden bahsetmiyor. Ekonomiye vurgu yapmış ama bunun için neler yapacağı, ne gibi projeleri olduğundan bahsetmiyor. Alt yapıdan bahsediyor ama nerden başlayacak nasıl yapacak, herhangi bir plan yok kafasında.
Alıntı
4 saat önce,
(4 saat önce)kerasus demiş ki:
(Bugün, 00:26)Okan demiş ki:

Dijital Rustem Smile

başlıkta projeleri hazır demiş ama bir tane bile projeden bahsetmiyor. Ekonomiye vurgu yapmış ama bunun için neler yapacağı, ne gibi projeleri olduğundan bahsetmiyor. Alt yapıdan bahsediyor ama nerden başlayacak nasıl yapacak, herhangi bir plan yok kafasında.

Sari çizmeli Mehmet Ağa aday olsa benzer seyler soyler zaten.
Alıntı
1 saat önce,
Arkadaşlar Merhaba,

Biraz objektif, biraz da sübjektif bir yaklaşımda bulunuyorum.
Şu ana kadar üç tane aday var. Muhakkak hepsi de Giresunspor için bir şeyler yapmak isteyecekler. Ama kimisi önce kendi reklamı sonra Giresunspor için, kimisi de sadece Giresunspor için hizmet yapmak için aday oldular.
Sigortacı aday olan Rüstem Güngör şu ana kadar kesin adayım diyerek basın toplantısı yapmadı. Benim kanımca reklam kokan hareketleri var. Futboldan gelmemiş, sadece işadamı biri. Futboldan gelmeyen biri ne kadar faydası olur?

Hakan Karaahmet'e gelince; baştan beri işini sıkı tutuyor ve tüm tanınmış bürokrat, siyasi ve tanınmış kişilerle görüşme yapıyor ve bunu reklam olarak da bir haber sitesinde paylaşıyor. Bu zat da sanki popülist bir yaklaşımı var. Del Valle ile anlaştığını mezkur site haber yaptıktan birkaç gün sonra Bandırmaspor ile anlaştığını yazdı. Bir de sâbık başkanlardan birisiyle bağı olduğu için de kendisi için menfi olduğunu düşünüyorum.

Son olarak da Osman Çırak'tan bahsetmek istiyorum; Bugünkü basın toplantısını canlı olarak baştan sona izledim. Sanki bana merhum İlhan Cavcav'ı hatırlattı. Dinamik, samimi, bilgilendirici, hoş sohbet ve akil projelerini açıklayan bir toplantı oldu. Geçmişten bugüne kadar Giresunspor için ne yaptı, ne yapamadı; bundan sonra ne yapabileceğini vs. anlattı. Akılda kalan en güzel sözü de "takımda beş kemik insan olduktan sonra genç ve dinamik oyuncularımızı da takıma monte etmeliyiz" oldu. Giresunspor'un gelecek sene kesinlikle hedefi bir üst lig olmamalı, bir veya iki sene içinde kemik takımı oluşturmalıdır. Eğer hemen süper lige çıkarsak, kesinlikle tepetaklak gider Allah korusun amatöre kadar giden takımlar gibi oluruz.

Sonuç olarak benim adayım Osman Çırak. Kendisi çekirdekten yetişme birisi. Geçmişte hatası olmuştur ama öyle göze batacak hataları olduğunu sanmıyorum.

Bu seçimi Allah Giresunspor için hayırlı eylesin.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Alıntı
1 saat önce,
Hakan karaahmetin listesinde erol karadere varmış. Hakan karaahmetin başkan olmaması için bir neden daha.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 123456, maicon_28, 1 Ziyaretçi