2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
05-08-2020, 20:58,
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
zuahha Rüstem Güngör adaylıktan çekilmiş

Sebebi mali durum ve yoğun iş temposu. Tam anlamıyla ilgilenemeyeceğini falan söylemiş Big Grin

Bir ara Harun Cici vardı.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
05-08-2020, 21:25,
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
Harun Bayraktar Karaahmete nasıl yaranacak bilemiyor
Demişki eski yönetim 50 milyon borç bıraktı tamam gayet güzel doğruda ama diyor ki sonra Karaahmet ekibi ancak bunu toparlar listesi çok güçlü diyor bende dedim ki
Listede hep eski yöneticiler var nasıl tezatlık yok mu??
Cevaba bakın onlar kulübe para bağışladı
Kargalar bile güler..işte Giresunspor ü böyle zihniyetler bitiriyor sırf kendi adamım diye ayıp gerçekten ayıp..
Reply
05-08-2020, 21:48,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
O Futbolcu grubuna 30 milyon borç yapılmış maşallah en pahalısı Ahmet İlhan, Del valle ve Numan (800 - 1100) diğerleride ortalama 450 - 750 arası olsa , Geriden gelen borç bi ara 7-8 milyonlara geldiydi filan, HAYIRDIR ŞEFFAF BAŞKAN YA ! Noluyoruz ! Açıklasınlar ne kadar paraları geçimiş takıma Yazık ! ibra etmesinler dicemde A.Ş. olmayanlarda ibra olayı varmı tam bilmiyorum. Bu Borca en kötü 15 milyon cebinde para olan adam gelecekki, reklamlar, Hasılatlar, yayın gelirleri derken 10 da öyle gelecek GİDERKEN 15 milyon borçla gidecek en kötü...
Başkentten !
Reply
06-08-2020, 18:41,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
"Seçilmezsem, bir daha aday olmayacağım." cümlesinden sizlerin anladığı nedir?
Reply
06-08-2020, 19:47,
(06-08-2020, 18:41)ArmanınPeşinde Wrote: "Seçilmezsem, bir daha aday olmayacağım." cümlesinden sizlerin anladığı nedir?

mevcut yönetimden 2 kişi yer alacakmış yandık yandık
ben kötü bir şey anlamadım bu arada o sözden. Sen anladın ki
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
06-08-2020, 23:55,
Hakan Başkan yarı prof bir ekiple tabiri caizse takas tukas saldırıyor, bugün ofsayt, taç ve tribün güzellemelerinden sonra çok sağlam bir Giresunspor Marşı koydurmuş ortaya Smile Ne diyelim Allah yardımcımız olsun bu saatten sonra....
Başkentten !
Reply
07-08-2020, 01:25, (This post was last modified: 07-08-2020, 01:25 by 123456.)
Şehirde rüzgar Hakan Karaahmetten yana esiyor. Osman Çırak son gün "dünyaca ünlü sponsoru" açıklasın bence. İyi bir sükseye ihtiyacı var.
Bayramda sürpriz bir 3. aday çıkacak dedikodusu vardı ama aslı çıkmadı o işin.
Sonumuz hayrola. Ben iki başkan adayının da başarılı olacağını düşünmüyorum. İki arasında Osman Çırak tercihimdir. Umarım yanılan ben olurum ve seçilen başkan Giresunsporu daha ilerilere taşır.
Reply
07-08-2020, 11:04, (This post was last modified: 07-08-2020, 11:06 by cotanak88.)
valla sponsor konusunda bir isim duydum ama yok a... dedim geçiştirdim stada isim hakkı olarak sponsor olacakmış duyuma göre zaten şu stad ve dükkanlardan gelecek ekmek olmasa bir tane aday bulamazdık hepsi onun peşinde, ama akıllıca işler yaparlarsak o stadla beraber borç kapanır.Hakan karaahmetle bol bol manşetler düşeriz biraz popülist bir aday gündemde kalmayı seviyor bu da bizim işimize gelebilir, Osman çırak ise uzun vadede akılcı işler yapabilecek birikimde bir aday gibi gözüküyor zor dönemlerde bana kalırsa iyi işler yaptı.2 adayda gelse açıkcası üzülmem umarım kazanan şahıslar değil Giresunspor olur.
Reply
07-08-2020, 11:29,
(06-08-2020, 19:47)maicon_28 Wrote:
(06-08-2020, 18:41)ArmanınPeşinde Wrote: "Seçilmezsem, bir daha aday olmayacağım." cümlesinden sizlerin anladığı nedir?

mevcut yönetimden 2 kişi yer alacakmış yandık yandık
ben kötü bir şey anlamadım bu arada o sözden. Sen anladın ki

Bilmiyorum belki ben çok yanlış düşünüyorum ama, açıklamada sanki "Beni seçmezsiniz bir daha gelmem, benden mahrum kalırsınız" gibi bir hava sezdim. Ama dediğim gibi, yanlış düşünüyor da olabilirim. O yüzden sormak istedim zaten.
Reply
07-08-2020, 13:29,
Hakan Karahmet AKP ve siyasi iktidarın gazıyla gidiyor AKP yakın yerel gazeteler ve spor medyası zaten başkan yaptı ben seçileceğini düşünmüyorum bu delege yapısı ile birde açıklama yapmış kalıcı gelir için benzin istasyonu,otopark gibi işletmeler yapacağız yahu senin ziyaret ettiğin belediye benzin istasyonu ve otoparkı bu kulüpten aldı  Big Grin

Osman Çırak desen dolar,euro almış başını gitmiş çeyrek altın olmuş 800 TL büyük kulüpler bile sponsor bulamıyor dünyaca ünlü sponsordan bahsediyor anlaştıysan açıkla sükseni yap la fontaine masallar  Big Grin

sponsor konusunda Enver Yücel yeni stad ismine sponsor olacak dendi kendisi Alanyaspor,Sivasspor stadında isim hakkı var keza başta Beşiktaş olmak üzere birçok kulübe sponsor ama kendi açıklama yapmış Giresunspora sponsorluk düşünmüyorum zaten Giresunlu iş adamlarının ne faydasını gördük.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)