2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
9 saat önce,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
Arkadaşlar Hepinize Hayırlı Haftalar öncelikle,
Herkes büyük transferler yapıyorlar. Nasreddin Hoca'nın "ya tutarsa" misali.
Tutar mı, tutmaz mı bunu hemen göremeyiz, zamanla görürüz.
Çünkü her alınan futbolcu acaba takıma adapte olabilecek mi?
Bedenimize bile ufak bir protez (gözlük, implant vs.) takıldığında bile zamanla beden bunu kabulleniyor.
Bazen de kabullenmiyor da.
Sonuçta her yapılan muhteşem transfer takıma katkı yapılacak diye bir kural yok.
Hatta yapılan tecrübelerle devre arası yapılan transferler hep sıkıntılıdır.
Biz transfer yapmadık.
Yapsak iyi olur muydu?
İlk on birde oynayacak bir futbolcudan ziyade kulübe için transfer yapılarak kadro derinliği sağlanırdı.
Ama bu saatten sonra da yapılması zor.
Muhteşem (!) transfer yapanların, bizim transfer yapmamamızdan daha risklidir diye düşünüyorum.
Bakalım, zaman neyi gösterecek.
Her şeyin hayırlısı.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Alıntı
6 saat önce,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
Abiler biraz kendimizi kandırıyoruz gibi geliyor bu konuda lütfen yanlış anlamayın. Ama ben açıkçası genoa'ya katılıyorum bu konuda transfer bence de gerekliydi. Takım iyi ama kulübe zayıf. 2014'te eskaza tutturduk çıktık ama papaz aynı pilavı iki kere yemez demişler.
Kişisel olarak ben açıkçası Ads'den bi cacık olacağını düşünmüyorum, yine play offa kalır elenirler. Altay, Samsun ve İstanbulspor esas rakipler olacaktır.
Alıntı
2 saat önce, (En son düzenleme: 2 saat önce sy200028.)
Yönetim ilk yarı bitmeden tam göze girdi derken bir çuval inciri berbat ettiler yapılan talihsiz açıklamalar gerçekten üzücü ve moral bozucu biz Giresunlu olarak nasıl sosyal medya ve yerel medyayı kullanıp takip ediyorsak futbolcularda takip ediyor bu açıklamaları okuyan futbolcu şu kanıya varmaz mı arkadaş bizim paralarımızda ödemeyecek herhalde derler. Akşama kadar borç eski yönetim şurdan şu kadar borç geldi haberleri sosyal medyaya pompalıyor ben şahsen yönetimin bunu bilinçli yaptığını düşünüyorum düşme hattında olan bir takım olsak basarızlığı borca harca bağlıyorlar diyecemde lider takımın yönetiminden böyle açıklama gelmesi herhalde sağdan soldan biraz para tırtıklamak gibime geliyor başka açıklaması olamaz. Birde basın sözcüsü işi bıraksın onun yerine basın karşısına başkanın kendisi çıksın hitap dili spor medyasına ve futbolculara daha yakın nerden biliyorsunuz diyeceksen maçtan önce yaptığı konuşmalar gayet olumlu. Birde ilk defa şehir kenetlenmiş futbolcular tam gaz formda herşey yolunda lideriz para yok diye ağlanmaz arkadaş birlik beraberlik bozulmasın diye el altından birşeyler tedarik etmeye çalışırsın şahsen böyle takımın futbolcusu olsam moral motivasyonum sıfıra iner. Yönetimin yakalanan havayı bozmadan yoluna gitmesi şart yoksa işimiz ikinci yarı sarpa sarar. Transfer yapılsın yapılmasın önce birlik beraberlik birlik ve baraberlik olmazsa akşama kadar transfer yapalım. Transfer şart mı şart baana görede olmuyorsa bizi buraya bu futbolcular getirdi şampiyonda yapar diye ümit ediyorum.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
2 saat önce,
Boşverin kafayı takmayın. Yönetimle ilgili artık yazacak bir şey kalmadı. Bundan sonra iş futbolcularda. Yüreklerini koyarak devam etsinler onlara hakettiğini bu şehir verir.
Fikstür avantajımız var. 5 haftada 5 galibiyet işten değil. Böyle bir senaryoda rakiplerin önemi kalmıyor. 10 galibiyet bize yeterli. Önümüzdeki 5 haftada bunun 5'ini çıkarmamız lazım.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi