2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
24-02-2021, 21:17,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
8 yabancı, 4 yerli transfer bu takımın ilk 11'i ve Erolcan ile devam.

Süper ligi kafada büyütüp borç batağına girmeye gerek yok. Bütçe kısıtımız olacak zaten.

Bupendza şapkadan tavşan. Biz alsak sene başı yönetime soverdik. O kadar kötü istatistik var onda Smile Ama Akintola, Traore, Riberio falan temiz iş.
Reply
24-02-2021, 21:37,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
Yabancılardan Serginho kalmalı Kayseri düşerse Uzodımma bonservisi alınmalı birde artık 1 yıllık sözleşmelerden vazgeçmeli ki Sergen gibi geleceği olan futbolcularla uzun vaadeli sözleşme yapmalı.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
24-02-2021, 21:50,
Bu akşam 22.00'da takımı karşılamak için havaalanına gidilecekti. Hiç canlı yayına denk gelen var mı? Son ses yak gel çok güzel olurdu, çok şey verirdim bu akşam orada olmak için ama gel gör ki totem yüzünden yak gel, Erdal güvendi - Giresunspor ve yeni marşı dinlemiyorum. Hatta marşı nerdeyse hiç dinlemedim...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
24-02-2021, 21:54,
Karşılama olayından vazgeçmek gerek vaka sayısında durumumuz ortada Sadinin virüsü bu karşılama olayında bir taraftarla fotoğraf çektirdiğinde aldığı söyleniyor dikkat edilmeli.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
01-03-2021, 18:23,
Bu arada Metin Diyadin'in Fransa'ya topçu izlemeye gittiği sene Said İdazza'nın gol krallığında ikinci olduğu sene gol kralı Boupendza olmuş Hatay'da ki. Bizdeki bahtsizliga bak ak. Biz hala İdazza parası öderken 8 milyona çakacak bir yere Hatay Boupendza'yı
Reply
01-03-2021, 19:09,
(01-03-2021, 18:23)123456 Wrote: Bu arada Metin Diyadin'in Fransa'ya topçu izlemeye gittiği sene Said İdazza'nın gol krallığında ikinci olduğu sene gol kralı Boupendza olmuş Hatay'da ki. Bizdeki bahtsizliga bak ak. Biz hala İdazza parası öderken 8 milyona çakacak bir yere Hatay Boupendza'yı

Biz alsak nolucaktı ki? Bozbağ zamanı biri parlasa bile 400-500 bin verene hiç düşünmeden satardık. Adamın vizyonu o çünkü. Örnek Vedat Muriqi. Ha baktın gol krallığına gidiyor ve takım şampiyon olacak. Hemen yedeğe çekilir yada bi bahane le kadro dışı bırakılırdı çünkü Bozbağ asla çıkmak istemedi her seferinde engelledi takım çıkışa geçince. Örnek Metin Diyadin senesi. Gerçi her sene yaptı aynısını ama o sene en göze batanı oldu.
Reply
04-03-2021, 00:59, (This post was last modified: 04-03-2021, 01:04 by cotanak88.)
Sezon başı bu sözleşmeleri kim yaptıysa valla helal olsun yıldızı parlayan isimler hep 2 yıllık ayarlasan böylesi tutmaz
SERGEN PİÇİNCİOL +2
SERGIO ANTONIO DA LUZ JUNIOR +2
MICHAL JAN NALEPA +2
IBRAHIMA BALDE +2
EROL CAN AKDAĞ +3
EREN TOZLU +2
TOLGAHAN ACAR +2 (?)

DİARRA VE ONURCAN PİRİ SEZON SONU BİTİYOR AMA 2 SİNE DE TEKLİF GİDERSE KABUL EDECEKLERİNE EMİNİM AYNI ŞEKİLDE SADİDE TEKLİF GELMESİ HALİNDE DEVAM EDER.
Reply
04-03-2021, 21:10,
Meşale atan özden tütüncüymüş, ayrıca protokoldekilerden alkollü maç izlemeye gelenler olduğu için uyari almış takım diye duyum aldım.
Reply
04-03-2021, 22:20,
Giresunlu iş adamlarının Orduspora sponsor olduğu dönemlerden, Ulusal firmaların bile Giresunspor'a sponsor olup paradan ziyade reklamımızın kralını yaptığı günlere.. Şükürler olsun. En son dolabımızda soda olduğunu duyduğumda bukadar gurur duymuştum.. Bu vesileyle Bozbağ'a da selamlar... öyle güzel anıyorum, öyle güzel anıyorum ki sormayın..
Reply
05-03-2021, 17:19,
İstanbul'da da iyi konvoy yapıyorlar şuan. Sonu hayrolur inşallah.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)