11. Hafta | İstanbulspor 1 - 1 Giresunsporumuz MS
29-11-2020, 00:31,
RE: 11. Hafta | İstanbulspor 1 - 1 Giresunsporumuz MS
Hakan Keleş ilk defa yürek yedi galiba Ereni çıkarmadan Yasin-Himmet-Milinkoviç Allah ne verdiyse aldı gol için ama onuda geç yaptı olsun gelişme var bir an stoper sağ sol bek alacak diye beklemedim desem yalan olur Big Grin
Reply
29-11-2020, 16:21, (This post was last modified: 29-11-2020, 16:23 by sy200028.)
Eskişehir maçı çok kritik mehmet taş cezalı sergio xezalı korona olanlar var. Baldede yok napcağız bakalım öyle böyle üç puanı almak zorundayız eskişehiri hafife alırsak kıcımıza baka baka sahadan ayrılırız haftalardır talihsiz yeniliyorlar. Dikkat etmek lazım deva arayan her takıma şifa olmayalım bizim takımın böyle bir huyu var
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
29-11-2020, 22:29,
Beyler çok alakasız bir sorum olacak da bir arkadaşımla tartışıyorduk ve hayli merak ettim.

Süper lig, tff 1.lig gibi ülkenin üst kademe liglerinde oynayan ve henüz profesyonele geçmeyen altyapı futbolcuları maaş alıyorlar mı?

Tartışmanın konusu, bugün ki Keçiören - Ads maçında Anıl Karaer'in yaptığı hareketi biliyorsunuzdur. Ben her iki tarafta da kusur bulurken arkadaş top toplayıcının herhangi bir maaş almadığını, para almayan birisinin işini düzgün yapmasını bekleyeceğimizi savundu. Top toplayıcılar bildiğim kadarıyla ev sahibi takımın altyapı oyuncularından oluşur ve ben para aldıklarını zannediyorum. Böyle midir gerçekten?
Reply
29-11-2020, 22:36,
(29-11-2020, 22:29)Ybulancak28 Wrote: Beyler çok alakasız bir sorum olacak da bir arkadaşımla tartışıyorduk ve hayli merak ettim.

Süper lig, tff 1.lig gibi ülkenin üst kademe liglerinde oynayan ve henüz profesyonele geçmeyen altyapı futbolcuları maaş alıyorlar mı?

Tartışmanın konusu, bugün ki Keçiören - Ads maçında Anıl Karaer'in yaptığı hareketi biliyorsunuzdur. Ben her iki tarafta da kusur bulurken arkadaş top toplayıcının herhangi bir maaş almadığını, para almayan birisinin işini düzgün yapmasını bekleyeceğimizi savundu. Top toplayıcılar bildiğim kadarıyla ev sahibi takımın altyapı oyuncularından oluşur ve ben para aldıklarını zannediyorum. Böyle midir gerçekten?

Profesyonel olmayan hiçbir altyapı topçusu para almıyor hocam. Hatta Giresun’da profesyonel yapılıp altyapıya gönderilen gençlerimiz de para almıyor.
Reply
29-11-2020, 22:43, (This post was last modified: 29-11-2020, 22:44 by maicon_28.)
(29-11-2020, 22:29)bulancak28 Wrote: Beyler çok alakasız bir sorum olacak da bir arkadaşımla tartışıyorduk ve hayli merak ettim.

Kanka Anadolu takımlarını bilmiyorum ama İstanbul takımlarının altyapılarında oynayan birkaç tanıdığım var. Gelecek vaat etmelerine göre;
orta düzey olanlar ; 500-600 TL cüzi bir cep harçlığı
iyi düzey olanlar ; asgari ücret - 2300 TL
süper star potansiyeli olanlar; 5 haneliye yakın maaş alıyor X0.000 (X değişiyor işte)

diye biliyorum. Ama Anadolu takımlarının altyapılarında bu durum nasıldır bilmiyorum açıkçası. A takımlarında bile maaşlar az yatarken, yatmazken belkide altyapı oyuncularına maaş vermiyordur. Ya da 300-500 TL cep harçlığı veriyorlardır en fazla
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
29-11-2020, 22:47,
Top toplayıcı çocuklara 50-100 veriyorlar sanki.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
29-11-2020, 22:59,
Parayı falan boşverin ama o çocuk dayak yemedigine dua etsin. O dakikada nabız 120, adrenalin tavan yapmış, akıl neredeyse devre dışı kalmış, sinirler gergin. Top yemekle kolay kurtarmış hıyar oğlu hıyar.
Reply
30-11-2020, 01:41,
(29-11-2020, 22:59)kral1234 Wrote: Parayı falan boşverin ama o çocuk dayak yemedigine dua etsin. O dakikada nabız 120, adrenalin tavan yapmış, akıl neredeyse devre dışı kalmış, sinirler gergin. Top yemekle kolay kurtarmış hıyar oğlu hıyar.

Sen profesyonel futbolcusun, karşındaki de çocuk. Çocuk çocuktur, aptal saptal hareketler yapabilir. Sen profesyonel bir futbolcusun, yapamazsın. İstersen nabız 200 olsun. Bu işten ekmek yiyorsun, en fazla yapacağın küfür edip işine bakmak olacak. Hele hele bir de bir "çocuğa" gelişine top vurmak, resmen saldırıya girer. Bir kasiyer nasıl müşterilerine saldıramıyorsa, bir öğretmen nasıl öğrencilerini dövemiyorsa, bir doktor nasıl hastalarını darp etmiyorsa, sen de bunu o çocuğa yapamazsın.

Unutmayın, karşıdaki bir "çocuk".
Reply
30-11-2020, 05:43,
(30-11-2020, 01:41)ArmanınPeşinde Wrote:
(29-11-2020, 22:59)kral1234 Wrote: Parayı falan boşverin ama o çocuk dayak yemedigine dua etsin. O dakikada nabız 120, adrenalin tavan yapmış, akıl neredeyse devre dışı kalmış, sinirler gergin. Top yemekle kolay kurtarmış hıyar oğlu hıyar.

Sen profesyonel futbolcusun, karşındaki de çocuk. Çocuk çocuktur, aptal saptal hareketler yapabilir. Sen profesyonel bir futbolcusun, yapamazsın. İstersen nabız 200 olsun. Bu işten ekmek yiyorsun, en fazla yapacağın küfür edip işine bakmak olacak. Hele hele bir de bir "çocuğa" gelişine top vurmak, resmen saldırıya girer. Bir kasiyer nasıl müşterilerine saldıramıyorsa, bir öğretmen nasıl öğrencilerini dövemiyorsa, bir doktor nasıl hastalarını darp etmiyorsa, sen de bunu o çocuğa yapamazsın.

Unutmayın, karşıdaki bir "çocuk".

Çok afedersin öyle çocuğun ta a. Koyim. Aynı hareket giresuna yapılsa burda 2 sayfa küfür ederiz çocuğa. Onun ordaki görevi topu en hızlı şekilde oyuna sokmak. O çocuk dediğin 3 5 sene sonra profesyonel oyuncu olunca bu kurnazlıkları sahada yapacak. ümraniye maçımızdaki gibi yerde yatıp süre geçirecek. Hiç de acımıyorum çocuk olarak da bakmıyorum.
Reply
30-11-2020, 12:24,
@kral1234

Sonuna kadar katılıyorum.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)