12. Hafta | Altay - GİRESUNSPORUMUZ
02-12-2020, 16:22,
RE: 12. Hafta | Altay - GİRESUNSPORUMUZ
Klasik Giresunspor mallıkları. Hiç şaşmaz.
Hakan hocaya da artık yol verilsin bu nedir
Reply
02-12-2020, 17:20,
(02-12-2020, 15:34)cotanak88 Wrote:
(02-12-2020, 15:15)genoa28 Wrote: Bu golü satılmış 35 diye yorumladım, onun bunun oğlu
Ben ona kızmam hocayı kızarım, Altayın altyapısından çıkma bir oyuncuyu o tehlikeli dakikalarda ön libero diye oyuna almak neyin kafası merak ediyorum??

Hoca bozuntusu apayrı bir sıkıntı zaten
Reply
02-12-2020, 17:44,
Rezil oğlu rezil bir maç izledik. Hayatımda ilk defa bizim lehimize böyle kararlar veren hakem izledim önce onu belirteyim. Bize karşı çalınan düdüklere nasıl tepki gösteriyorsak, bugün olanlara da sessiz kalmamak lazım. Gol öncesinde çok net faul vardı. Altay'ın umut veren ataklarını faul çalarak birçok defa kesti hakem. İnanılmaz kötü yönetti maçı.

Gel gelelim bizim takıma, böylesine düdüklere rağmen bir türlü indiremedik Altay'ın gardını. Böyle bir girişimde bulunmadık bile. Üzerimize geldiler, yattık hoşgeldin dedik. Ki Altay'ın oynadığı oyun da öyle umut verici bir oyun değildi. Resmen gümüş tepside sunduk puanı.
Reply
02-12-2020, 20:32,
Altay bugün çok kötü ve isteksizdi. Tamam bizimde çok eksiklerimiz vardı. Ama bugün çok rahat alacağımız maçta anlamsız şekilde geriye gömüldük. Hakan Hoca geriye yaslanan takıma nefes aldıracak hamleler yerine defans oyuncusu alarak takımı daha çok geri yaslandırıyor. Bu taktik bir degil iki degil her sefer aynı hata her seferinde gol yiyoruz be adam bir kerede hücum topcusu veya ayağında top tutan saklayan futbolcu al. Sana bunu hangi okulda öğrettilerse onların ben............. Haftalardır eleştirdiğim Caner beni bugün mahçup etti sahanın en iyisi idi. Onurcanın da ayağının yayını öpeyim sol tarafa bir tane top atamadı. Şu takımı hücum oynatsa şimdiye ilk ikide idik.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-12-2020, 22:02,
Eskişehir de 9 futbolcunun testi pozitif çıkmış
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-12-2020, 22:04,
İstersen Barcelona ile Real Madrid'in birleşimi bir takım ol.
Defansa adam alırsan, stoper sokunca o golü yiyorsun

Skora yatmak istiyorsun orta sahayı diri ve kalabalık tutup, santrafor veya kanatlarla kontra atak kovalayacaksın

Bize gelen hocalar oyuna stoper alınca gol yemeyeceğini zannediyor
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
02-12-2020, 23:09,
Hakan KELEŞE - 6 YAZAR !
Başkentten !
Reply
02-12-2020, 23:33,
(02-12-2020, 22:04)maicon_28 Wrote: İstersen Barcelona ile Real Madrid'in birleşimi bir takım ol.
Defansa adam alırsan, stoper sokunca o golü yiyorsun

Skora yatmak istiyorsun orta sahayı diri ve kalabalık tutup, santrafor veya kanatlarla kontra atak kovalayacaksın

Bize gelen hocalar oyuna stoper alınca gol yemeyeceğini zannediyor

Kesinlikle doğru diyorsun. Mesela bu hafta sonu fener besiktas maçı. Beşiktaş 10 kişiyken, fener de bastırıyorken sergen hoca kanatlara nskala ve nkoduyu aldı ve peşine kontradan nkudunun pasıyla nsakala golü attı. Geriye yaşlanınca bir şekilde ölüyü bile diriltiyorsun.
Reply
03-12-2020, 02:23,
Eskisehirde 4 u altyapi olmak uzere 9 korona cikmis
Reply
03-12-2020, 13:23,
Valla bu takım Eskişehire en az 4 tane atmazsa ben kabul etmiyorum rakibi küçümsemek adına demiyorum ama şartlar malum gol averajını yükseltelim bari cumartesi yine takım 1-0 dan sonra kapanırsa hocayla derhal yollar ayrılmalı bu zihniyetle takım yönetilmez.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)