Giresunspor STORE !
25-12-2020, 01:28,
Giresunspor STORE !
Kanayan en büyük yaramız ! www.cotanakstore.com.tr  Yeni Satış kanalıyla hizmette ....
Ya Allasen Forma fiyatları neyse hadi de o duvar saatleri 150-tl  ve 250-tl olmayı nasıl hakediyor, diadora antreman üstleri 300-tl nasıl olur hadi bunları geç burası nasıl store nerde Kışlık ATKI, ELDİVEN, BERELER, nerde diğer antreman ürünleri nerde bebek  ve çocuk ürünleri nasıl yapacaz biz bu bebeleri Giresunsporlu KONYA, BURSA forması alıp üstüne armamı dikecez çokmu zor merak ediyorum burası bir store değil arkadaş burası forma satış yeri sonra çıkıp bana vizyondan bahsetmeyin bu storelerden 2 tane istanbul 1 tane bursa 1 tane ankaraya açabilmeyi geç daha GİRESUNDAKİNİ tam manasıyla yerine getiremiyoruz, amatör diye d...ş.k geçtiğimiz ordu, samsun, vb takımlar nerelerde biz nerelerdeyiz.... bu arada netten satışlarda taksit varmı bilmiyorum ama eminimki yoktur bu fiyatlara hatra ve gönüle binayen biz gibiler dışında bi allahın kuluna bişe satamazsın .....
Hakan BAŞKAN Yapamazsa daha da kimse el atamaz ....
Maraton tribün lideri önderliğinde 10000 bilet satılmış netten olsa ki şimdi yeni başladı her maç düzenli bişeler olurdu ayrıca daha say say bitmez yılbaşı geliyor malum matbaadamı yok memlekette takvim bastırsana arkadaş tek duvar takvimi 10 tl yapraklısı 20 tl desene ....oooo neyse .....
Başkentten !
Reply
25-12-2020, 08:35,
RE: Giresunspor STORE !
BU STORE DEN BENDE SIKAYETCIYIM BEN BIR GURBETCIYIM YAZ KIS IZINE GELEN ARKADASLAR ISTEDIKLERINI STORE DE BULAMIYOR LAR BILHASSA COCUK KIZ ERKEK COCUKLAR ICIN FORMALAR HERKES ICIN COK CESITLI ESYALAR YOK
Reply
26-12-2020, 12:08,
yalnız eşim hediye olarak eşofman takımını almış . takım efsane. arma olsun kumaşın kalitesi olsun ben çok beğendim eğer formalarda böyle ise 150 lira değer . ancak biraz daha düşük olsa tadından yenmez. dediğniz gibi saat çok pahalı bende alıcaktım ama vazgeçtim. ama ofisdeki masama masa bayrağı alacağım Big Grin
Reply
26-12-2020, 12:30,
Hatıra biletlerini her maç için tek tek satıyorlar anladığım kadarıyla.Fakat ara transferden önce Giresunsporumuza katkıda bulunmak adına, tek tek bilet satışının yanı sıra, "Kombine Hatıra Bileti" satışını da gündeme getirmek faydalı olmaz mı acaba?
Reply
26-12-2020, 14:04,
Her maç 20 TL zorlayabilir pandemi döneminde.
Reply
26-12-2020, 18:19,
Ben de hatıra bileti aldım. Formalarda üretici firmaya büyük kısmı komisyon olarak gidiyordur. Bu sebeple bilet gibi alışverişlerin tamamı klübe kalıyor. Buna da dikkat etmek lazım.
Reply
27-12-2020, 09:50,
Başlığı açarken ilk cümle herşeyi özetliyor valla. kanayan yaramız. Birgün gelip giresunspor şampiyonlar ligine katılacak deseler neden olmasın derim, ona bile inanırım ama şu store iişi çok profesyonel şekilde düzenlenecek deseler ona asla inanmam. Store ve website işini asla beceremiycez biz. 

eşofman takımı düşünüyorum bende. Bu arada hatıra bileti dün akşam üzeri falan 121 idi, şimdi ise 127 olmuş satış. sadece 6 tanecik satılabilmiş, kimbilir yüzlerce kişi girmiştir o sürede ama sadece 6 kişi almış. oysa 10 tl yapsan belki 500 satılmıştı toplam. bir tanesinden daha yüksek kar düşünmek yerine toplamı düşünse çok daha büyük bir gelir getirir aslında bu zamanda.
Reply
19-01-2021, 14:21,
Buraları canlı tutmak lazım. Marmaralı grubu 1970 forması satıyor. Taraftar elinden geldiğince bilet alıyor. Ben de 4 bilet aldım.
Forma da alacağım. Daha fazla tanıtım lazım.
Reply
20-01-2021, 02:01,
Bu hafta ürünler çeşitlenmeye başladı bir kaç üründe olsa kupa, atkı, bere ( Bir model gayet güzeldi kısa sürede bitti, bizde nasiplendik) oto kokusu vs. geldi, hatıra bilet satışı 1000 e yaklaştı, elden satılanlarıda giriyorlarmı bilmiyorum ama netten 1000 rakamı şimdilik iyi, ürünleri çeşitlendirmek ve kalitesini korumak lazım birde şimdilik taraftar yok ama stadın altına store açılır umarım !
Başkentten !
Reply
23-01-2021, 16:03,
5 çeşit forma, 4 çeşit eşofman takımı var, çay-kahve işine bile girmişler sen daha ürün çeşitlensin diyorsun Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)