Giresunspor - Tuzlaspor
03-01-2021, 19:22,
RE: Giresunspor - Tuzlaspor
Diarra, Onurcan ile sözleşme uzatılmalı. Hayrullah ile de uzatılabilir.
Reply
03-01-2021, 19:35,
A'dan Z'ye bütün oyuncuların, hocanın ve teknik ekibin aldığı para helali hoş olsun! Daha 1 ay önce belki play-off derken son 10 maçı kaybetmeyip, 6 maçı kazanıp üstüne 6 maçtır da gol yemeyen bir takımımız var şu an ve üstelik neredeyse hepsi de zirve rakiplerine karşı.
İşte demek ki istenince bu olay oluyormuş! Yıllardır sodamız yok, sokağa atacak paramız yok, uefa lisansımız var, bilmem neyimiz var diye gezenler açsınlar görsünler.
Reply
03-01-2021, 19:40,
BEN TEK KELIME ILE BU TAKIMI HOCAYI TEBRIK EDIYORUM HELE 2 INCI YARI HARIKA IDIK HELE GOLDEN SONRA DAHADA HARIKA IDIK DEFANSA CEKILMEDI BASKILI OYUNU MÜCADELEYI EN ÜST SEVIYEDE DEVAM ETTIRDI HARIKASIN GIRESUN UM
Reply
03-01-2021, 19:48,
(03-01-2021, 19:40)gorelelibey Wrote: BEN TEK KELIME ILE BU TAKIMI HOCAYI TEBRIK EDIYORUM HELE 2 INCI YARI HARIKA IDIK HELE GOLDEN SONRA DAHADA HARIKA IDIK DEFANSA CEKILMEDI BASKILI OYUNU MÜCADELEYI EN ÜST SEVIYEDE DEVAM ETTIRDI HARIKASIN GIRESUN UM

Hakan Keleş ciddi şekilde burayı okuyor Traore, Tolgahanı kes dedik Serginho, Sergen, Erolcan bu takımda her türlü oynar dedik okuyor uyguluyor  Big Grin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
03-01-2021, 20:11,
Menemen, Ankara ve en önemlisi y.vşak balıkesir çok üzücü puan kayıpları, diğerleri kalibresi ile orantılı gerçi samsun hakem yüzünden oldu da velhasıl 2.yarı ilk 6 maç tam bombayı salmalık bi becerirde yaparsak varya kimse tutamaz o saatten sonra, özelikle ilk maç balikesire şok skor kovalamak lazım allah ne verdiyse hesabı ....
Başkentten !
Reply
03-01-2021, 20:12, (This post was last modified: 03-01-2021, 20:13 by sy200028.)
Valla bu zor süreçte sıfırdan (üç dört futbolcu hariç) mütevazi bir takım kurup hemde borcun gırtlağa dayandığı bir dönemde yönetim sınıfı şimdilik geçti. Transferlerde yanlışlar yokmuydu vardı(tavares, madinda, yasin ozan) Ama geneline bakınca fena transferler yapmamışız.Hakan Hoca oyunu okuma ve degişikliklerde eksikleri var. Ama ekibi ile bu takım adeta sahanın her yerinde basmadık yer bırakmayan, eksik cezalı dinlemeden tıkır tıkır işleyen takım kurmuş tebrikler sen kapak yapmaya devam et hocam bize biz razıyız.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
03-01-2021, 20:21,
Adana attı samsuna
Genç Çotanaklar

Reply
03-01-2021, 20:25,
İnş. o maç öyle biter Smile
Başkentten !
Reply
03-01-2021, 20:38,
(03-01-2021, 19:40)gorelelibey Wrote: BEN TEK KELIME ILE BU TAKIMI HOCAYI TEBRIK EDIYORUM HELE 2 INCI YARI HARIKA IDIK HELE GOLDEN SONRA DAHADA HARIKA IDIK DEFANSA CEKILMEDI BASKILI OYUNU MÜCADELEYI EN ÜST SEVIYEDE DEVAM ETTIRDI HARIKASIN GIRESUN UM

Ellerinden öpüyorum dayı
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
03-01-2021, 20:41,
(03-01-2021, 20:12)sy200028 Wrote: Valla bu zor süreçte sıfırdan (üç dört futbolcu hariç) mütevazi bir takım kurup hemde borcun gırtlağa dayandığı bir dönemde yönetim sınıfı şimdilik geçti. Transferlerde yanlışlar yokmuydu vardı(tavares, madinda, yasin ozan) Ama geneline bakınca fena transferler yapmamışız.Hakan Hoca oyunu okuma ve degişikliklerde eksikleri var. Ama ekibi ile bu takım adeta sahanın her yerinde basmadık yer bırakmayan, eksik cezalı dinlemeden tıkır tıkır işleyen takım kurmuş tebrikler sen kapak yapmaya devam et hocam bize biz razıyız.

Hocaya en büyük artıyı şu konuda yazabiliriz bence, 90dk koşan ve mücadele eden bir takım yaratmış. Ads ve son dakikada attığımız Keçiören maçlarını saymazsak son maçların hiçbirinde golü attıktan sonra savunmaya gömülmedik, hep topu ayağımızda tutmaya ve tempoyu istediğimiz şekilde ayarlamaya çalıştık.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)