Giresunspor - Tuzlaspor
30-12-2020, 12:05,
RE: Giresunspor - Tuzlaspor
Sıkıntılı maç, bir kere çok eksiğiz, kulübe de epey zayıf, önce beraberliği garantiye alalım sonrası biraz da şans
Alıntı
30-12-2020, 13:23,
Keşke maç deplasmanda olsaydı da Tuzla Belediyesi'nden bank mank bir şeyler kopartsaydık. Bu maçtan başka bir şey kopartacağımız yok. Darma duman oluruz.
Alıntı
30-12-2020, 15:23,
Altay kazandı gazı aldılar iyi olmadı. Beraberlik çıksa süper olurdu.
Alıntı
30-12-2020, 15:46,
(30-12-2020, 15:23)Yaglidereli demiş ki: Altay kazandı gazı aldılar iyi olmadı. Beraberlik çıksa süper olurdu.

Altay deplasmanından alınan 1-1 beraberlik çok önemliymiş gerçekten. İkili averajda kısmen önde sayılırız.
Alıntı
30-12-2020, 16:38,
Altay'ın kazanması hele son dakikada kazanması kötü oldu zaten Tuzla bizi rahat yenecek şimdi fark atarlar
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
30-12-2020, 18:59,
denemiyoruz ancak sergi orta sahanın önündeki adam olabilir. top alıp hucuma katkı sunabilir ancak gerideki 2 adam çok önemli ya biri erol gibi çok koşacak yada nerede durmasını bilecek. helder soru işareti. uzo tamam okey hucuma da çok çıkıyor ama defansif yönü nasıl çözemedim. eren bu maçta kesin olacak. kanatta serbest takılsın işte
Alıntı
30-12-2020, 19:13,
Az önce Istanbul - Adana Demir maçında bir penaltı oldu, Avrupa'da olsa Istanbulsporlu oyuncu saha içinden göz altına alınırdı mk
Alıntı
30-12-2020, 21:19,
ADS nin yenilmesi de süper oldu. Onlar da hoca değişimi ile iyice rüzgarı arkasına alacaklardı, frenlemesi çok iyi oldu. Tuzla zaten sonua kadar gidemez, Altay'a çelme taksa mükemmel olacaktı.

Bu arada biz hep balkes, menemen maçlarına falan yanıyoruz ama Samsun ile de şimdi oynasak yenerdik içerde. Hatta o gün bile gayet iyiyken 2. yarı birden bire ceza sahamıza çekildik beraberlğe yattık anlamsız şekilde. Şimdiki mücadele gücü ile yenerdik büyük ihtimal. Asıl kayıp odur en büyük 3 rakibinden birine karşı altın değerinde galibiyet.
Alıntı
31-12-2020, 00:26,
Şu ana kadar sistemini oturtmuş iyi oyun oynayan ve gerçekten takım olabilmiş 2 takım var biri biz diğeri Altay..
Samsun,Adanademir devre arası kadroyu yine şişirecekler ama uyum olmadıktan sonra ne kadar oyuncu alırsan fayda etmiyor Tuzla,Keçiören,Altınordu bunların ben fazla yükselecekleri düşünmüyorum düşüşe geçecekler,süpriz olursa İstanbulspor ve Bursaspordan olabilir devre arasına bağlı.
Bu arada takım hakkında uzun zaman sonra iyi şeyler yazıyorum inşallah bir aksilik olmaz
Alıntı
31-12-2020, 00:53,
Bu Altay'ı ne yapacağız bilmiyorum
Yücel İldiz yine çıkartacak süper lige anlaşılan

Adam saha kenarında olsun, konuşmaları olsun, taktik bilgisi olsun aslında çok da iyi bir hoca gibi durmuyor ama bir şekilde hep başarılı. Ben yardımcı hocalarının iyi olduğunu düşünüyorum, yani öyle yorumluyorum

Bu arada her sene 1 tane sürpriz takım süper lige çıkar. Bakalım bu sene kim olacak
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi