Giresunspor - Tuzlaspor
31-12-2020, 01:13,
RE: Giresunspor - Tuzlaspor
Helder ile yollar ayrılmış. Şu maç öncesi yanlış geldi bana. Maç bitsin öyle yolları ayırırsın. Ki orta saha sıkıntısı yaşıyoruz.
Reply
31-12-2020, 01:19,
(31-12-2020, 01:13)123456 Wrote: Helder ile yollar ayrılmış. Şu maç öncesi yanlış geldi bana. Maç bitsin öyle yolları ayırırsın. Ki orta saha sıkıntısı yaşıyoruz.

2 gün önce fesih işlemi yapılmış bizim sözde basın yeni haber yapıyor

https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=...Id=2165941
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
31-12-2020, 01:46,
(31-12-2020, 01:13)123456 Wrote: Helder ile yollar ayrılmış. Şu maç öncesi yanlış geldi bana. Maç bitsin öyle yolları ayırırsın. Ki orta saha sıkıntısı yaşıyoruz.

Allah allah neden acaba? Orta saha noktasında sıkıntı yaşıyorken hem de...
Reply
31-12-2020, 02:27,
Kendisi ayrilmistir bence alacağı varsa baska kuluple anlasip bunu bahane sunup ayrilmis olabilir çünkü bizim yollamamiz cok mantiksiz bu hafta oynayacak baska orta saha yokken
Reply
31-12-2020, 16:39,
Kendisi ayrılmak istemiş habere göre. Şu an oynayabileceği başka takımlar varken bizde kadro yapamıyordu. Zamanlaması kötü oldu evet ama zaten kafasında bitirmiş oyuncuyu kalkıp da maçta oynatsan ne derece faydalı olurdu?
Bu durumda orta saha çok allak bullak oldu. Sergen'i Altay maçı gibi ortaya çekip defansa Fatih'i deneyebilir miyiz acaba?
Reply
01-01-2021, 16:06,

Transferede iyi başladık, Madinda ve Milnkovici şutlamak lazım şimdi
Reply
02-01-2021, 22:22,
Yarın Tuzlayı yenip devre arasına keyifli girsek keşke. Beraberlikte işimizi görür
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-01-2021, 23:52,
Yarın yarım asırlık emektar stadımıza veda ediyoruz yasağa ve covide denk geldi malesef çeşke bir organizasyonla veda edilseydi umarım ufakta olsa yönetim birşeyler düşünmüştür
Reply
03-01-2021, 11:28,
17.Hafta | Giresunspor - Tuzlaspor
Şans şans bir yere kadar balon patlar Tuzla bizi rahat yener kaleyi gitmeyi bırak ortasahayı bile geçemeyiz nefes aldırmazlar yazık oldu stada mağlup şekilde veda ederiz
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
03-01-2021, 13:05,
Rakibimiz Tuzlaspor'u irdelediğimizde, kadro planlaması iyi yapılmış bir ekip görüntüsü verdiğini görüyoruz. Özellikle sağbek Erdem (3 gol), orta saha Aosman(3 gol) ve santrafor Thuram(6 gol),sadece attıkları gollerle değil takımlarına verdikleri katkılarla, Tuzlaspor'un yükünü çeken ana taşıyıcı kolonlar. Ayrıca Galatasaray'ın transfer radarında ki Gökcan Kaya (merkez orta saha) ile son haftalarda ki üstün formu ve golleriyle Ahmet Yazar (solaçık) da dikkat edilmesi gereken futbolcular. İlginçtir, bugüne kadar dikkatimi fazla çekmemiş olan Matej Pucko(solaçık)'nun da 3 gol attığını farkettim.
Bence bu maçı zorlaştıran en önemli faktör, Tuzlaspor'un gücünden ziyade, bizim takımda ki sakat ve cezalı futbolcular. Eğer bu futbolcuların yerlerine oynayacak olanlar, arkadaşlarının eksikliklerini hissettirmeyecek şekilde aşırı gayret gösterir ve kendilerini aşarlarsa, Allah(C.C)'ın izni ile bugün de başarılı oluruz. Başarılı olacağımıza yönelik inancımızı kaybetmemeli ve mümkünse topyekün yürekten mücadele etmeliyiz. Allah(C.C) daima Giresunsporumuz'un yar ve yardımcısı olsun inşallah.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)