Menemenspor - Giresunspor
26-01-2021, 16:17,
RE: Menemenspor - Giresunspor
Menemen AOR özetini izledim de çok saçma maç olmuş. Altınordu hiç varlık bile gösterememiş. Menemen cacık takım bana kalırsa. Bizi yenerler o ayrı tabi.
Reply
26-01-2021, 16:25, (This post was last modified: 26-01-2021, 16:25 by bulancak28.)
Samsunspor, Adana Demir, Altay, İstanbul ne kadar ciddiyse Menemenspor o kadar ciddi rakiptir. Böyle takımları asla küçümsememek lazım.
Reply
26-01-2021, 19:45,
soganlı sogansız simon zenke şamarlar bizi bence görmedınızmi son mactaki hızını off ki ne offf
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
26-01-2021, 22:34,
Zor maç. Her maç zor. Aynı mücadele gücü ile devam etmemiz lazım.
Reply
26-01-2021, 23:38,
ADS'de değişik şeyler oluyor. Mehmet Akyüz taraftarın isteği ile gönderildi, sonrasında Ömer Şişmanoğlu ile anlaşıldığı açıklandı ve Ömer Şişmanoğlu bir "özür" videosu paylaştı, geçmişte ADS taraftarına yönelik çekilen bir video için. Taraftar tepki gösterdi, bu tepki sonrası Murat Sancak transferden vazgeçtiğini, durumu Ömer'e anlatıp, ona kulüp bulacağını ve tüm maddi zararını karşılayacağını açıkladı.

Bu Murat Sancak bizim Sacit Ali'den de kötü vallahi.
Reply
27-01-2021, 00:14,
Ha ha demir başkanı istifaa etti şımarıklardan biri beter olsunlar mk, samsunada gelecek sıra ....
Başkentten !
Reply
27-01-2021, 00:18,
(26-01-2021, 23:38)ArmanınPeşinde Wrote: ADS'de değişik şeyler oluyor. Mehmet Akyüz taraftarın isteği ile gönderildi, sonrasında Ömer Şişmanoğlu ile anlaşıldığı açıklandı ve Ömer Şişmanoğlu bir "özür" videosu paylaştı, geçmişte ADS taraftarına yönelik çekilen bir video için. Taraftar tepki gösterdi, bu tepki sonrası Murat Sancak transferden vazgeçtiğini, durumu Ömer'e anlatıp, ona kulüp bulacağını ve tüm maddi zararını karşılayacağını açıkladı.

Bu Murat Sancak bizim Sacit Ali'den de kötü vallahi.
Murat Sancak görevi bırakacağını söyledi şimdi twitterdan adam en sonunda pes etti olmayınca olmuyor
Reply
27-01-2021, 00:24,
(27-01-2021, 00:14)turkuaz_0628 Wrote: Ha ha demir başkanı  istifaa etti şımarıklardan biri beter olsunlar mk, samsunada gelecek sıra ....
rakibimiz olduğu için seviniyorum işimize gelir ama taraftarı açısından üzülüyorum büyük şanssızlıklar yaşadılar en iyisi biz kendi işimize bakalım hani bir atasözü vardır ya gülme komşuna gelir başına, başımıza gelmesin aman aman..
Reply
27-01-2021, 00:46,
(27-01-2021, 00:24)cotanak88 Wrote:
(27-01-2021, 00:14)turkuaz_0628 Wrote: Ha ha demir başkanı  istifaa etti şımarıklardan biri beter olsunlar mk, samsunada gelecek sıra ....
rakibimiz olduğu için seviniyorum işimize gelir ama taraftarı açısından üzülüyorum büyük şanssızlıklar yaşadılar en iyisi biz kendi işimize bakalım hani bir atasözü vardır ya gülme komşuna gelir başına, başımıza gelmesin aman aman..

Ya taraftar açısından sıkıntı ama gerek sancak gerekte samsun başkanı .okunu çıkardılar ligin dengesini sarstılar, ona kapılan taraftarda sağa sola yazıyor çiziyor efendi takılan yok, hepsi aç köpek gibi Giresun transfer yapmadı düşüşe geçecek peşinde onun için başımıza ne gelir bilinmez ama biz şımarık olmadan efendice mağrur bi şekilde çıkalım çıkacaksak...
Başkentten !
Reply
27-01-2021, 00:47,
Metin Korkmazspor'un sonu geldi demek. Kulübü böyle bir adama bırakmaları en baştan hata.

Yalnız Samsunspor'un durumu farklı. Onlar Aş oldukları için sahipleri Y. Yıldırım. Göz göre göre zarar ettirmez şirketine. Yılport Samsunspor olarak eninde sonunda çıkar onlar.

Adana Demirspor kısa sürede çöküşe geçecektir. Çıkamazsak bizde aynı yolun yolcusu oluruz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)