23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
25-02-2021, 00:31,
RE: 23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
Tribüncü tayfayı tanırım giden az statın yolunu bilmeyenler konvoya takılmış gitmiş üstüne ayar çekiyorlar akıllarınca
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
25-02-2021, 00:49,
tesislerde güzel görüntüler olmuş ama ipini koparan tesisten içeri girmiş özellikle videoların birinde basından birini gördüm deli oldum ne işi var orda hakan keleş ve sergen maskesiz çıktılar biraz daha sabır gözünüzü sevim ya mayısta ne yaparsanız yapın
Alıntı
25-02-2021, 01:02,
İşin olumlu yanından bakacak olursak takım havaya girdi şampiyonluktan başkası yalan sAMsunlularda gelişme var top falan oynamıyorduk bugüne kadar şimdi toplama takım iyi gün taraftarı olduk  Big Grin liderliği bizden alacaklarmış  Big Grin şampiyon olacaklarmış mış mış ta  Big Grin hadi bağalım
Alıntı
25-02-2021, 12:07,
(25-02-2021, 00:49)cotanak88 demiş ki: tesislerde güzel görüntüler olmuş ama ipini koparan tesisten içeri girmiş özellikle videoların birinde basından birini gördüm deli oldum ne işi var orda hakan keleş ve sergen maskesiz çıktılar biraz daha sabır gözünüzü sevim ya mayısta ne yaparsanız yapın

hanım ablayı diyorsan o her yere girer Allah'tan sosyal medyada onca imla hatasından sonra yazı yazmayı elinden aldılar Big Grin başkandan torpilli herşeyden önce iktidardan torpilli   Big Grin
Alıntı
25-02-2021, 22:03,
Takım bir nevi homurtulara şu cevabı verdi biz istersek vites yükseltiriz bizi bize bırakın arkanıza yaslanın Smile yalnız şu dk dan sonra takıma sokulmayı bırak metre hesabı tesise giriş yasaklanmalı 10 -15 belki dahası ... Covid allah korusun orda kalabalıkta da maske değil hiç bişe korumaz o tarz ortamlar buğulu nefes ortamları açık hava olsada çok rahat dağılır, yapmamak lazım .. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ....
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
25-02-2021, 22:38,
Beyler Maçın Öyküsü videosunu izleyin. Onurcan'ın maç sonu yorumu müthiş Big Grin
Alıntı
26-02-2021, 15:16,
Yeni geçebildik bilgisayar başıan uzunca yorum yazabilmek için. İçimde kalmasın bariSmile

İnternetten izlediğim için maçkolikte biraz daha önce geliyor zaten gol haberi. Yani pozisyonun sonu gol olacağını bilerek izlemek bi garip. Neyse baktım Hüsam aldı ortalayacak.. İçimden diyorum Helal olsun Hüsam bile isabetli gol pası vermiş diye geçiyor. Bir baktım direk kaleye girmiş top, isabetsiz ortası işe yaradı bu sefer  Big Grin maç öncesi altay karşısındaki şansımızı değerlendirmiştim. aslında tam dediğim gibi açık oyunu adana oynayınca rahat kazandık. 

takım resmen tüm eleştirilere kapak niyetine top oynadı ve skoru da aldı. bu arada bu trt spikeri harbi çok sıkıntılı adam. belli ki çok kötü deneyimleri var giresunda buna çok kötü davranmışlar, hor kullanmışlar. maç boyu adana çok şanssızdı giresun şanslıydı diye sayıklayıp durdu. Bursa maçında da evlat acısı gibi koymuştu zaten buna.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi