32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
26-04-2021, 23:12,
RE: 32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
altay akhisarla 10 tane maç yapsa 1 sefer belki berabere kalır bilerek yenildiler topu bıraktılar kucagımıza hele bu hafta akhisarı içeride bir yenelimde son hafta ben tuzla yı banko görüyorum neden mi tuzla son haftaya gençlerle çıkar her türlü baglanır tuzla yönetiminde olsun tuzla taraftar grubu lideri olsun giresunlu çok tamam tuzla maçı verecek demiyorum ama free olurlar şu akhisarı bir yenelim bu iş biter
Reply
26-04-2021, 23:29,
(26-04-2021, 16:38)sy200028 Wrote: Tuzla maçında çok işler döner. Samsun, başkanından korkuyorum o adam her şeyi yapar. Bizimkiler Şener Şen'in namuslu filmindeki gibi işmizii düzgün yapalım modundalar. Anlamakta güçlük çekiyorum adam demeçle birlikte rakibini demoralize ediyor biz susuyoruz neden susuyoruz bu ligin namuslusu bizmiyiz.

aynen öyle bizden tek bir açıklama yok eski başkan bozbag olsaydı şimdi trt den tut lig tv sine hergün bir kanal a çıkıp açıklama yapardı başkanımız çok mütevazi bu ligde fazla mütevazilik iyi değil
Reply
26-04-2021, 23:29,
(26-04-2021, 23:12)santana28 Wrote: altay  akhisarla 10 tane maç yapsa 1 sefer belki berabere kalır bilerek yenildiler topu bıraktılar kucagımıza hele bu hafta akhisarı içeride bir yenelimde son hafta ben tuzla yı banko görüyorum neden mi tuzla son haftaya gençlerle çıkar her türlü baglanır tuzla yönetiminde olsun tuzla taraftar grubu lideri olsun giresunlu çok  tamam tuzla maçı verecek demiyorum ama free olurlar şu akhisarı bir yenelim bu iş biter

Maç tabikide bilinçli verildi. Daha önce yazdım Altay ilk ikiden çıkamayacağını anlayınca tercih yaptı. Playoflarda kim zayıf halka Demir, Samsun, Giresun ee doğal olarak Giresunu tercih ettiler. Özköylüde muhtemelen ondan gönderildi. Özköylğ maça galibiyet için çıkacaktı erken önlemle istifa ettirildi. Tuzla maçına gelince her türlü bağlarız diyoruz da nasıl bağlayacaksın arkadaş bu işler paraya bakar. Biz bağlarken Samsun boş boş bakacak mı siyasiler vs araya girerse bir ihtimal diyorum ama her türlü zor maç... Bize gelince eğer her iki maça yine gevşek gevşek çıkacaksak sahada al gülüm ver gülüm rakibin top yapmasına müsade edeceksek çekilecek çok çilemiz var demek. İnsanın en çok zoruna gidende sahadaki ruhsuz mücadelesiz isteksiz oyun.. Koşup mücadele edip rakibi ezip yenilsek gram üzülmeyecem arkadaş...
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
26-04-2021, 23:33, (This post was last modified: 26-04-2021, 23:34 by sy200028.)
(26-04-2021, 23:29)santana28 Wrote:
(26-04-2021, 16:38)sy200028 Wrote: Tuzla maçında çok işler döner. Samsun, başkanından korkuyorum o adam her şeyi yapar. Bizimkiler Şener Şen'in namuslu filmindeki gibi işmizii düzgün yapalım modundalar. Anlamakta güçlük çekiyorum adam demeçle birlikte rakibini demoralize ediyor biz susuyoruz neden susuyoruz bu ligin namuslusu bizmiyiz.

aynen öyle bizden tek bir açıklama yok eski başkan bozbag olsaydı şimdi trt den tut lig tv sine hergün bir kanal a çıkıp açıklama yapardı başkanımız çok mütevazi bu ligde fazla mütevazilik iyi değil
Bugün yine yerel basına baktım başkanın açıklaması var. Şampiyon olacağız diyor. İnsan bir cümle etmez mi geçen hafta dönen dolaplara. Demir başkanı gibi hiç olmazsa lig bitince gereken açıklamayı yapacağız der. Bu işte bir iş var ama ne çözemedim...adamlar geriden gelip basın açıklaması ile rakibe baskı kurup yedeği yedeği ile maça çıkarıyorlar. Biz bu kafayla devam edersek Tuzla maça tam kadro çıkar.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)