34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
02-05-2021, 11:18, (This post was last modified: 02-05-2021, 11:19 by turkuaz_0628.)
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
Günaydın şampiyon takımın taraftarı Smile rahat olun maç bizde, bu arada yavaş yavaş Giresunlu biriktirmeyede başladık Enver Yücel Twitterde torununa muhtemelen , forma giydirmiş üstünede haydi Giresun yazmış çok ii dedim adamdan zorla bi 500 bin tl aldık aşıladık seneye süper ligde forma reklamı hazır ama 500 bine değil Smile haydi bakalım...
Başkentten !
Reply
02-05-2021, 13:00, (This post was last modified: 02-05-2021, 13:01 by sy200028.)
(02-05-2021, 11:18)turkuaz_0628 Wrote: Günaydın şampiyon takımın taraftarı Smile rahat olun maç bizde, bu arada yavaş yavaş Giresunlu biriktirmeyede başladık Enver Yücel Twitterde torununa muhtemelen , forma giydirmiş üstünede haydi Giresun yazmış çok ii dedim adamdan zorla bi 500 bin tl aldık aşıladık seneye süper ligde forma reklamı hazır ama 500 bine değil Smile haydi bakalım...

Sen yazınca Twittera girip bakayım dedim neyse Enver Yücel'in resmini beğendikten sonra kardeşine geçtik Hüseyin Yücel'e bu hemşerimde memleketi olan Beşiktaşa çalışmış kaldı son dört yazmış , Beşiktaş forması paylaşmış. Arkadaş sponsor oluyorsunuz insan bir kere birşeyler paylaşır son haftaya geldik ne diyelim...Hırsız içerdense kapı kilit tutmazmış.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-05-2021, 13:05,
Yanlız bizim hocaya kalsa 65 puan bizi şampiyon yapacaktı eğer 3 lü averajda samsunun önünde olmasak 70 puan bile yetmeyecekti
Genç Çotanaklar

Reply
02-05-2021, 13:35,
(02-05-2021, 13:05)genc28 Wrote: Yanlız bizim hocaya kalsa 65 puan bizi şampiyon yapacaktı eğer 3 lü averajda samsunun önünde olmasak 70 puan bile yetmeyecekti

68 puan içinde şampiyonluk için yeter diyordu bunu diye diye Akhisar maçı öncesi futbolcular şampiyonluktan bahsediyorlardı hala.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-05-2021, 13:40,
Ads taraftarları bu maçta Balıkesir'in golüne, Tuzlaspor'un yatışına hala daha "Balıkesir atsa da kazanırdık, 14 puan geriden geldik, Samsun'a Giresun'a koyduk, Sancak siyaseti takıma bulaştırmadı vs vs" diyip duruyor.
Ulan bu nasıl aptalca savunma? Samsun'u Giresun'u yendiniz diye şaibeyle maç kazanma hakkına mı sahip oldunuz? Futbol bu 14 puandan da gelirsin 24 puandan da, siz geldiniz diye şu iki maçtaki rezillikler ört pas mı edilmiş oluyor?
Balıkesir 1-1 yapsa kazanabileceğinin ne garantisi vardı? Oradaki olasılığı sen nasıl biliyorsun? Belki siz saldıracakken Balıkesir kontradan 2'yi yakalayacaktı? Tek kale oynamanız hiçbir anlam ifade etmiyor.
Sancak takımı siyasete bulaştırmadı argümanına zaten herhangi bir cevap vermeye gerek yok.
Samsunspor sözde şu an en mağdur, en çok canı yanan takım. Ümraniye maçı, 5 kırmızı kart, Menemen prim açıkladı diyorlar da onlarda da kazın ayağı pek öyle değil. Şimdi de Atatürk armalı takımı çıkarmayacaklar demagojisi yapılıyor, ne alakaysa artık. Bizim maçtan sonra Samsunluların çoğu Keremcan'ın kırmızısı doğru, İlyas'ın ağır kanısına varmışlardı. Şimdi ama 5 kırmızının 5'ide hatalı anasını satayım.
Gerçekten mide bulandırıcı bir sezon geldi geçti. Aralarındaki en temiz takım olarak buraya kadar geldik. Kaldı bir 90 dk. Alnımızın akıyla çıkalım süper lige.
Reply
02-05-2021, 14:33,
(02-05-2021, 13:40)bulancak28 Wrote: Ads taraftarları bu maçta Balıkesir'in golüne, Tuzlaspor'un yatışına hala daha "Balıkesir atsa da kazanırdık, 14 puan geriden geldik, Samsun'a Giresun'a koyduk, Sancak siyaseti takıma bulaştırmadı vs vs" diyip duruyor.
Ulan bu nasıl aptalca savunma? Samsun'u Giresun'u yendiniz diye şaibeyle maç kazanma hakkına mı sahip oldunuz? Futbol bu 14 puandan da gelirsin 24 puandan da, siz geldiniz diye şu iki maçtaki rezillikler ört pas mı edilmiş oluyor?
Balıkesir 1-1 yapsa kazanabileceğinin ne garantisi vardı? Oradaki olasılığı sen nasıl biliyorsun? Belki siz saldıracakken Balıkesir kontradan 2'yi yakalayacaktı? Tek kale oynamanız hiçbir anlam ifade etmiyor.
Sancak takımı siyasete bulaştırmadı argümanına zaten herhangi bir cevap vermeye gerek yok.
Samsunspor sözde şu an en mağdur, en çok canı yanan takım. Ümraniye maçı, 5 kırmızı kart, Menemen prim açıkladı diyorlar da onlarda da kazın ayağı pek öyle değil. Şimdi de Atatürk armalı takımı çıkarmayacaklar demagojisi yapılıyor, ne alakaysa artık. Bizim maçtan sonra Samsunluların çoğu Keremcan'ın kırmızısı doğru, İlyas'ın ağır kanısına varmışlardı. Şimdi ama 5 kırmızının 5'ide hatalı anasını satayım.
Gerçekten mide bulandırıcı bir sezon geldi geçti. Aralarındaki en temiz takım olarak buraya kadar geldik. Kaldı bir 90 dk. Alnımızın akıyla çıkalım süper lige.

Samsunla Ads mağdur dolapları çeviren biziz... Samsun ümraniye maçından beri ağlıyor o maçta adamlar onlara beraberliği hediye etti birde..
Reply
02-05-2021, 15:14,
Başkanı maçta gören var mı?
Reply
02-05-2021, 15:32,
(02-05-2021, 15:14)sy200028 Wrote: Başkanı maçta gören var mı?

Dün maçtaydı
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-05-2021, 16:44,

Ben resmini sonra gördüm hatta yazmıştım başkan covid filanmı forma gösteriyorlar diye, sesi soluğu çıkmıyor instada resim paylaştı ama canı sıkkın gibi yolunda gitmeyen birşeylermi var bilemedim ?
Başkentten !
Reply
02-05-2021, 16:51, (This post was last modified: 02-05-2021, 16:53 by sy200028.)
(02-05-2021, 16:44)turkuaz_0628 Wrote:

Ben resmini sonra gördüm hatta yazmıştım başkan covid filanmı forma gösteriyorlar diye, sesi soluğu çıkmıyor instada resim paylaştı ama canı sıkkın gibi yolunda gitmeyen birşeylermi var bilemedim ?

Futbolcuların Karahmet forması açması da ilginç geldi bana yolunda gitmeyen bişiler dönüyor olabilir çok sessiz paylaşımı az hatta maçın hikayesi gelmedi hala
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)