2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
08-09-2021, 21:06,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(08-09-2021, 20:38)heyulaanil28 demiş ki:
(08-09-2021, 20:21)cotanak88 demiş ki: Tabata olmadı deniyor kör topal bir 10 numara alsak bari

Olması için ilgilenmen lazım son günlerde yazılan Tabata, Sabo, Avromoski ismini unuttuğum kim varsa ilgilenilmedi menajer üfürmeleri çoğu.

Kimle ilgilenildi ?

---
Bu arada transferi kapattık.
1 saat önce yönetici resmi açıklama yaptı. Daha umutlanmayalım diye

Şaka gibi transfer yapılmadı
Takımda maestro yok, Nalepa kalsaydı bari
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
08-09-2021, 21:14,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Şaka gibi süper ligtesin oyun kurucun yok tek 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncun 2.lig oyuncusu Çekdar Orhan... Keleş yenilgilerde takviye gelecek gelecek diye oyaladı şimdi ne diyecek merak ediyorum
Alıntı
08-09-2021, 22:31,
Diabateyi merkezde kullanacak heralde hoca. Kanat rotasyonu sergio-rus-rapçi-doukara gibi olabilir.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
08-09-2021, 23:53,
Bizim sistemde 10 numaraya ihtiyaç yok o sistem üzerinden oynamıyoruz daha çok 4-3-3 oynuyoruz gibi ama ileriye top taşıyacak şut çekecek oyuncumuz yok açıkcası Sankhare o işi yapar denildi ama hazır değil gibi mevcut kadro bu şekil gibi duruyor.

[Resim: 1862320_Giresunspor.jpg]
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
08-09-2021, 23:59, (En son düzenleme: 09-09-2021, 00:00 genoa28.)
Büyük bir hayal kırıklığı oldu şu yaz dönemi.

Baştan başlarsak şampiyonluk kutlaması bile yapamadık, 44 yıl sonra süper lige çıkıyorsan 1 ay şehri yakarsın biz adam akıllı tek kutlama yapamadık, toplu şampiyonluk fotomuz dahi yok.

Elbette yollarımızı ayırdığımız insanlar olacaktı ama bu şekilde değil, 44 yıl sonra süper lige çıkaran oyunculara adam akıllı teşekkür bile etmedik, bizim efsanemiz İsmail Hocaya, çoğu Giresunludan Giresunlu Mehmet Taş'a, yola devam edip sonradan yolları ayırdığımız Eren, Caner ve Nalepa'ya ayıp edildi.

Taraftar ile yaşanan sıkıntıların çözümüne dair olumlu hiç bir adım atılmadı.

Kadro planlamasına gelirsek ben hem Okan hem de Erce'nin ismi çıktığından net Erce'yi istemiştim, Okan bayağı vasat kaleci hatta normal şartlarda eğer söz verilmemiş ya da sözleşme de ilk 11 maddesi yoksa Onurcan formayı alır, genel itibariyle kaleci rotasyonumuz vasat bence.

Beklerimiz lig için fena değil diye düşünüyorum, stoperde felaket iki tercih yapmışız özellikle Alexis, halbuki bir tane baba stoper çekebilsek orayı komple toparlayacaktı.

Hem 6 hem de 8 numara rotasyonlarımız da yetersiz, ofansif orta sahamiz zaten yok ama 5-6 kanat oyuncumuz var. Kanatlarda nispeten diğer bölgelere göre iyiyiz, Sergio, Diabate ve son Rus topçu lig özelinde eyvallah denebilecek adamlar.

Ben en başından beri hep aynı kanıdayım, santraforun kadar güçlüsün, biz orda da büyük kumar oynadık. 

Nereden tutsan elinde kalan işler, berbat bir kadro, net düşeriz, ilk ihale hocaya kalır sonra Fatih Kavlak en son da başkana kalır heralde ki o da anında topuk yapar ve yarın obur gün bi 8-10 Milyon alacağı çıkar.
Alıntı
09-09-2021, 00:03,
Konuyla alakasız youtube da antrenman videolarını gördüm şimdi hazırlık maçı dahil kaleci Okan yan toplardan gol yedi Onurcan da o konuda zayıf hiçbir antrenmanda kaleciler yan top çalışması yapmıyor enteresan şekilde kaleciler takımla idman yapıyor.
Alıntı
09-09-2021, 00:09,
1.lig takımı Adanaspor bile Youssef Ait Bennasser gibi bir merkez orta saha oyuncusunu alıyorsa biz o orta sahayla düşelim mümkünse.
Alıntı
09-09-2021, 00:26,
(09-09-2021, 00:09)cotanak88 demiş ki: 1.lig takımı Adanaspor bile Youssef Ait Bennasser gibi bir merkez orta saha oyuncusunu alıyorsa biz o orta sahayla düşelim mümkünse.

O transferden birşey anlamadım adamı Adana Demir diye Adana ya getirmiş olmasınlar  Big Grin hani Samsun, Eyüp gibi paralı hedef takımlar alsa tamam enteresan geldi.
Alıntı
09-09-2021, 01:03,
Tamamen tarafsız adamlar bile en büyük düşme adayı bizi görüyor
Ne yapacağız biz böyle
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
09-09-2021, 08:42,
bizim 10 numaraya ihtiyacımız yok evet ama bu orta saha ile 10 numara açığını kapatamazsın. 2 tane 8 1 tane 6 evet okey ama sankhare oraya pek olmuyor. ben pelupessyden umutluyum . gün geçtikçe iyi olacaktır. şu dönemde 2.3 adet yerli alamadık ona yanıyorum demekki sınır olmasa takım full yabancı olacaktı. rus için hiç bir bilgim yok . herkes mğkemmel diyor. eğer öyle ise hoca 4.4.2 tarzına dönebilir diabate gizli forvet kanatlar sergio rus şeklinde olur sanırsam rus sol ayak. sergio da sağ ayak değişmeli kanat oynarlar. aman doukara falan başlamayalım. yaşlı adam bizi bitirir hele ki görüyorsunuz doukara yı
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 7 Ziyaretçi