2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
18-05-2021, 00:46,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(18-05-2021, 00:15)maicon_28 Wrote:
(17-05-2021, 23:53)kerasus Wrote: Adamın profilie baktım, tek bir twit bile ne mal olduğunu ortaya koyuyor aslında.

"Sevgili Giresunspor taraftarı dostlar biliyorum transferler için heyecanlanıyorsunuz, ben de en doğru haberleri vermek için yaz sezonu boyunca tüm gücümle çalışacağım.

Yeterli beğeni ve takip gelirse gece 00.00'da bir transfer görüşmesi haberi vereceğim."

Şimdi bu kendine gazeteci diyen onun bunun evladında çok bomba bir haber var ama beğeni ve takip sayısını beğenmezse yayınlamayacakmış öylemi? Hayır pzvnk birde en az 2 yöneticiden teyit etmeden asla haber yapmıyormuş. e öyleyse haberlerinin doğruluk oranı %100 olması gerekmez mi? Gervinho haberi ise profilinde yok bile, yani silmiş. Yani yeterli etkileşim kastıktan sonra silmiş. Yani ergenin biri klavyeyi almış eline gazetecilik oynuyor.

İyi bari kanka, Twit silen kişiye güvenilmez, inşallah sallama çıkar Stancu
Yanıldıysan bile Twit'in altına yanılma sebebini, gerçekleşmeme sebebini yazarsın bizlerde değerlendiririz, bahane tatmin edecek mi onu değerlendiririz. (O kadar kesin konuştuysan)

Ama direkt çaktırmadan twiti silen adamın söylediği transfer haberlerine güvenilmez..

Adamın saati saatine tutmuyor tam bir troll  Big Grin

Attached Files Thumbnail(s)

HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!

Messages In This Thread
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - by heyulaanil28 - 18-05-2021, 00:46

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)