2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
08-07-2021, 08:43,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(08-07-2021, 01:09)maicon_28 Wrote:
(07-07-2021, 21:16)kral1234 Wrote:
(07-07-2021, 21:09)heyulaanil28 Wrote:
(07-07-2021, 17:40)maicon_28 Wrote: ADS Balotelli transfer sürecini açıklamada adeta ders verdi

-Önce Serdar Ortaç'tan #İkiDeli şarkısı paylaştılar. Güzel bir espiri
-Sonra fotoğraf ile transferi açıkladılar
-Hemen sonrasında 1 dakikalık bir video paylaştılar

Biz ne yapıyoruz; kampta telefonla fotoğrafı çekilmiş futbolcunun, yerel basın haberlerinde resimlerde futbolcuyu görünce transferi anlıyoruz.

Başından beri bunu söylüyorum kimse Balotelli al demiyor Konyaspor Serdar Gürleri almış sanırsın Ronaldo transfer etmişler müthiş bir video hazırlamışlar sende iyi kötü UEFA da final oynamış Douglası almışsın video klip ile duyur transferi ulusal basında ismimiz yok Bal ligindeki Orduspor resmi hesapları bizden daha iyi.

Benim duyduğum sosyal medya ekibinin görevine son vermişler

Arkadaşım söyledi, ona da kulüpten biri mi söylemiş hikaye mi paylaşmış ne, sosyal medya ekibinde değişiklik yokmuş. Aynı kadro devam, yani geçen seneki kalite aynı tas aynı hamam olacak gibi.

@semiko semko kankamın duyumları doğru çıktı.

aga o işler tamamıyla sarpa sardı. futbolcu ile ilgili paylaşım yaptırmayan bence yönetim. geçen seneki ekipte paylaşmak ister tabiki. ama şey gibi olduk iyice siyaset yapmak istemiyorum ama eskiden yağ tuz sırası vardı buna da şükür gibi. eskiden hiç bir şey yoktu Big Grin

Messages In This Thread
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - by semiko - 08-07-2021, 08:43

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)