2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
28-07-2021, 02:58,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(27-07-2021, 18:22)semiko Wrote: bu arada bir tek ben bizde görüyorum şu kişi bu locayı aldı teşekkür ediyoruz diye. yahu biz aciz miyiz ? biz neyiz ? biz bir şehrin önde gelen takımıyız. bu nasıl amatörce. bu nasıl bir mantık. kanarya sevenler derneğini yönetmiyoruz. paylaşımlar beni oldukça sinir ediyor. sevdiğim takımdan soğutuyorlar.

bu ezikliği bende dile getirmiştim daha önce. hele birde siyasilere teşekkür etmek tam skandal. koskoca klübü siyasi destekle yürüyor gibi gösteriyorsun. kendi başarını dahi gölgeliyorsun ama bu farkedecek kapasite yokki. sen altı üstü bir loca satışına bile çok büyük destek alıyormuş gibi davranırsan işte belli dönemlerde basın toplantılarında ağlaya zırlaya para dilenmeye devam edersin. çünkü bir locayı yeterli hatta çok büyük bir destek olarak görüyorsan, e daha niye destek olsunlarki sana? dışardan bakınca hem çok fazla destek alan hemde siyasilerin ittirdiği bir takımsın. öyleyse destek yok diye zırlamanın anlamı yok artık.

Messages In This Thread
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - by kerasus - 28-07-2021, 02:58

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)