2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
11-05-2022, 17:54,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Seçimde oy kullanabilecek kongre üyesi 150 kişi felanmış.(aidat yatıran) Hakan başkan eğer ölmezsem adayım karşıma kim gelirse gelsin demiş. Takıma 40 milyon tl kaynak bulmuş ama yukarıdaki kişi o taraftan kaynak sokmayın tarzı söylemde bulununca gönül koyulmasın diye vazgeçmiş. Hakan başkan bizzat özel kalemini aramış bu husumetin sebebi nedir diye sormak için direkt kendisi seslenip beni ne arasın ne görmeye gelsin demiş. Başkan perşembe cuma detaylı bir toplantı yapacakmış. Söylentiye göre genel konuların ardından ateş edecek gözü kararttı deniyor. Dün yönetici bu yapılan fesihlerin fifadan bize dönmesi en iyi ihtimalle seneye kışın, normali bir sonraki sezona anca gelir dedi. Önümüzde ki sene takım oluştururken bu seneye göre çok daha rahat olacağız dedi. Sezon bitimi 70-80 milyon tl borç kalacak gibi duruyor dedi. Perezle ilgili çok haber çıkıyor ama bize gelen bir şey yok, traore ciddi takip ediliyor dedi.

Hakan hoca kısmınada biraz değinmek istiyorum. Malesef kendini futboldan bir haber insanlarla muhatap buluyor. Millet yangın yapıp ortalığı karıştırmasın diye laf anlatmaya çalışıyor iyi niyetle, adam konuşurken çıt yok evet hocam doğru hocam adam gidince dedikodu boş muhabbet devam ediyor. Öğrenmek istediğiniz bir şey varsa sorun öğrenin ondan sonra konuşun rüzgara kapılmayın diyor kabaca. Kendi şehrimizde kamp yapamıyoruz oteller bile bizi almıyor bunu sorgulayın, tesis yok saha yok bunu sorgulayın diyor. Adam çıkıp hocam iddamız yoktu fatih neden oynamadı diyor güler misin ağlar mısın. Fatihin kaç maçını izledin diyor kupadaki antalya maçını izledim sol ayağını çok beğendim diye cevap alıyor. Neymiş 2 yıldır profmuş oynatmayacaksan kirala o zaman diyor. Üsluba bak güya bu adam taraftar. Gerçek hayatı fm zannediyorlar heralde onu koy oynasın bunu koy oynasın.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.

Messages In This Thread
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - by Pangal - 11-05-2022, 17:54

Forum Jump:

Users browsing this thread: 5 Guest(s)