Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Başakşehir - GZT Giresunspor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Tarih ve saat: 21.Aralık.2021, 17.00
Yer: Başakşehir F. T. Stadı
Yayın: Bein Sport HD1
Hakem: Alper Ulusoy 

İnşaallah en azından 1 puan alacağımız bir maç. Belki de bu maçla birlikte ilk yarı plakayı çakacağız.
Haydi hayırlısı.
Bu arada haddim olmayarak konuyu ben açtım.
İnşaallah uğurlu gelirim.
İçimde ukte kalacak, böyle bir saate maç koyanları kınıyorum.
Altay Başakşehir'den 1 puan alabildiyse biz de alabiliriz.
Kafa olarak çok rahatım. Puan alamazsak sıkıntı yok. Gel gelelim Emre'nin Başakşehirini ilk biz yenersek bayağı gündem oluruz yine. Beşiktaş deplasmanı gibi kafa rahat olunca bizimkilerin mücadele gücüde iyi oluyor. Maçın keyfini çıkaracağım. Şuradan gelecek her puan ekstra.
(21-12-2021, 12:22)kty28 Wrote: [ -> ]İçimde ukte kalacak, böyle bir saate maç koyanları kınıyorum.
Altay Başakşehir'den 1 puan alabildiyse biz de alabiliriz.
Hacı abi o maçı izlesen emin ol bunu demezsin Big Grin gerçekten tek kale 90 dk boyunca.
Birazdan yola çıkıp maça gidiyorum İnşallah önlerden bir yerden takımımıza pozitif enerji aktarmaya çalışacağım. Güzel bir gün olsun İnşallah
Alt taraftaki rakiplerimizin hepsi puan kaybedecekler muhtemelen, böyle bir hafta da şu maçtan 1 puan dahi alabilirsek bizim adımıza iyi sonuç olacak.

Belki de ligin en formda rakibiyle oynuyoruz ama GS maçında savunmada kötü görüntüler verdi Başakşehir, ön tarafta da Okaka ve Visca'yı tutabilirsek puan alabiliriz.
Maçın hakemi ADS maçının hakemi Alper Ulusoy. Son haftalardaki özellikle Karagümrük ve Altay maçlarındakine göre çok daha iyyidi hakem. Ota b.ka faul çalmadı genellikle oynatmaktan yanaydı. Bu bizim iyi, çünkü biz topa baskı yapan yeri geldiğinde temas etmek zorunda olan bir takımız. E Türk futbolu da malum yerden kalkmaz oyuncular her pozisyonda atar kendini. O açıdan ADS maçı hakemi daha iyiydi. 

Maça gelirsek çokta umudum yok. Ama bu sene hiç umudumuz olmayan maçlarda çok puan ve puanlar aldık. Yine olabilir.
Okaka ve Visca kadar tehlikeli olan Fredrik Gulbrandsen'e de çok dikkat edilmelidir.
Başakşehir sıkıntılı takım ama benim defansa güvenim tam. Okaka çok iri ağır bir adam oynatmayız. Visca için kanatlardan destek gerekecek. Orta sahada fiziksel üstünlüğü kaybetmemiz çok olası. Yine ileriye uzun top ve ileride baskı taktiğiyle şansımız olabilir.
Şansımız yaver gitsin vurduğumuz gol olsun. Hayırlısı.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11