Poll: Sizce ilk maçta avantajlı skoru elde eder miyiz?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet
47.83%
11 47.83%
Hayır
52.17%
12 52.17%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Play Off 1.Maç | Giresunsporumuz-Eskişehirspor #SüperLigeÇotanaklar
20-05-2017, 21:59,
Play Off 1.Maç | Giresunsporumuz-Eskişehirspor #SüperLigeÇotanaklar
Evet sevgili forum sakinleri,sezonun en kritik dönemine girmiş bulunmaktayız. Maç 25 Mayıs Perşembe günü ama saati belli olmadığı için kapak hazırlamadım. Bi de anket koydum başa ama herkes objektif cevaplamaya çalışsın. Yolun sonu Süper Lig olsun.Allah yar ve yardımcımız olsun.
Reply
20-05-2017, 22:05,
RE: Play Off 1.Maç | Giresunsporumuz-Eskişehirspor #SüperLigeÇotanaklar
Ilk maç çok zor eğer gol yemeden gidersek bu işi bitirebiliriz...ben deplasmanda gol atacagimizi düşünüyorum...ilk maç cehenneme cevirmeliyiz isliklar tezahuratlar cehennemi yasamalilar...bu maç son 40 yılın en önemli maçı
Derelili çotanak
Reply
20-05-2017, 22:13,
Maçın saati 7 diyorlar dogrumu acaba
Derelili çotanak
Reply
20-05-2017, 22:13,
(20-05-2017, 22:05)sokakbaşımeyhane Wrote: Ilk maç çok zor eğer gol yemeden gidersek bu işi bitirebiliriz...ben deplasmanda gol atacagimizi düşünüyorum...ilk maç cehenneme cevirmeliyiz isliklar tezahuratlar cehennemi yasamalilar...bu maç son 40 yılın en önemli maçı

cehennem ? bu giresun futbol takımı için passo çıkartmayan dayı passo çıkartacak he . kavgalı olan tribünler barışacak ve tek çatı altına girecek ? çok zor çok. bakın ben felaket tellali değilim . art niyet besleyen biri de değilim fakat bu es es taraftarı deplasmanda bile bizi susturur. yahu tribünler dolmuyor bu maçta mı dolacak. maratonda tek tayfa birleşmeli. hep beraber desteklenmeli. ha bu takım için değer mi değmez ama şehir için halkımızı için değer. biz üstümüze düşen armaya olan desteği yapalımda oynamayanlar utansın ...
Reply
20-05-2017, 22:22,
Eger futbol adaleti olsaydi biz zaten play ofda dahi olamazdik. Nedeni ise biz hicbi maci adamakilli baskin oynayarak kazanmadik. Yani biz haketmedik bence. Play ofda bari biraz futbol oynayabilsekde rezil olmasak diye dusunuyorum. Ha bide iyikide bolu cikmadi.yoksa bir 4 5 daha yerdik.
Reply
20-05-2017, 22:45,
TFF maç programını açıkladı. Giresunspor-Eskişehirspor eşleşmesi maçları 19:00'da, diğer eşleşme maçları 21:30'da başlayacak.
Reply
20-05-2017, 23:00, (This post was last modified: 20-05-2017, 23:01 by ArmanınPeşinde.)
Eskişehir'de olacağım. Şu dakikadan sonra keşkeleri, ağları, vahları bir kenara bırakıp desteklemek lazım. Son yılların en önemli 2 maçı var karşımızda. Artık mücadele felan da değil, kazanmak istiyorum.
Reply
20-05-2017, 23:01,
İlk maç 2-0 cebe koymamız lazım 1-0 yetmez gol yemeden 2 atmamız lazım Eskişehir'de açık oynasınlar Eskişehir sorunlu takım Mustafa Denizli ile uyumları tutmadı futbolcular arasında sorun var ben eşleşmeden memnunun turun favorisi % 51 ile biziz bence hakkımızda hayırlısı
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
20-05-2017, 23:03,
es-es liler de ayrı bir cins

bizden korkuyorlar, tedirgin oluyorlar Smile

şahsen es-es'li olsam final maçını düşünürüm.

--------

neyse bence turu geçmemiz için bir futbol mucizesi gerek. İçeri de gol yemeden kazanmak 1-0, 2-0 gibi. Eskişehir de de Çanakkale geçilmez yapıp 11 kişi savunma yapıp adeta, inanılmaz kaçan pozisyonlar ile es-es lileri çıldırtarak tur atlamak Smile

Bir Giresunspor klasiği, bizim bu senaryo hariç tur atlamamız imkansız bence. Zaten kalan bütün senaryolarda türlü türlü eleniyoruz :d
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
20-05-2017, 23:13,
Eses forumda onların evinde maç,açık oynarlar kontradan gol atarız diyenler var. Bizim ikinci ligden gelen savunmayla hiç karşılaşmamış kadar saf olanlar var Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)