8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
09-10-2018, 08:06,
RE: 8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
(09-10-2018, 07:46)sokakbaşımeyhane demiş ki: Takimin bolu macinda begenilecek tek tarafi  kayacan disinda yoktu..egri oturup dogru konusalim..bekler sifir hucuma katki..orta saha zayif...abiola tek basina cirpiniyor top gelecek atacak..devre arasi saglam takviyeler lazim

Dediğin gibi beklerin katkısı çok önemli özellikle iç sahada rakip kendi sahasında kapanırken bile bizim beklerimiz hücuma çıkıp orada bi zenginlik yaratma becerisi gösteremediler. Hüsamettin'in yıllardır ne savunma ne de hücum olarak bir şeyler yapmayı beceremediğini biliyoruz. Uğur Arslan da defansif bi oyuncu hücumu pek fazla düşünmeyen yapıda. Savaş ve Bahadır'ı çok fazla izleme fırsatımız olmadı ama şu anki oynayanlardan çok daha hücumcular ikisinin de tekniği önlerindekinden 10 kat iyi,kupa maçında uzatma devresinin bitmesine yakın önde olmamıza rağmen Bahadır topun peşinden depar atıyordu. Savaş da tarz olarak Levent Demiray'ı hatırlattı bana.
Hüseyin Kalpar'ın gelişiyle beklerin değişmesini bekliyorum en azından Hüsamettin'i kessin artık gözlerimiz kanamasın 4 yıldır yeterince çektik bu illetten.
Alıntı
09-10-2018, 08:24, (En son düzenleme: 09-10-2018, 08:25 bulancak28.)
Öncelikle Hüseyin Hoca hayırlı olsun. İsmi yazılan diğer adaylardan her türlü daha iyidir.
Ben artık iyi futbolda falan değilim. Gerekirse her maç anti futbol oynayalım, ama puan alalım.
Beğeniriz beğenmeyiz ayrı konu ama bu takım Abiola'sız maç kazanamaz. Takımda ondan başka gol atabilen oyuncu yok.
Reis derhal kesik yemeli, Landel-İldiz-Husmani üçlüsüne dönmeliyiz. Solda Ba, sağda Sangare veya Miray. Bahadır'dan ben de ümitliyim, görmek lazım. En azından Hüsamettin'in oynadığı yerde bir şansı hakediyor.
Alıntı
09-10-2018, 10:16,
Husmettine eyvallah ta bahadirin dahada kotu oldugunu dusunuyorum..caglar birinci iyilesirse o kapar formayi
Derelili çotanak
Alıntı
09-10-2018, 12:54,
Maçın özetini insanı yanıltır. Maçın 2. yarısını full izledim golü bulana kadar daha derli toplu ayağında top yapan Giresunspor vardı. Boluspor un öyle pozisyonu yoktu.

Golü bulduktan sonra bizim yaptığımız hata hocanın 1 puana oynamasıydı takımı frenledi. Sizin o özette izlediğiniz gol pozisyonları da zaten biz golü bulduktan sonra, defansa çekilmemiz yüzünden geldi.

Gerideyken daha istekli arzulu ve golü arayan Giresunspor vardı. Skor üretememeizdeki sıkıntı sol açık ve sağ açık performansının yeterli seviyede olmamasıydı.
Alıntı
09-10-2018, 14:39,
(09-10-2018, 08:06)ultras demiş ki:
(09-10-2018, 07:46)sokakbaşımeyhane demiş ki: Takimin bolu macinda begenilecek tek tarafi  kayacan disinda yoktu..egri oturup dogru konusalim..bekler sifir hucuma katki..orta saha zayif...abiola tek basina cirpiniyor top gelecek atacak..devre arasi saglam takviyeler lazim

Dediğin gibi beklerin katkısı çok önemli özellikle iç sahada rakip kendi sahasında kapanırken bile bizim beklerimiz hücuma çıkıp orada bi zenginlik yaratma becerisi gösteremediler. Hüsamettin'in yıllardır ne savunma ne de hücum olarak bir şeyler yapmayı beceremediğini biliyoruz. Uğur Arslan da defansif bi oyuncu hücumu pek fazla düşünmeyen yapıda. Savaş ve Bahadır'ı çok fazla izleme fırsatımız olmadı ama şu anki oynayanlardan çok daha hücumcular ikisinin de tekniği önlerindekinden 10 kat iyi,kupa maçında uzatma devresinin bitmesine yakın önde olmamıza rağmen Bahadır topun peşinden depar atıyordu. Savaş da tarz olarak Levent Demiray'ı hatırlattı bana.
Hüseyin Kalpar'ın gelişiyle beklerin değişmesini bekliyorum en azından Hüsamettin'i kessin artık gözlerimiz kanamasın 4 yıldır yeterince çektik bu illetten.
beklerin biri hüsam diğer ise önceki takımlarda bek oynamış. geçen sezon bi ara altınordu da stoper oynamış adam. ve sen bu adamı direk stoper başlatıyorsun maç içinde stoperken sağ bek yapıyorsun. tamam futbolcudur alışması gerek ama birde bu işin psikolojik yanı var. uğur yine iyi bindirmeler yaptı ama tam bir sağ bek gibi değildi. ayrıca bahadırı neden sol açığa aldı hakan hoca ben çözemedim. ozancan vardı onu alabilirdi.
Alıntı
09-10-2018, 18:19,
(09-10-2018, 10:16)sokakbaşımeyhane demiş ki: Husmettine eyvallah ta bahadirin dahada kotu oldugunu dusunuyorum..caglar birinci iyilesirse o kapar formayi

Çağlar’ın ayağı mı koptu?
Alıntı
09-10-2018, 18:53,
(09-10-2018, 10:16)sokakbaşımeyhane demiş ki: Husmettine eyvallah ta bahadirin dahada kotu oldugunu dusunuyorum..caglar birinci iyilesirse o kapar formayi

sol bek oyuncularının duruşundan iyi olup olmadığını tanırım.

Kupa maçında görmem yetti, Bahadır kalite ayaklara sahip, ortaları tehlikeli, çabuk bir sol bekim edasıyla duruyordu çimler üzerinde. Muhtemelen defansı biraz zayıf.

Hüsamettin ise solak olmasına rağmen, hayata 1-0 önde başlamasına rağmen saha da sanki "Hayırdır bilader" diyerek mevzuya girecek hanzoluğunda duruyor. Bu duruşu da futboluyla doğru orantılı..

Boşuna 2.ligin Caner Erkin'i demiyorlar Bahadır'a. Şans bulması lazım.

Bizi biraz da Muhammed İldiz sakatlığı dışında, sağ bek sakatlıkları da etkiledi. Savaş ve Emre uruç iyi kötü bindiriyordu. Rakip önlem alıyordu vs.
Zaten sol bekin yok birde bindiren sağ bekin olmayınca işler sarpa sarıyor..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
10-10-2018, 01:42,
Ankara'da deplasman yapan bir grup falan var mı abiler bir bilginiz var mı ?
Alıntı
10-10-2018, 03:11,
(10-10-2018, 01:42)Giresun demiş ki: Ankara'da deplasman yapan bir grup falan var mı abiler bir bilginiz var mı ?

bolu maçında bi pankart vardı ''ankaralı çotanaklar '' diye. facebook twitter instagram 'da aratarak belki bulabilirsin . birde burda bi abimiz vardı ankaradan belki o biliyordur
Alıntı
10-10-2018, 15:01,
bizde 3 kişi yan yana gelse pankart yaptırıyor Smile

Bahadır Husamettinden ne kadar kötü olabilir, Bahadır oynasın bence de
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi