Poll: Yönetim İstifa etmeli mi ?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet, olağanüstü kongre kararı ile en kısa sürede yönetim değişmeli.
64.71%
11 64.71%
Evet ama sezon sonu yapılacak kongre ile yönetim değişmeli
35.29%
6 35.29%
Hayır, yönetimden son derece memnunum.
0%
0 0%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
05-12-2018, 14:00,
RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
Adaylığını açıklayan şahsı tanıyan bilen var mı?
Reply
05-12-2018, 14:00,
Kume dustugumuz sene devre arasinda ferhat abidinoglu gelmisti iyide transferler yapmisti serdar eyilik berkay vs kayyumdan kulubu almisti ne yazikki averajla dusmustuk asil tasin altina elini degil tasin altina govdesini sokmustu..ama olmadi..bozbag emrivaki geldi akp baskisiyla gitmis akp baskan adayiyla sov yapiyor simdide
Derelili çotanak
Reply
05-12-2018, 14:01,
(05-12-2018, 14:00)yalavu Wrote: Adaylığını açıklayan şahsı tanıyan bilen var mı?

Sedat pekerin adami yeterli mi
Derelili çotanak
Reply
05-12-2018, 15:19,
Valla böyle saçma sapan adamlarla uğraşacaksak Bozbağ kalsın daha iyi.
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek bu olsa gerek.
Reply
05-12-2018, 15:42,
Emin Eltuğral’ın listesinde MHP’nin eski Giresun Milletvekili Orhan Erzurum’un da olacakmış.

Galiba kongre baygi çekismeli geçecek.
Reply
05-12-2018, 20:12,
Emin Ertuğral'ı tanımam bilmem ama Orhan Erzurum adam gibi adamdır. Ertuğral Peker'in adamı ise uzak kalsın yine de. Çırak, Ejderoğlu ve türevlerini de görmek istemiyorum.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
05-12-2018, 20:17,
(05-12-2018, 14:00)sokakbaşımeyhane Wrote: Kume dustugumuz sene devre arasinda ferhat abidinoglu gelmisti iyide transferler yapmisti serdar eyilik berkay vs kayyumdan kulubu almisti ne yazikki averajla dusmustuk asil tasin altina elini degil tasin altina govdesini sokmustu..ama olmadi..bozbag emrivaki geldi akp baskisiyla gitmis akp baskan adayiyla sov yapiyor simdide

Aynen valla Bozbağ giderse vay efendim pekermiş çırakmış isimleri geçiyor hep. Ama bu klüp yakın geçmişte Fatih Kitapçı ve Abidinoğlu gibiler de gördü. Haklarını yiyoruz bence fazlasıyla. Ayrıca dediğin gibi Bozbağ'da çok severek gelmedi ama şimdi de bırakmak bilmiyor. Tamam belki bi peker ile kıyaslanamaz ama bu koltuk sevdası da sadece Giresunspor aşkından olduğunu düşünmüyorum.
Reply
05-12-2018, 20:41,
Şu an havaalanindayim, tesadüf takımla İstanbul'a gidiyorum. Aykutla konuştum biraz, söylemek (sövmek) istediğiniz birsey varsa iletebilirim.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
05-12-2018, 20:48,
(05-12-2018, 20:41)chotanax Wrote: Şu an havaalanindayim, tesadüf takımla İstanbul'a gidiyorum. Aykutla konuştum biraz, söylemek (sövmek) istediğiniz birsey varsa iletebilirim.

Tarihin en iyi sol kanat oyuncusu Volkan Okumak'a selamlarımızı ilet bizi hiç bırakmasın Smile
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
05-12-2018, 20:59,
Hangi birine sövelim şey, selam söyleyelim -))
Doğarken mi ruhsuz doğmuşlar yoksa sonradan mı kaybetmişler bi sor bakalım
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)