2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
01-06-2019, 16:39,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
valla ben bu seçim sürecine yine çok düz bakıyorum. o liste yapmış bu aday olmuş şu şununla anlaşmış falan boş işler. taa bozbağ zamanında söyledim ligin ilk yarısı, eğer akp tayfası istemedikçe kimse bozbağ'dan başkanlığı alamaz. akp tayfasından icazet almadan kimse aklından geçirmesin seçime girip başkan olurum diye. ki nasıl olduysa daha geçen yaz klübü ite çakala bırakmam diyen bozbağ aday bile olmadı ve tıpış tıpış bıraktığı koltuğunu. sadece yarım dönem içinde sacit başkanın üstünü çizmedilerse seçim varsa bile formalitedir.
Reply
01-06-2019, 17:49,
Nihat özdemirin tff yedek üyeliğinde mustafa bozbağ var.acaba bizim başkan mı ?
Reply
01-06-2019, 18:22,
(01-06-2019, 17:49)semiko Wrote: Nihat özdemirin tff yedek üyeliğinde mustafa bozbağ var.acaba bizim başkan mı ?
Bizim başkanmış. Twitter da dönen bir muhabbet var. Bayram Uğurlu denen menajer Erkan hocanın da menajeri herhalde Karabük’ün ebesini dikmişler başkanları falan birlikte yemişler iç etmişler klübü hatta bu menajer Erkan hocanın Karabük’ten alacağını icraya falan vermiş. Bizi ilgilendiren taraf şu bu bayram ile bizim başkan yakın tarihlerde görüntülenmiş araları iyi. Bilgisi olan var mı nedir bu işin iç yüzü
Reply
01-06-2019, 20:16,
(01-06-2019, 18:22)yalavu Wrote:
(01-06-2019, 17:49)semiko Wrote: Nihat özdemirin tff yedek üyeliğinde mustafa bozbağ var.acaba bizim başkan mı ?
Bizim başkanmış. Twitter da dönen bir muhabbet var. Bayram Uğurlu denen menajer Erkan hocanın da menajeri herhalde Karabük’ün ebesini dikmişler başkanları falan birlikte yemişler iç etmişler klübü hatta bu menajer Erkan hocanın Karabük’ten alacağını icraya falan vermiş. Bizi ilgilendiren taraf şu bu bayram ile bizim başkan yakın tarihlerde görüntülenmiş araları iyi. Bilgisi olan var mı nedir bu işin iç yüzü

bu mesajdan sonra bakındım twittera. valla çok tehlikeli işaretler. bizim başkanın ne işi var o menejerle? +erkan hocanın öyle biriyle çalışıyor olması ayrı bir hayal kırıklığı. bu durumda bir önceki mesajımı da geri almış olayım..
Reply
01-06-2019, 21:13,
(01-06-2019, 20:16)kerasus Wrote:

bu mesajdan sonra bakındım twittera. valla çok tehlikeli işaretler. bizim başkanın ne işi var o menejerle? +erkan hocanın öyle biriyle çalışıyor olması ayrı bir hayal kırıklığı. bu durumda bir önceki mesajımı da geri almış olayım..

balıkesir de erkan hoca için iyi konuşulmuyordu. başkan ; hoca illa nike'dan giyinmek istiyor. ekibi dahil 4 set bu bize maliyetli geliyordu demişti. ama karabük konusunda ben de zamanında duymuştum öyle şeyler pek kulak asmamıştım . ama bozbağ sağlam yerlere geliyor bu ilişkilerle umarım kötü şeyler olmaz
Reply
01-06-2019, 21:47,
(01-06-2019, 21:13)semiko Wrote:
(01-06-2019, 20:16)kerasus Wrote:

balıkesir de erkan hoca için iyi konuşulmuyordu. başkan ; hoca illa nike'dan giyinmek istiyor. ekibi dahil 4 set bu bize maliyetli geliyordu demişti. ama karabük konusunda ben de zamanında duymuştum öyle şeyler pek kulak asmamıştım . ama bozbağ sağlam yerlere geliyor bu ilişkilerle umarım kötü şeyler olmaz

Türk futbolu içler acısı vaziyette rüşvet komisyonculuk dalavere almış yürümüş geçen yıldan gram ders almamış başkan bu belgesiz menajer ile Erkan hocanın ortak olduğu söyleniyor bu seneki takımı bu bayram denen sözde menajer oyuncu getirecek bizim başkan ile transfer görüşüyorlar adam ulusal basına çıkmış dalavereleri köşe yazarları olayı köşelerine taşımış Karabük başkanı bu adamı ve eski yöneticileri mahkemeye vermiş benzer olay Antalyaspor’da da yaşanmış ikinci ligdeki birçok takımı gırtlağa kadar borçlandırmışlar biz hala bu adamdan medet umuyoruz Erkan hocanın da bu işlerin içinde olması enteresan bu kadar yaşanmışlık neticesinde bizim başkan bu vatandaşla dirsek temasındaysa ya çok saf iyi niyetli kullanıyorlar yada...
Reply
01-06-2019, 22:01,
(01-06-2019, 21:13)semiko Wrote: balıkesir de erkan hoca için iyi konuşulmuyordu. başkan ; hoca illa nike'dan giyinmek istiyor. ekibi dahil 4 set bu bize maliyetli geliyordu demişti. ama karabük konusunda ben de zamanında duymuştum öyle şeyler pek kulak asmamıştım . ama bozbağ sağlam yerlere geliyor bu ilişkilerle umarım kötü şeyler olmaz

balıkesir lilerin söylemlerini ozamanda duymuştum ama pek dikkate almadım. zira kendileri o sene tam 4 hocayla çalıştılar ve son gelen hoca haricinde gelen gideni arattı. aynı sene erkan hoca bize tekrar geldi ve geldiği hafta resmen sihirli değnek değmiş gibi oldu takım. 5 maçlık seri (ki 1.lig tarihimizde max seri olması lazım). sonra hakemin katlettiği bir 1461 maçında berabere bittikten sonra takıma birdenbire bişeyler oldu yine. formsuzluk kötü taktikle falan açıklanamaz o düşüş. zira hocanın oyun felsefesi durduk yere tersine dönmez ama nasıl olduysa bizde döndü. eh takımın başında bozbağ olduğunu düşününce neden düşüşe geçtiğimiz belli sanırım. 

demek istediğim balıkesirlilerin iddia ettiği gibi bir hocanın o sene bize gelmesi mantık dışı oluyor. komisyonculuk yapmak isteyen takımı sömürmeye çalışan bir hoca hiç takım kalmasa yinede bize gelmezdi o sene.
Reply
02-06-2019, 05:19,
Erkan Sözeri Bayram Uğurlu meselesini twitterda yazan çocuk Mustafa Çevik diye biri. Çok önceden beri yazar bunu. Haklilik payı vardır yoktur bilemem sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz. 

Fakat bunu yazan çocuğun Ümit Ozat ile arası çok iyi. Profilne bakan olduysa beraber fotoğrafları falan var sürekli . Erkan Sözeri için bunları yazan adam Gençleri soyup üstüne küme düşüren adam ile ilgili tek olumsuz şey yazmıyor .üstüne sürekli Özat övgüsü falan. Bana kalırsa Erkan Sözeri Bayram Uğurlu ile çalışıyor ve bunların yani Metin Korkmazın topcusunu almadığı için bunlar kıyamet koparıyor gibi geliyor bana . Ümit Ozat ve Metin Korkmaz iliskiside herkesin malumu zaten. 

Menajer tuzaklarına düşmeden direk topçu transfer edecek çapta da yönetim olmadığından bu ligde hiç bir takimda Bir Bayram biner kulüplere bir Metin.
Reply
02-06-2019, 12:33,
(02-06-2019, 05:19)123456 Wrote: Erkan Sözeri Bayram Uğurlu meselesini twitterda yazan çocuk Mustafa Çevik diye biri. Çok önceden beri yazar bunu. Haklilik payı vardır yoktur bilemem sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz. 

Fakat bunu yazan çocuğun Ümit Ozat ile arası çok iyi. Profilne bakan olduysa beraber fotoğrafları falan var sürekli . Erkan Sözeri için bunları yazan adam Gençleri soyup üstüne küme düşüren adam ile ilgili tek olumsuz şey yazmıyor .üstüne sürekli Özat övgüsü falan. Bana kalırsa Erkan Sözeri Bayram Uğurlu ile çalışıyor ve bunların yani Metin Korkmazın topcusunu almadığı için bunlar kıyamet koparıyor gibi geliyor bana . Ümit Ozat ve Metin Korkmaz iliskiside herkesin malumu zaten. 

Menajer tuzaklarına düşmeden direk topçu transfer edecek çapta da yönetim olmadığından bu ligde hiç bir takimda Bir Bayram biner kulüplere bir Metin.

aynen menejerler arası ayrı bir savaşta olabilir. yani herkes köşesini kapmış .
Reply
02-06-2019, 13:24,
ayrıca şuda aklıma takıldı. karabükü bayram uğurlu batırdıysa demek baya baya etkiliymiş o klüpte. öyleyse erkan hoca başarısız olmamasına rağmen niye 6 haftada yollandı? bayram denen herif çok etkili her sözü geçiyor ama bayramın adamı dedikleri erkan hoca hiç şans verilmeden yollanıyor. biraz çelişki yokmu burada? ya bayram karabükte çok etkili biri değil yani karabükü batıran kişi o değil. yada erkan hoca ile bayram beraber değil.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)