1.Hafta | Giresunsporumuz - Menemenspor
16-08-2019, 22:02,
RE: 1.Hafta | Giresunsporumuz - Menemenspor
Yenilirsinde oynarsın yenilirsin. Ruh yok takımda. Eskiden mütevazi kadrolarımız vardı ama ruh vardı.
Reply
16-08-2019, 22:29,
Tanaseyle Reisi aynı anda oynatan adam futboldan anlamıyordur..kimse kusura bakmasın
Reply
16-08-2019, 22:39, (This post was last modified: 16-08-2019, 22:40 by sy200028.)
Üretemeyen bir takımız hala ileriye top şişiriyoruz 50-60 metre boş alanda stopere ver o orta sahaya versin dön geri ver böyle bir futbol anlayışı yok geçen yılki takımdan değişik ne vardı sahada
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
16-08-2019, 22:45, (This post was last modified: 16-08-2019, 22:47 by cotanak88.)
Bu takıma kimi getirirsen getir giresuna gelince top oynamıyor önce bunun sorgulanması lazım giresunda rahatlıkmı batıyor bu arkadaşlar hele hele bu sonuçtan sonra takım hazır değil, takımın oturması lazım uyum sorunu vs. cümleler duyarsak yandığımızın resmidir.Bu takım ligde tam kadro nerden baksan 1.5 ay kamp dönemi geçirdi karşılığı bu olmamalıydı yazık...
Reply
16-08-2019, 22:46,
olabilir ancak bu kişi reis ise olamaz. kanser oldum olacağım bunu gerçekten söylüyorum. artık yeter. vallaha yeter illa tesis mi basalım cümlesi cidden doğru. ya reisi değil ilk 11 hani trabzonlu ya. memlekete geçerken giresundan geçirmem . öyle bir durum yani. 10 kişi oynayalım ama o olmasn yeter. bu kadar net konuşuyorum. rusescu biraz iyi gibi. oyunu okuyabiliyor ama teknik bitmiş top kontrolü falan çok kötü. muhammed bayır da hüsamdan arta kalır yanı yok gibi sadece ortaları biraz iyi. acil sağ bek lazım ahmet ilhan gibi adamı yiyoruz. orta saha renan bekir bir de alperen olabilir. reise tanaseye gerek yok tanase çok ilerde kalıyor. del valleyi çıkartacaksan neden aldın takıma onu da ayrı sorarım
Reply
16-08-2019, 23:03,
Evetttt sezonu şok bir yenilgi ile açtık aklımada gelmiyo değildi bu takımın en büyük zaafı şu olmuş galiba biz bu ligin topçusu değiliz rehavet had safhada herkes gibi ahmet ilhanı çok beğendim kadroyu görünce tanase hazırlık maçlarında hep oynadı şimdi neden yok dememe sebep oldu birde takımda fizik kondisyon çok az 70 lerden sonra kimsede koşacak derman kalmadı ilk maç nazar boncuğu olsun deyip bu geceyi hiç yaşanmamış sayalım, yalnız bi gerçek varki ilk maç ve bu şehri havaya sokmak hele ki fındık zamanı sahaya çekmek büyük meziyet 4000 civarı adam varmış herkes önyargılı mırıldanmaları hissettim bumuydu bu takımamı geldik , hee maratıon tiyatro izler gibi güzel izledi de neyse kumyalı maratona geçmeli fikri çok net ortada onlarda 400-500 kişi çok fazla yıpratıyorlar kendilerini biraz sert beste girmek lazım valla ben şok oldum beklemiyordum bunu. menemen çok iyi atağa çıkıyo yanlız çok can yakarlar.
Başkentten !
Reply
16-08-2019, 23:09,
(16-08-2019, 22:45)cotanak88 Wrote: Bu takıma kimi getirirsen getir giresuna gelince top oynamıyor önce bunun sorgulanması lazım giresunda rahatlıkmı batıyor bu arkadaşlar hele hele bu sonuçtan sonra takım hazır değil, takımın oturması lazım uyum sorunu vs. cümleler duyarsak yandığımızın resmidir.Bu takım ligde tam kadro nerden baksan 1.5 ay kamp dönemi geçirdi karşılığı bu olmamalıydı yazık...

Yakın tarihe baktığımızda en formanın hakkını veren açık ara Aykut Demir olabilir. Ama Trabzonlu diye istemedi bizim taraftar. Hoca olarak pozitif futbol anlamında zaten Metin hocanın yeri tartışılmaz, Onu da Trabzonlu diye istemedik. Metin hoca dan önce Mehmet Birinci efsanesine tanıklık ettik ama onu da yine aynı sebeple, Trabzonlu diye istemedik. 

Şimdi sen futbolcu olsan bu takıma gelip varını yoğunu ortaya koyar mısın?
Reply
16-08-2019, 23:42,
(16-08-2019, 23:09)kerasus Wrote:
(16-08-2019, 22:45)cotanak88 Wrote: Bu takıma kimi getirirsen getir giresuna gelince top oynamıyor önce bunun sorgulanması lazım giresunda rahatlıkmı batıyor bu arkadaşlar hele hele bu sonuçtan sonra takım hazır değil, takımın oturması lazım uyum sorunu vs. cümleler duyarsak yandığımızın resmidir.Bu takım ligde tam kadro nerden baksan 1.5 ay kamp dönemi geçirdi karşılığı bu olmamalıydı yazık...

Yakın tarihe baktığımızda en formanın hakkını veren açık ara Aykut Demir olabilir. Ama Trabzonlu diye istemedi bizim taraftar. Hoca olarak pozitif futbol anlamında zaten Metin hocanın yeri tartışılmaz, Onu da Trabzonlu diye istemedik. Metin hoca dan önce Mehmet Birinci efsanesine tanıklık ettik ama onu da yine aynı sebeple, Trabzonlu diye istemedik. 

Şimdi sen futbolcu olsan bu takıma gelip varını yoğunu ortaya koyar mısın?
Valla ben Trabzonlu diye herhangi bir oyuncunun veya teknik adamın dışlandığını görmedim bizim kulüpte tam aksi karadeniz takımları içerisinde en fazla bizim takımdan ekmek yemiştir trabzonlu oyuncular aykut demiri sadece daha devre arası kulübü federasyona şikayet etmesini eleştirebilirim futboluna kesinlikle hiçbir lafımız olamaz.Metin hoca konusunda da biraz daha sabır gösterilebilirdi kendisine geçen sene çok erken gönderildi ama rezil bir kadro kurmuştu bu bir gerçek, mehmet birinci iyi niyetli sevdiğimiz bir hoca ama bu ligin hocası değil kendimizi kandırmayalım öyle olmasa 1.ligte illaki takım çalıştırırdı. 
Ayrıca bu sene Çağlar,Numan,Muhammed reis gibi trabzonlu oyuncular var takımda biz taraftar istemedi diye oyuncu gönderilseydi Muhammed Reis gönderilirdi bu takımdan ama hala kadroda adam.
Reply
16-08-2019, 23:51,
abi bana reis demeyin vallaha sinir krizleri geçiyorum. belki gerçek hayatta çok iyi birisi olabilir ancak futbolculuk olarak bir hiç ne olur olmasın takımda ya . ne olur.
Reply
16-08-2019, 23:54,
Taraftar bir heyecan ile bahçede ki işini gücünü bırakıp maça geldi.İzlediği takım ise ortada.Bu kalabalığı, bu heyecanı daha da bulamazsın.Son zamanlarımızı baz alarak söylüyorum tabi.Geçen seneki bitik halimiz ve bu sene umut içerisinde hazırlanışımız.
Tam bir hayal kırıklığı.Bu kadar vasat olabilmeyi hiç beklemiyordum.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)