12.Hafta | Adanaspor - Giresunsporumuz
22-11-2019, 21:11,
RE: 12.Hafta | Adanaspor - Giresunsporumuz
Durum tespiti yapacak olursak bu takımdan bir halt olmaz
Reply
22-11-2019, 21:18,
Muhammet bayır geldiğinden beri hiç isabetli orta yaptı mı?
Reply
22-11-2019, 21:30,
deplasmanda 1 puan iyidir diyecem ama rakip Adana neyse ligde kalma adına puansız dönmekten 1 puan iyidir
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
22-11-2019, 22:05,
(22-11-2019, 21:18)kral1234 Wrote: Muhammet bayır geldiğinden beri hiç isabetli orta yaptı mı?

geldiğinden beri olumlu yaptığı hareketlerin sayısı ?
Reply
23-11-2019, 12:49, (This post was last modified: 23-11-2019, 12:49 by cotanak88.)
Adriano
Uğur - Numan - Ahmet Kesim - Muhammed Bayır
                 Landel - Mehmet Taş
          Limbombe - Özgürcan - Del Valle 
                            Rusescu

Dün sahaya bu 11 ile çıksaydık 3 puan cepteydi bence Hakan hoca nedendir bilinmez Adanadan daha iyi takımlara çift forvet çıkarırken eksik ve şehir olarak inancını kaybetmiş bir adanaya karşı tek forvet tercih etti dün gördük limbombe de sağ kanattan içeri driplink yapıp takımı gol pozisyonuna sokabiliyor himmette bunu görebildikmi dün hayır 2 kanadı da etkili kullanıp özgürcan-rusescuyu daha çok gol pozisyonuna sokabilirdik ama hakan hocanın kafasında ne vardı bilemiyorum.Renanı da dün çok beğendim ama hucüm hattını ve yabancı kuralını düşünürsek dışarda bırakılabilirdi bana göre son haftaların formda ismi mehmet taşta o mevkide onun yokluğunu hissettirmezdi zaten asıl mevkisi ön libero.
Hakan hocanın sosyal medyada etkin olduğunu biliyorum umarım bu sayfayı da takip ediyordur naçizane fikirlerimizden istifade eder.
Reply
23-11-2019, 18:21,
yine izleyemedim. öyle yada böyle bi şekilde içerde 3 dışarda 1 e bağladık son haftalarda. şu şartlarda hedefsiz bir takım için bundan iyisi şamda kayısı artık.
Reply
23-11-2019, 19:06,
(22-11-2019, 22:05)semiko Wrote:
(22-11-2019, 21:18)kral1234 Wrote: Muhammet bayır geldiğinden beri hiç isabetli orta yaptı mı?

ilk birkaç hafta gördükten sonra tespiti yaptım
Muhammed Bayır takımın gizli hastalıklı hücresi

hiç bir işe yaradığı yok. Bal yapmayan arı, Osmanlı'daykende hiç beğenmezdim, bizim takımda etraflıca izleyince beklediğimden daha kötü çıktı

Alt ligten gelen elemanı deneyemez miyiz? Hücumcu bir bek olduğu söyleniyor, hatta hazırlık maçlarında sol bek olmasına rağmen bindirmeleri sayesinde 2 gol atmıştı
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
23-11-2019, 22:33,
Şu maçı alsaydık eğer gazı alırdık arkamıza Hoca anlamsız bir kadro çıkardı bence Adana'ya karşı ilk kesilmeyecek adam bu kadroda Adriano bence yedeğinde oturan adam Metin kurtarabileceği topu yedi pozisyon olmadan gol yedik adamlardan çok kötü bir takıma puan verdik yine Limbombe muhakkak oynamalı bu kadroda fakat Ahmet İlhan varken zor kanatta oynaması ama şöyle bir ileri hat denenebilir
Ahmet İlhan-Del Valle-Limbombe
Çünkü Özgür Rusescu iyi ikili değil bence pırpır bir topçu ile daha çok iş yapar Rusescu Renanda müthiş oynuyor ama yabancıdan dolayı oynayamaz ama kadro yapmalı Tanase yerine muhakkak haftaya içerde kazanmamız lazım ihtimal devam eder play-off için
Reply
24-11-2019, 15:42,
(23-11-2019, 19:06)maicon_28 Wrote:
(22-11-2019, 22:05)semiko Wrote:

ilk birkaç hafta gördükten sonra tespiti yaptım
Muhammed Bayır takımın gizli hastalıklı hücresi

hiç bir işe yaradığı yok. Bal yapmayan arı, Osmanlı'daykende hiç beğenmezdim, bizim takımda etraflıca izleyince beklediğimden daha kötü çıktı

Alt ligten gelen elemanı deneyemez miyiz? Hücumcu bir bek olduğu söyleniyor, hatta hazırlık maçlarında sol bek olmasına rağmen bindirmeleri sayesinde 2 gol atmıştı

yeni fm serisinde orhan takımın iyilerinden baya iyi hemde. bu adama bu notu verenler varki izleyip vermişler. neden denemiyoruz bende anlamıyorum. hüsamı arattı vallaha
Reply
24-11-2019, 16:33,
İçerdeki adanademir maçından sonra üst üste bursa ve Erzurum deplasmanlarına gideceğiz muhtemelen sıfır çekeceğiz onun için adanademiri mutlaka yenmeliyiz ki ilerki haftalarda kötü rüyalar görmeyelim hocanın bazı futbolcuları artık kızağa çekmeli veya sistemde değişiklik yapmalı bir arkadaş yazmış yukarıda forvete pırpır adam lazım rakip stoperleri oyalayacak tarzda olmalı yoksa bu forvetlerle işimiz zor
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)