Giresunspor - Altınordu
21-12-2020, 23:20,
RE: Giresunspor - Altınordu
takımı sonuna kadar tebrik ediyorum en büyük alkışta erolcan a gelsin
biraz facebook ve instegram da gezıneyım dedım çevremde ne kadar 4 büyük takımı tutan giresunlu var bugun hepsi giresunsporlu olmuş paylaşım yapmış takımı memleketi sahiplenmiş inş kötü günlerdede böyle sahiplenirler çünkü bu memleket hepimizin
Reply
21-12-2020, 23:51,
(21-12-2020, 23:20)santana28 Wrote: takımı sonuna kadar tebrik ediyorum en büyük alkışta erolcan a  gelsin 
biraz facebook ve instegram da gezıneyım dedım çevremde ne kadar 4 büyük takımı tutan giresunlu var  bugun hepsi giresunsporlu olmuş paylaşım yapmış takımı memleketi sahiplenmiş  inş kötü günlerdede böyle sahiplenirler çünkü bu memleket hepimizin

Arkadaşın biri çok güzel yazmış, görüyorum ki herkes Giresunsporlu olmuş, o zaman pamuk eller cebe, bilet alın diye Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
21-12-2020, 23:55,
Öncelikle mücadele ve 3 puan harika ! Hakan KELEŞ hocaya sitemler evet azaldı ama eleştiri yapılacaksada yapmak lazım elbet ortada başarı var lakin gözle görülür yanlışlar var tabiki galibiyetin olduğu yerde şimdilik halı altı edilir, oyuncu grubu çok iyi birliktelik yakaladı özelikle yabancılar attıkları storylerde filan neşeliler hele bu akşam maç sonu tesiste takım karşılama olayı çok iyi bu amatör ruh bizi şampiyon yapar...
Bu Sene gerçekten çıkmak için çok iyi bir lig var hala iddaamın arkasındayım 2.yarı açılacak bi adanademir var gerisi boş
hee boş derkende samsun, tuzla, keçiören üst sırayı her daim titretecekler, ne yapıp edip başarılı olmalıyız, devre arasına beklenti puanım 30+ idi tutacak allahın izniyle devre arasına ne olsa da tahtayı açabilsek 2 ve ya 3 transfer yapsak zaten boşa doldurmaya da gerek yok nokta atışı direk etki edebilecek 2 adam....
Ligin zirvesinde olmak çok güzel keyfini sürelim ....
Başkentten !
Reply
22-12-2020, 00:08,
BU KADRO ARA TRANSFER OLMASA DA SAMPIYON OLABILIR VEYA EN AZINDAN LIGI YUKARILARDA BITIREBILIR
Reply
22-12-2020, 00:33,
Galip gelmek ve epey uzun bir süre sonra lider olmak güzel.

Takım çok iyi mücadele ediyor, herkes kadar da futbol oynuyoruz şu an, sonu şampiyonluk olsun ama çok çalışmak lazım.

Zaten fena kadro değiliz, devre arasına elimizdeki çöpleri çıkarır, kanat, orta saha ve stoper takviyesi yaparsak yukarısı için çok net aday oluruz
Reply
22-12-2020, 00:48,
(19-12-2020, 00:24)turkuaz_0628 Wrote: ÇoK RAHAT koYarız !!  Confused

Buda burda demiştik yapalım !  Cool
Başkentten !
Reply
22-12-2020, 01:20,
ilk golü bizim kale arkasındaki kameradan izleyin. Poziyon esnaında ve tp kaleye girdiği andaki Onurcan'ın heyecanla izleyiş ve sevinç anı herşeyi anlatıyor. İşte beni umtlandıran şey lider olmak değil o görüntü, o ruh.
Reply
22-12-2020, 01:54,
Tahtayı açmamız lazım madinda ve Milinkoviç ikiside 180 bin euro aliyor galiba çunku en az kazanan yabancı 180 bin aliyor diye haber yapilmisti bu ikisini bir sekilde ikna edip yollari ayirip kulubeye sokabilecegimiz yerli bir orta saha bir kanat almamiz lazim birde stoper alirsak kafamiz cok rahat olurhedef belli Akhisarin kadrosu dar Hadzic ve Vrsajevicde yok bizim macta onlari yenip donuste Tuzlayida yenmemiz lazim 35 puanla devreye girersek ilk 8 hafta rahat fiksturun yardimiyla bu gazla erkenden koparabiliriz gecen seneki Hatay gibi
Reply
22-12-2020, 02:20,
Tahta açık olursa en fazla 3 transfer olmalı. Kolay kolay kaliteli oyuncu olmaz zaten. Tugay Kaçar'dan sonra verim aldığımız bir ara transfer dönemi de olmadı sanırım.
Reply
22-12-2020, 03:04,
Abiler asla şom ağızlılık yapıp bu güzel ortamı bozmak istemiyorum, yalnız kesinlikle ama kesinlikle akhisarı çantada keklik olarak görmemek gerekiyor. Bu tarz maçlarda böyle tökezlemeleri çok yaşadık ki menemen, ankara maçları hala hepimizin hafızasında taze. En az ads maçı kadar keçiören maçı kadar asılmamız gerekiyor. İlaveten şu an tuzlanın ve altayın birer maçları eksik. İkisi de bizim ensemizdeler yani. Yukarıda renkdaşımın da belirttiği üzere ikinci devre fikstürün de avantajıyla psikolojik üstünlüğü alabiliriz evet ama daha oraya gelmedik. Şu an varsa yoksa akhisar ve tuzla.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)