Giresunspor - Bursaspor
02-02-2021, 22:11, (This post was last modified: 02-02-2021, 22:27 by sy200028.)
RE: 20.Hafta | Giresunspor - Bursaspor
(02-02-2021, 21:45)heyulaanil28 Wrote:
(02-02-2021, 21:41)sy200028 Wrote:
(02-02-2021, 21:29)kesap28 Wrote:
(02-02-2021, 21:21)sy200028 Wrote: Bursada Ali Akman süresiz kadro dışı bırakılmış.

malumun ilanı oldu ama suç alinin değil iş bilmez yöneticilerin adamın önü açık bellı zaten 3 kuruşa oynatıyon onuda vermiyosun milyon dolar alacagına avucuu yaladın işte neyse bizim için on numara oldu devam şansta lazım degılmı bırazda bu yolda menemenın en onemlı 2 adamıda gıtmışti mac oncesı bu arada arkadasında dedıgı gıbı ali oynamadan 3 atar bize Smile

Her iki tarafın kendine göre haklılık payı var bence. Bursanın yerinde bizde olsak aynı tepkiyi verirdik. Kulubüne üç kuruş kazandırmadan gitmiş. Oyuncu açısından bakarsak herkes geleceğini ve cebine girene bakar. İki ucu poklu değnek

Hiç bir halt edemezdik örnek mi Eren Tozlu şimdide adama kucak açtık Bursa taraftarı bu konuda net tavırlı Serdar Aziz 5 milyon kazandırdı protesto ettiler.

Zaten tepki verirdik derken kadro dışı bırakırız anlamında demedim, yaptığının etik olmadığını taraftar olarak eleştireceğimizden bahsetmiştim.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-02-2021, 22:32, (This post was last modified: 02-02-2021, 22:33 by ArmanınPeşinde.)
RE: Giresunspor - Bursaspor
Valla ben yanlış bir durum görmüyorum. Sonuçta bunlar profesyonel futbolcular. Bursa'nın transfer tahtası açık olsaydı böyle bir transfer yapabilir miydi? Fırsatını gördü ve kullandı. 3 yıllık bir sözleşme imzalanmış oyuncuyla ilk profesyonel sözleşme yapıldığında, çok güveniyorsan 5 yıllık imzalasaydın. Zamanında Eren'e de kızmamıştım. Adamlar sonuçta para kazanıyor.
Reply
02-02-2021, 22:40,
Bosman kuralları futbolu bitiriyor. Bursaspor özelinde konuşuyorum. Bursaspor bu zamana kadar hiçbir topçusuna set olup satmamazlık yapmadı. O sebeple Ali sözleşme imzaladı yine gidecekti ama bu sefer para kazandıracaktı.

Sen emek ver. 9 10 yaşından itibaren yetiştir. Beyefendi 18'inde çekip gitsin. Tamam herkes Totti-Roma, Maradona-Napoli değil ama para da kazandırsın.

Bakalım bizim maça nasıl yansıyacak. Hırslandırmasa
Reply
02-02-2021, 22:50,
Amcası ayhan akmanin gazına geldi. Bursanin yaptığı çok doğru karar.
Reply
02-02-2021, 22:57,
(02-02-2021, 22:50)kral1234 Wrote: Amcası ayhan akmanin gazına geldi. Bursanin yaptığı çok doğru karar.

+1  Bu olay çok önemli sana sen olma fırsatını veren takıma hainlik yapmayacaksın, yetiştirme bedeli + az da olsa kazandırda git abi, sanki elde kalacaksın salak hem frankfurt nedir :S ayhan akman akıl verdiyse nornaldir, galatasaraya da giderdi isteseydi orda oynar cengiz gibi giderdi, bknz onurcan piri o zamnda dedik yılları heba oldu bir altay olabilirdi erkenden gitmeyi tercih ediyorlar, keza ali ve mustafa zorlu kardeşler, emre karamanlar, fırat sezerler, en son küfür ede ede giden onur şimdi nerelerde sürünüyorlar allah bile neyse iyi oldu kadro dışı, burakta baksın hafif sakatlık filan Smile
Başkentten !
Reply
02-02-2021, 23:46,
Bursa sene başında ve içinde Ali Akman'a serbest kalma bedelini kendisinin belirleyeceği kontratlar sunmuş ama sunulan tüm teklifleri reddetmiş, bana göre yaptığı büyük g.tlük, biz de benzerini Eren yapmıştı, geri döndü goller atıyor oynuyor filan ama ben hala sevmem Eren'i, sevenin de gözümde Eren'den farkı yoktur.

Ben maç özelinde Bursa'dan çekinmiyordum zaten, arka tarafları epey sıkıntılı çünkü, iyi savunma yaptığımızda zaten kazanabileceğimiz maç, yine de ileri de Ali'nin eksikliği ve bu olayın yaşanması rakibi etkliyecektir ki bu işimize gelir, ben hatta Batuhan Kör'ün daha tehlikeli oyuncu olduğunu düşünüyorum, ayakları daha iyi ve şutu olan bir oyuncu çünkü.
Reply
03-02-2021, 00:16,
(02-02-2021, 22:57)turkuaz_0628 Wrote:
(02-02-2021, 22:50)kral1234 Wrote: Amcası ayhan akmanin gazına geldi. Bursanin yaptığı çok doğru karar.

+1  Bu olay çok önemli sana sen olma fırsatını veren takıma hainlik yapmayacaksın, yetiştirme bedeli + az da olsa kazandırda git abi, sanki elde kalacaksın salak hem frankfurt nedir :S ayhan akman akıl verdiyse nornaldir, galatasaraya da giderdi isteseydi orda oynar cengiz gibi giderdi, bknz onurcan piri o zamnda dedik yılları heba oldu bir altay olabilirdi erkenden gitmeyi tercih ediyorlar, keza ali ve mustafa zorlu kardeşler, emre karamanlar, fırat sezerler, en son küfür ede ede giden onur şimdi nerelerde sürünüyorlar allah bile neyse iyi oldu kadro dışı, burakta baksın hafif sakatlık filan Smile

3. Ligde düzcede onur.
Reply
03-02-2021, 01:12,
Valla Ali olayında Bursa haklı bence adamlar senin satışının önüne set koymuyor sadece sözleşme yapalım bedeli sen belirle para kazanalım diyor bu reddedilmesi gereksiz bir teklif 1.5 milyon euro kazandırsan bile para paradır Bursa şuan maddiyat olarak zor durumda olmasaydı oynayabilecek miydi Ali çıktığın camiaya vefalı olman lazım ha şuda var Bursa taraftarınada müstehak yıllarca kendilerine bonservis kazandıran Ozan Serdar Volkan türevi topçulara takımdan gitti diye düşmanlık yaparsan güvenmediğin yerden yersin tekmeyi bu arada bence şuda var Ali'nin bu sene bu kadar gündem olmasında amcasınında payı var her programında yeğeninden bahsetti Batuhan Körde Ali kadar gol attı onu kimse konuşmuyor umarım solup gitmez Ali maça gelirsek Bursa geri dörtlü olarak sıkıntılı bir takım bizim ileri hattımızın ligde Ümraniye maçı dışı gol atamadığı maç yok 18 maçta ki bu karışıklık topçuların moralini düşürecektir sonuçta çocuk yaşta çoğu topa hükmederek başlarsak maçı erken bile bitirebiliriz şurdan 3 puan çıkartmamız lazım Bolu deplasmanı öncesi Bursa Bolu Ankara Adana bu 4 maçtan 10 puan çıkartırsak eğer önümüz çok açılacak 51 puan ediyor 65 üstü yapan bu sene ligden çıkar bence Eskişehir maçınada 3 yazarsak 54 ediyor geriye sadece 11 puan kalıyor eğer kafa takımlarla maçlara puan avantajıyla gidersek istediğimiz futbolu sergileriz bu ligde topsuz oyunu oynayan en iyi takımız çünkü
Reply
03-02-2021, 16:08,
Durup dururken aklıma şöyle bi soru geldi,
Allah göstermesin Balde de Eren de yok diyelim, bizde santrafor kim oynar? Yasin Ozan ihtimal dışı.
Sergio'yu koyup kanada Milinkovic'i mi atar, Traore'yi koyup kanatta Sergio'yu mu devam ettirir?
Reply
03-02-2021, 16:45, (This post was last modified: 03-02-2021, 16:46 by Çotanax.)
Bursapor bizi yıllar önce eski stadımızda Türkiye Kupası maçında 2 -1 yenmişti. O maçta onlar favoriydi. Şimdi biz favoriyiz. Kimse endişelenmesin. Bu sene Bursa da dahil geleni gideni çatır çatır yeneceğiz ve seneye Süper ligde yerimizi alacağız. Umarım 3 yıla kalmaz Avrupa takımlarını Giresun'da ağırlamaya başlarız.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)