22. Hafta | Giresunspor - Ankaraspor
20-02-2021, 23:36,
RE: 22. Hafta | Giresunspor - Ankaraspor
Samsun - İstanbul maçında net kural hatası var bu yüzden Fener - Rize maçı tekrar edildi ama burada lobi konuşur işi hakem hatası ile örterler.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
20-02-2021, 23:41,
Yisinler birbirlerini, biz hariç herkes altındaki takıma puan kaybetsin, böyle kural hatası falan olsun, çatır çatır kırmızı kart görsünler, biz de 3-4 hafta sonra bitirelim şu işi.

Bitirelim derken ligde kalmayı diyorum, biz maç falan kazanamayiz, o kadar da değil.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
20-02-2021, 23:42,
(20-02-2021, 23:33)chotanax Wrote:
(20-02-2021, 23:26)sy200028 Wrote: 44 yaşındayım benim doğduğum sene 1976-1977 sezonunda bu günkü süper ligden düşmüşüz. Dört büyük takım tutmam tek takımım Giresunspor. Çocukluğumda parasızlıktan maça girenlere yalvarırdık abi bizi de önüne al diye stata girince sevincimi anlatamam. O stattaki köftenin kokusu dumanı gözümün önünden gitmez. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ölmeden su süper ligi görelim iyi oyun kötü oyun farketmez artık tek dileğim bu....

Ben de aynı duygulara sahibim abi. Hatta çıkalım, sonra düşsek de olur, o sevinci yaşamak istiyorum Allah nasip ederse.

Stada girmek 15-16 yaşına kadar kolaydı da sakal bıyık çıkınca, boy uzayınca girmekte zorlanıyordum ben stada Smile cepte para yok, maçı izlemem lazım ama güvenlik diyor ki git bilet al. Para olsa zaten alırım zalımın oğlu.

Evet Cihan sakal bıyık çıkınca biletleri kontrol eden dayıda işkilleniyordu. Giriş zor oluyordu. İlk Giresun maçım yedi yaşındayım 3.ligdeyiz Tek 12 MART sporu 8-0 yenip 2.lige çıktığımız maçtı. Çok deplasmana gittik geldik ama bu ligin heyecanı bir başka süper ligde bu heyecanı duyacağımız zannetmiyorum.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
20-02-2021, 23:47,
Bu saatten sonra ya iki maçta mevcut sonuçlarla sonuçlanır ya da ikisi de yeniden oynanır. Sıkışık fikstür vs derken Samsun'a olumsuz döner bu durum.

Yalnız hakemlerin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor bunlar.
Reply
20-02-2021, 23:48,
(20-02-2021, 23:41)chotanax Wrote: Yisinler birbirlerini, biz hariç herkes altındaki takıma puan kaybetsin, böyle kural hatası falan olsun, çatır çatır kırmızı kart görsünler, biz de 3-4 hafta sonra bitirelim şu işi.

Bitirelim derken ligde kalmayı diyorum, biz maç falan kazanamayiz, o kadar da değil.

Net kural hatası var ama tekrar olmaz hem lobi hemde sıkışık fikstür var tekrar ettirmezler.
Reply
20-02-2021, 23:52,
(20-02-2021, 23:47)123456 Wrote: Bu saatten sonra ya iki maçta mevcut sonuçlarla sonuçlanır ya da ikisi de yeniden oynanır. Sıkışık fikstür vs derken Samsun'a olumsuz döner bu durum.

Bu iyi oldu. Samsum Ümraniye maçında tekrar istiyordu. Şimdi dediğin gibi ya ikisi tekrarlanır. Yada ikiside tescillenir.Hadi bakalım ama Samsun gemisini yüzdürür.
Reply
20-02-2021, 23:53,
(20-02-2021, 23:42)sy200028 Wrote:
(20-02-2021, 23:33)chotanax Wrote:
(20-02-2021, 23:26)sy200028 Wrote: 44 yaşındayım benim doğduğum sene 1976-1977 sezonunda bu günkü süper ligden düşmüşüz. Dört büyük takım tutmam tek takımım Giresunspor. Çocukluğumda parasızlıktan maça girenlere yalvarırdık abi bizi de önüne al diye stata girince sevincimi anlatamam. O stattaki köftenin kokusu dumanı gözümün önünden gitmez. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ölmeden su süper ligi görelim iyi oyun kötü oyun farketmez artık tek dileğim bu....

Ben de aynı duygulara sahibim abi. Hatta çıkalım, sonra düşsek de olur, o sevinci yaşamak istiyorum Allah nasip ederse.

Stada girmek 15-16 yaşına kadar kolaydı da sakal bıyık çıkınca, boy uzayınca girmekte zorlanıyordum ben stada Smile cepte para yok, maçı izlemem lazım ama güvenlik diyor ki git bilet al. Para olsa zaten alırım zalımın oğlu.

Evet Cihan sakal bıyık çıkınca biletleri kontrol eden dayıda işkilleniyordu. Giriş zor oluyordu. İlk Giresun maçım yedi yaşındayım 3.ligdeyiz Tek 12 MART sporu 8-0 yenip 2.lige çıktığımız maçtı. Çok deplasmana gittik geldik ama bu ligin heyecanı bir başka süper ligde bu heyecanı duyacağımız zannetmiyorum.

Başkanım ikimizin de ilk maçı aynı. Çok güzel bir havada oynanmisti, stad tıka basa dolu. Vurdukça giriyordu kodumun topu Big Grin

Eskilerden o maçla ilgili buraya anı tarzı uzun yazmisliğim da var ama bulamıyorum.

Benim süper ligde şöyle yapacaz, UEFA'ya gidecez'den ziyade süper lige çıkma kutlaması yapma hayalim var. Çok adağım, kişilere çok sözüm var. Öyle ki 2 maaşım gider çıkarsak. Aslında düşündüm de çıkmazsak daha iyi olmaz mı? Küçük olsun bizim olsun daha iyi değil mi? Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
20-02-2021, 23:54,
Benim de ilk maçım gs ile oynadığımız kupa. 5 yemiştik Big Grin
Reply
20-02-2021, 23:57,
(20-02-2021, 23:52)sy200028 Wrote:
(20-02-2021, 23:47)123456 Wrote: Bu saatten sonra ya iki maçta mevcut sonuçlarla sonuçlanır ya da ikisi de yeniden oynanır. Sıkışık fikstür vs derken Samsun'a olumsuz döner bu durum.

Bu iyi oldu. Samsum Ümraniye maçında tekrar istiyordu. Şimdi dediğin gibi ya ikisi tekrarlanır. Yada ikiside tescillenir.Hadi bakalım ama Samsun gemisini yüzdürür.

Samsun zaten yüzsüz bitmiş Ümraniye maçı için tekrar için götlerini yırtıyorlar İstanbul net kural hatası olmuş adamlar tekrar istedi diye ağlamayın diyecek kadar yüzsüzler
Reply
20-02-2021, 23:58,
Çıkalım çıktığımız sene düşelim hiç umrumda degil. Yüksek hedeflerde gözümüz yok etimiz ne budumıuz ne küçük şehir küçük hayaller bizimkisi. Zaten bu ekonomi ile çok uzun soluklu olamayız yukarılarda.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)