32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
25-04-2021, 23:27,
RE: 32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
Kalede Halil oynuyor tam kova, ama bizim takım rakip kaleyi taciz etmiyor ki
Reply
25-04-2021, 23:28,
Haftalardır Bize 6 yeter 7 yeter diye diye en sonunda liderlikten ettiler bizi, sezon sonu kaza bela çıkarsak Hakan Keleşe yol verilmeli bu kadar korkak top oynatılmaz kardeşim taktik falan yok soyunma odasında o söylediği cümlelerle hocalık yapıyor
Reply
25-04-2021, 23:29,
Hayrullah cezalı degil dimi sarı gördü sınırda degildir inşallah. Düşündüm yine polyana oldum sarı kırmızı sakat takibine başladım Agzımıza zıçtın Halam keleş
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
25-04-2021, 23:30,
Hayrullah cezalı degil dimi sarı gördü sınırda degildir inşallah. Düşündüm yine polyana oldum sarı kırmızı sakat takibine başladım Agzımıza zıçtın Hakan keleş
Reply
25-04-2021, 23:30, (This post was last modified: 25-04-2021, 23:31 by bulancak28.)
Dayı inşallah dediğin gibi olur, başka diyecek bir şeyim yok.

Benim de ana Gülyalı baba Bulancak, doğma büyüme İstanbul'dayım. Giresun'a hayatımda toplasan anca 10 defa gitmişimdir bayramda seyranda. Eskiden alakam da yoktu, annem babam Fenerli, hemşehrisi ayağına Gs ile kupa maçına götürmüştü beni, bir de Bulancak o zaman 3.ligdeydi bir iki tane maçına gitmiştik o kadar. Anca gazetenin sondan ikinci sayfasında puan tablosundan takip ederdim. Ne olduysa artık o düştüğümüz sezon başladı her şey. Bir başladık takip etmeye 10 sene geçti. Bahane bulsam da Giresun'un maçına gitsem falan diyordum. Millet ne işin var a m k diyordu da ben tutuldum yani çok fena. Alanya maçında "TRABZON ATTTTIIII" diye maratonda bağrışımı unutamam mesela, 1 dk sonra da aynen senin gibi çöktüm.

Çoğunuz muhtemelen yaş olarak benden daha büyüksünüz eskileri daha iyi hatırlarsınız, ben kalede Soner ileride Adem, Cafercan, Eren'in oynadığı zamana yetiştim. Bazen harbiden yetişmez olaydım diyorum Big Grin Ama yine de bu takımı çok seviyorum. Gazozuna bile oynasa kaybetmesine üzülüyorum. Ama gerçekten çok yoruyor. Ben o Alanya maçında, Bandırma maçında ve şu an yaşadığım üzüntüleri pek yaşamadım hayatımda. Tohumuna para mı saydım lan diyorum ama bırakamıyorum. Öyle de bir hastalık işte.

Neyse uzattık, başlamışken döküldük. Dediğim gibi takip etmeyeceğim iki hafta sonra bakacağım duruma. İnşallah o gün hep birlikte kutlarız burada.
Reply
25-04-2021, 23:32,
Allahın izniyle Akhisar ve Tuzlayı yenip çıkıcağız. Bu 1 puan belki de bize çıkış biletini getirdi.
GÝRESUNSPORLUYUZ TOPAL OSMAN AGA TORUNUYUZ
ANKARALI ÇOTANAKLAR
Reply
25-04-2021, 23:34,
Umut fakirin ekmeğidir arkadaşlar çıkmadık candan umut kesilmezmiş hesaba kitaba devam
Reply
25-04-2021, 23:36,
(25-04-2021, 23:27)celebi980 Wrote: Kalede Halil oynuyor tam kova, ama bizim takım rakip kaleyi taciz etmiyor ki

Akhisar, devre arası bir çok oyuncu almış birkaçının futbolcu geçmişi bile yokmuş. Bu kaleci arkadaşa bir kaç maçta denk geldim, abi bu nasıl kaleci olmuş dedim. Kalede emanet gibi duruyor, yan top filan sıfır. Bugünkü maçta penaltı çıkardı, umarım yıllık bal hakkını bu maçta kullanmıştır. İddia ediyorum, kaleye 5 şut gelsin rahat 3 ünü alır bu arkadaş ama bizim takım rakip kaleye gitmekte şu anda Eskişehir'den bile kötü, o derece.
Reply
25-04-2021, 23:40,
(25-04-2021, 23:30)sy200028 Wrote: Hayrullah cezalı degil dimi sarı gördü sınırda degildir inşallah. Düşündüm yine polyana oldum sarı kırmızı sakat takibine başladım Agzımıza zıçtın Hakan keleş

Milnkoviçin dışında cezalı oyuncumuz yok. Sergen Pirinçol da dönüyor kadroya

Kart sınırında olan oyuncular Eren Tozlu-Mehmet Taş-Nalepa 7 Sarı Kart

Traore-Kerem Kalafat-Sadi Karaduman-Serginho 3 Sarı Kart
GÝRESUNSPORLUYUZ TOPAL OSMAN AGA TORUNUYUZ
ANKARALI ÇOTANAKLAR
Reply
25-04-2021, 23:44,
Bu takım içerideki İstanbulspor maçında bıraktı şampiyonluk meselesini.
Lig bitsin konuşuruz.
@bulancak28 gibi uzak duramayacağımı biliyorum ama bende hiçbir şekilde takip etmemeyi düşünüyorum.Bu taktiğim Samsunspor maçında tutmuştu.Umarım yine öyle olur.

Maça gelirsek; yorumlanacak bir futbol yok.Takım şut atmadan maçı tamamlamış.Eren atağa çıkacak yanına Traore geliyor.İçeride sadece Balde var.Dördüncü isim yok.4-4 dizilişinde geride bekliyor takım.
Sağ ve sol bekin orta yapıyor(?) Balde o boyuyla bir hava topu alamıyor.
Sizinde dediğiniz gibi taç atacağız zaman geçiriyoruz.Kalecimize top geliyor sakin işareti yapıyor.

Rakip haftalardır kayıp.Puan üstüne puan kaybediyorlar.Bu maçtada öyle ahım şahım oynamadılar.Hal böyleyken biz nelerinden korktukta 1 puana razı oluyoruz acaba ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)