11.hafta Gençlerbirliği - Giresunspor
05-11-2018, 20:39,
RE: 11.hafta Gençlerbirliği - Giresunspor
hakem son zamanlarda izlediğim en kötü hakem ince ince kıyıyor bizi foul pozisyonlarında
Reply
05-11-2018, 20:40,
Şu Ergin Keleş'e verilmeyen serbest vuruşun izahı olamaz.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
05-11-2018, 20:45,
senin gibi hakemin gelmişine geçmişine argo kelimeler be zaten kötüyüz gol atacak oyunumuz yok Gençler lehine çalışan hakem var bi de karşıda
Reply
05-11-2018, 20:51,
Emre Uruç da çok kötü yalnız ayakta duracak hali yok Karabük maçında da oynarsa tekrar sakatlanır kaldıracak gibi değil.
Reply
05-11-2018, 21:00,
(05-11-2018, 18:53)ultras Wrote:
(05-11-2018, 18:21)sokakbaşımeyhane Wrote: Deplasman tribunune bakiyorum 15 tane bilet satilmis...Ankara gibi yerde yazik...Yonetim biraz bunuda sorgulamali..2.ligdeyken kirikkaleye kirsehire 300 kisi gidiliyordu..hic unutmam iddiasiz hacettepe macinda bile 500 kisi vardi..yonetim insanlari nasil sogutmus bariz ortada

Pazartesi 19.00 maçı
2 sayfa önce Ankara'da yaşayan kişi stada ulaşımın zorluğundan da bahsetmiş.
He bi de passolig sonrası anadolu kulüplerinin taraftar sayılarında ciddi bi azalma oldu 4-5 senedir takımların oynadığı ortalamalar belli. 
2.ligde gittiğin Kırıkkale Kırşehir deplasmanları oynandığında futbol endüstriyelleşmemişti canlı yayına göre maç günü saati ayarlanmıyordu. Taraftar banka müşterisi olmadan stada giriyordu. Sahada futbolcular birbirini dövüp rahatça evine giderken sen staddan küfür ettin diye 6222 adlı yasadan ceza yemiyordun 1 yıl stada giriş cezası almıyordun. 
İnsanları hazıra alıştıran bi kulüpleri taraftardan uzaklaştıran para odaklı bi yayıncı kuruluşa pastanın büyüğü kulüplere de kalanının dağıtıldığı bi sisteme girildi. Bu nedenleri görmezden gelip de şu maçta 15 kişi gitmiş izlemeye vay yönetim bizi ne hale soktun demek eleştiri değil çamur atmaktır ayıptır.

Bahanemi??Eskisehir dun 25000 kisiydi..neden sampiyon olacaklarindan mi??En azindan sahada mucadeleyi girecegini bildigi icin..sen ne yaptin doymus topculari doldurdun hizurevine donderdin takimi sonra yonetime camur atmisim..bazilari bozbag reklam yaosana reklam yapsana diue tribunde inlerken karsi cikanlardandm..mafyanin g.tune takilinca bunlar giresunspora zarar verir derken kufur yiyenlerdendim..oyle bos yapmiyacaksin ..kafamizi kuma sokanlardan degiliz..hakli oldugum yerde sapina kadar elestiririm..
Derelili çotanak
Reply
05-11-2018, 21:08,
Küme düşme hattıyla aramız iyice daralıyor. Karabük'ü yeneriz onun dışında fikstüre baktım da yenebileceğimiz pek takım yok.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
05-11-2018, 21:09,
Ya bir tane iyi oyuncu yok macta ona ragmen genclerinde bu kadar seri yapmasi ilginc futbol yok sahada iki takim adinada..
Derelili çotanak
Reply
05-11-2018, 21:12, (This post was last modified: 05-11-2018, 21:12 by sokakbaşımeyhane.)
Ultras arkadas yenikent sahasi uzak demis..ben 10 sene kaldim ankarada sincana 15 dakika hadi merkeze 40 dakika de..bu bahane degil..yenikent uzakta giresun stadi dagdami..gecen pazar gunu tribunleri gormedin mi??Tamam passolig cok etkiledide baskentte 21 kisi kadar gidecek kadar etkilemedi..giresunda 1000 kisi kadar oynaycak kadar etkilemedi..sen muhtemelen kumyalilisin..toz kondurmadigina gore...
Derelili çotanak
Reply
05-11-2018, 21:15, (This post was last modified: 05-11-2018, 21:17 by maicon_28.)
(03-11-2018, 12:27)maicon_28 Wrote: kazanmamız lazım. Bütün umutların tükendiği anda zorlu deplasmanda galibiyet almak Giresunspor'un adeta genlerinde var.

Eğer yenilirsek bittik

bitmişiz. Giresunspor'un DNA sında olan bir şey gerçekleşmedi. Küme düşme hesapları yapabiliriz

abi bana biri açıklasın Diyadin mi çok iyi yoksa yerine getirdiğimiz hocalar mı çok leş

Tamam sorunun %90 ı yönetim Okey.
Ama elalem İddaa bayinden, kıraathaneden hoca getiriyor 2 de 2 yapıyor, 3 de 3 yapıyor. Biz 0-1 çekiyoruz "Lüften argo kelimeler kullanmayınız"
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
05-11-2018, 21:20,
Eğer birilerinin gitmesi için küme düşmemiz gerekiyorsa düşelim de bitsin bu işkence
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)