2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
01-01-2020, 18:51,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(31-12-2019, 18:24)bulancak28 demiş ki:
(31-12-2019, 17:15)123456 demiş ki: Harika başlayan takımı bitiren olay Lider olduktan sonra içerideki Elazığ maçında hocanın ideal 11'i bozup Recep Aydın'ın yerine Fatih Atik'i oynatıp, o gün Caner Arıcının bu sebeple kadro dışı kalmasıydı bence. Biz o saatten sonra takım olamadık. Takım olsak çok farklı olurdu.

İşsizlikten gidip o sezonun maç başlıklarını okudum. İlk bir kaç hafta tren gibi giden takım Elazığ maçından sonra türbülansa giriyor. Samsun maçına kadar iyi kötü gidiyor, Rize'yi falan yeniyor arada. Samsun maçından sonra da kıyamet kopuyor zaten. 
Samsun maçında zaten bütün forum delirmiş. 27 sayfa maç başlığı var  Big Grin Hepimiz de oyuncular takımı sahiplenip mücadele etmediği için dellenmişiz.
Zaten sonrası da malum. Takım dağıldı, Metin Hoca gitti, Caner Çağlar falan ağa oldu. Dediğin gibi ligin en iyi futbolunu biz oynuyorduk o dönem, takım olarak kalabilsek çok farklı olacaktı, ilk 2 bile yapabilirdik.
Bu arada yılbaşı günü yaptığım işe bak. Millet eğlenmeye falan gider ben oturmuş 2 sene öncenin maç başlıklarına bakıyorum. Neyse beyler, herkesin yeni yılı da kutlu olsun bu vesileyle.

Şimdi geriye dönüp bakmadım ama baya hatırlıyorum o dönemki yazışmaları. bikere belli bir kısım (özellikle tribünde baya çoktu ama forumda da vardı) şampiyonlar ligine bile katılsak asla tatmin olmayacaktı metin hoca varken. ciddi ciddi yenilsekte metin hocaya kalaylasak diye bekleyen vardı yahu. bunlarda kendilerine giresunpspor taraftarı diyor işte. ha ama bunun yanında gerçekten hatasını eleştiren gerçek taraftarlarda vardı. A kişiyi oynatıyor onu eleştiriyor vay efendim A bu metin hocanın oğlumu nereden bu torpil, yada metin hocanın kasetimi var A da, niye hep onu sokuyor oyuna. Yada sonraki maçlarda B yi oynatıyor, yahu kenarda A varken B niye giriyor deniyor bu sefer. O sene yemin ediyorum tiksinti geldi artniyetli ve taraflı yorumlardan. Yok trabzonluları oynatıyormuşta bilmemne. Ki o sene malesef formanın hakkını en çok verenlerin başında aykut denen ışidçi geliyordu. kaldıki takım iyi giderken memleket muhabbeti yapmak anlamsız. formanın hakkını versinde, yunanlı olsun banane. kadro olarak önemli eksiklerimiz olmasın rağmen bi şekilde liderlik yarışında kaldık. devre arası nokta transfer yapılır diye beklerken forvetten m.akyüz ve dale de yollandı ve yerine kimse alınmadı. sonra seri a diye bize brezilya liginden birini getirdiler ama oda uyum sorunuydu bilmemne derken hiç faydalanamadık.  kısaca o sezonu bozbağ çok net bir şekilde sabote etmiştir. devre arası kadroyu hepten eksik bırakıp birde hocayı yollayıp hepten tüy dikti.
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 01-01-2020, 18:51

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi