Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Adana Demirspor - Giresunsporumuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Türkiye 1. Ligi 31. Hafta

Tarih : 17.Nisan, Cumartesi
Saat. : 19.00
Stad. : Yeni Adana Stadyumu

Yüzdük yüzdük ve dananın kuyruğuna geldik.
Her türlü puan bizi süper lige çıkartır. Beraberlik sonucu çıkartır, galibiyet şampiyon yapar.
İnşaallah futbolcularımız bunu yapacak güçte ve inançtalar. Bunu geçen haftaki Ankara Keçiörengücü maçında gösterdiler 
Bizlerin burada yapacağı tam destek, 90 dakika boyunca. 
Ayrıca dualarımızı da eksik etmeyin.
Kazanırsak şampiyonluk gelecek ama kazanamayacağız. Demir bizi kebap yapar yanına şalgamla servis eder.
Her anlamda stratejik bir maç öyle ki 1-0 ve 2-0 yenilmek arasında bile fark var ben olsa 3-5-2 oynar şaşırtırım çünkü bu maç rakibi şaşırtma maçı streste olan kazanmak zorunda olan rakip ben olsam 3-5-2 oynardım ama Keleş bildiğini okur işimiz Allah'a kalmış ya tutarsa... 

------------------------- Tolgahan----------------

---------------Sadi---------Diarra-------Sergen

Kerem---------------------------------------Hayrullah

----------------------Nalepa---Taş----------------------

Serginho------------------------------------Eren

------------------------Balde----------------------------
Demir'in orta üçlüsü çok iyi, Hasan Kılıç - Sinan - İnler hattı paslaşmayı çok iyi yapıyor bizim yarın muhakkak güçlü bir Mehmet Taş + savunmaya ihtiyacımız olacak. Hoca Nalepa'yı ortada başlatıp Eren'i ileri atacaktır muhtemelen ama bence Erol veya Uzo'nun oynaması lazım. Eren son maçta çok iyidi ama geriye pek gelen bir oyuncu değil ki zaten ben bu yüzden de sürekli CHB'nin başladığını düşünüyorum, Eren çizgi oynadığı zaman bekler yalnız kalabiliyor ama CHB iyi kötü geriye geliyor. Orta sahayı kalabalık tutup rahat paslaştırmazsak Demir'in en önemli hücum silahını keseriz bu maçta.
(16-04-2021, 19:56)heyulaanil28 Wrote: [ -> ]Her anlamda stratejik bir maç öyle ki 1-0 ve 2-0 yenilmek arasında bile fark var ben olsa 3-5-2 oynar şaşırtırım çünkü bu maç rakibi şaşırtma maçı streste olan kazanmak zorunda olan rakip ben olsam 3-5-2 oynardım ama Keleş bildiğini okur işimiz Allah'a kalmış ya tutarsa... 

------------------------- Tolgahan----------------

---------------Sadi---------Diarra-------Sergen

Kerem---------------------------------------Hayrullah

----------------------Nalepa---Taş----------------------

Serginho------------------------------------Eren

------------------------Balde----------------------------

Hocam bence alışık olunmayan bir dizilim ve anlayışla çıkmak bu maç özelinde ters teper. Öncesinde denenmiş olsa olur derdim ama şu an yapılacak iş değil bence.
Samsun maçı çıkış maçımız olacak diye yazmıştım ve hocanın hiç bir şartla gitmemesi taraftarıydım. Çok şükür iyi kötü yanıltmadılar bizi. Bundan sonra da bu hikayeyi sonlandıracak olanlar da onlar. Seversiniz, haz etmezsiniz ama ben Samsunspor un da artık Süper Lig de mücadele etmesini isterim. Bu açıdan hem bizim için hem de Samsun için kritik bir maç. Geçmiş de Adana kulüplerine karşı şansımız hep yavar gitti. Ben yine 2006 2007 sezonunda olduğu gibi Adanademirspor a bir çelme daha takabileceğimizi düşünüyorum. Kadro olarak ne kadar geride dursak da şu aşamada Şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum. Umarım biz güleriz, umarım Hakan hoca Süper Lig'de de bizimle birlikte devam eder.
Söylenecek çok bir şey yok. Yarın dananın kuyruğu kopabilirde her şey tersinede dönebilir. Terse dönsede bir beraberlik hakkımız kalıyor ki hiç zora sokmadan beraberlik veya galibiyet ile bu işi bitiririz inşallah. Diarranın sakatlığı vardı oynayacakmı oynamayacakmı bilmiyorum ama inş oynar. Geçen maç oruçlu idi hatalar yaptı olur böyle şeyler ama diarra mı sadimi dersen her zaman diarra derim.
(16-04-2021, 22:28)sy200028 Wrote: [ -> ]Söylenecek çok bir şey yok. Yarın dananın kuyruğu kopabilirde her şey tersinede dönebilir. Terse dönsede bir beraberlik hakkımız kalıyor ki hiç zora sokmadan beraberlik veya galibiyet ile bu işi bitiririz inşallah. Diarranın sakatlığı vardı oynayacakmı oynamayacakmı bilmiyorum ama inş oynar. Geçen maç oruçlu idi hatalar yaptı olur böyle şeyler ama diarra mı sadimi dersen her zaman diarra derim.

Böylesine kritik bir süreçten geçerken oyuncular maç günleri oruç tutmamalı. Yüzdüm yüzdük kuyruğuna geldik. Yönetim uyarmalı bu konuda. Maça gelirsek de kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.
(16-04-2021, 22:41)Çotanax Wrote: [ -> ]
(16-04-2021, 22:28)sy200028 Wrote: [ -> ]Söylenecek çok bir şey yok. Yarın dananın kuyruğu kopabilirde her şey tersinede dönebilir. Terse dönsede bir beraberlik hakkımız kalıyor ki hiç zora sokmadan beraberlik veya galibiyet ile bu işi bitiririz inşallah. Diarranın sakatlığı vardı oynayacakmı oynamayacakmı bilmiyorum ama inş oynar. Geçen maç oruçlu idi hatalar yaptı olur böyle şeyler ama diarra mı sadimi dersen her zaman diarra derim.

Böylesine kritik bir süreçten geçerken oyuncular maç günleri oruç tutmamalı. Yüzdüm yüzdük kuyruğuna geldik. Yönetim uyarmalı bu konuda. Maça gelirsek de kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

Valla buradaki kardeşlerim beni yanlış anlamasın ama; oruçlu Diarra mı, oruç tutmayan Sadi mi sorusuna ben Sadi derim. Maç 13.00 gibi bir zamanda oynasa tamam ama 19.00'daki maçta, inanılmaz yüksek derecede eforlar sarf ederken böyle bir riske girmek istemem ben açıkçası. Maçın önemini bir kenara bırakıyorum, oyuncu sağlığına da büyük risk.
Yine içimde rahatlık var sanki puan alacağız yahu ! Şampiyonluk şarkıları bu maçla çalacak allahın izniyle futbolcular iyi odaklanmışlar farkındalar kader maçı olduğunun nalepa bile instaya önemli maç vs. girdi msjlarda olacak olacak bu sene olacak inşallah ... şu memenen son dk yemese çk iyi olacaktı ...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27