Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: Adana Demirspor - Giresunsporumuz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Valla bugün de Adana Demir oynasın biz maçı alalım sonrada Giresunspor top oynamıyor desinler  Big Grin sıkıntı değil
Herkes de rüya görmüş, benimkinde de kırmızılı bir takımla oynuyorduk eski Giresun Atatürk Stadı'nda. Adem Büyük'ü almışız Malatya'dan o atıyordu 1-0 öne geçiyorduk
Forumda herkes rüyaya yatmış -)) Psikolojimiz maçı oynamış.Herkesin beyninde o yılların özlemi var.
Bir hayal gerçek olacak renktaşlar.İnanıyorum.

Maça gelirsek stresli olacak taraf Demirspor olacak.Bizim ise en büyük artımız sakin kalabilmek.İstediğimiz sonuç ile döneceğiz allahın izniyle.
Özden Reis ile ilgili bir mevzu mu yaşandı bilen var mı
(17-04-2021, 16:18)maicon_28 Wrote: [ -> ]Özden Reis ile ilgili bir mevzu mu yaşandı bilen var mı

Şahsen duymadım bir şey? Hayırdır?
(17-04-2021, 16:35)ArmanınPeşinde Wrote: [ -> ]
(17-04-2021, 16:18)maicon_28 Wrote: [ -> ]Özden Reis ile ilgili bir mevzu mu yaşandı bilen var mı

Şahsen duymadım bir şey? Hayırdır?

Sitemkar bir hikaye paylaşmışta, herhalde Adana'ya gitmediyse onunla ilgili mi dedim
Bu maçı kaybedersek haftaya Altınordu deplasmanı çok stresli geçer. Orada da olası bir maç kaybı bizi ilk iki dışına iter. O yüzden bu maçta kaybetmemek farz bizimkilere. Sakin kalıp çok fazla kapanmadan Ads'nin panik yapmasını beklemeliyiz. Kalabalık bir orta saha ille mücadeleyi ortaha sahada yoğunlaştırmalıyız. 4 - 5 - 1 ile maça başlarsak Ads'yi orta alanda boğup maçı koparırız. Kadro şöyle olmalı;

Hayrullah .............. Sergen.............. Diarra .............. Hüsam

.............. Mehmet.............. Erol...............

........ Sergio.............. Nalepa .............. Eren...........

............................... .Balde. ............................... .
Milinkoviç 3 maç ceza almiş.
O anda ne dediyse artık.

Samsunda Caner Arıcı, Keremcan, Burak Çalık kadro dışı
Sir Keleş bozmaz bence 11'ini, eren on numara caner çizgi oynarız.
Öldü bitti denilen Tuzla, Keçi deplasmanında 3 puanla dönüyor. Hiçbir maç garanti değil. Rehavete kapılmamamız lazım.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27